Работа, колеги, общество

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Мерси Мона !!! <3
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • За какво иска да говори единият ми шеф с мен?

Кралица жезли + Асо жезли+ 10 жезли

Ще иска да ме натовари с нови задължения най-вероятно. Комбинацията кралица жезли и 10 жезли, ще ме натовари с нещо, което ще изисква много труд, ще ми бъде непосилно. Ще е напрегната работа. По асо жезли ще е нов проект.
      А аз се надявах, че ще ме зарадва с увеличение на заплатата...
    • 5 чаши (отлагане) - 8 жезли (оплождане на духа) - Паж меча (съпротивление)
      Ще намеря ли камериерка до края на седмицата?
      Еми - сетила се Мара... с 5 чаши - хич не трябваше да се помайвам до сега. и сега вече - дай, дай, - 8 жезли Затова с резултата Паж меча не знам дали ще излезе нещо добро, готова съм да се хвана за сламката, а чаши и жезли -не е на добро.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Ще спечели ли У (мъж) конкурса за работно място?

Крал жезли, 5 меча (съпротивление), 6 пентакли (приземяване)

Няма да е лесно, ще има отпор - по 5 меча. Приемам, че Кралят е конкретния човек, който след усилия, ще успее - 6 пентакли. Не знам дали възходящата градация (петица, шестица) има значение при карти от различни бои. Мисля, че липсата на чаши в тази подредба е положителен знак. Според мен този човек ще намери точното си място.
    • Някакво лично отношение има тук, с някой конкретно се конкурира ли? Иначе ми се струва в негова полза конкурса, дали пък другите няма да отпаднат по причини, различно от професионалните?
    • Armid написа:

Някакво лично отношение има тук, с някой конкретно се конкурира ли? Иначе ми се струва в негова полза конкурса, дали пък другите няма да отпаднат по причини, различно от професионалните?
      С член на комисията, която провежда избора има стара разпра. А и аз съм пристрастна към развитието.
    • Как ще протече интервюто утре?

Паж чаши - 6 жезли - Ас меч

Паж чаши е точно човекът, отиващ на интервю - много шум за нищо, много разтягане на локуми и барбальосване.
      6 жезли е успех до някаква степен, а ас меч финално решение. Предполагам, че ще мине добре.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolfy написа:

Как ще протече интервюто утре?

Паж чаши - 6 жезли - Ас меч

Паж чаши е точно човекът, отиващ на интервю - много шум за нищо, много разтягане на локуми и барбальосване.
      6 жезли е успех до някаква степен, а ас меч финално решение. Предполагам, че ще мине добре.
      Човекът е назначен.

• 1- 3 Мечове/съпротивление - Рицар Пентакли /приземяване - Влюбените/Броня

2- 6 Чаши/отлагане -Кулата/Его контрол- Императрица/Имаго на майката

Споделям едни комбинации, които kolevaani, беше така добра да изтегли за мен.
      Тъй като четейки разни постове на Мона се натъкнах на сходства, ще ви дам hint :)

Mona написа:

3 меча с Рицар пентакли - един процес по финализиране на остарели схеми на мислене, но и на ненужни партньорства

Mona написа:

Кулата - Императрицата - надежда за идеи, които и сега съществуват, но субектът мисли и смята тяхното реализиране за невъзможно

• Ще назначат ли Х?
      10 жезли, 2 меча, Глупак

Би трябвало. От голяма, непосилна трудност, ситуацията изведнъж ще се разреши от само себе си. Само не знам защо ми се струва, че гледната точка на Х към случващото се ще се промени, а няма да има реална промяна. Затова се колебая за отговора...
    • От двама кандидата, кого според вас ще вземат за свободната позиция?

D ли ще е ?

8 МЕЧА + ГЛУПАК +8 ПЕНТАКЛИ
      съпротивление+puer aeternus+ приземяване

S ли ще е?

4 ЧАШИ+ КРАЛ ЖЕЗЛИ+ КРАЛ МЕЧА
      отлагане+опл. на духа+съпротивление

Според мен ще е първият кандидат. По 8 меча, решението е било колективно, тоест обсъдено е, не е взето само от 1 човек, или някой е бил поставен в ситуация, в която не е имал друг избор, освен да избере този кандидат. По глупак+ 8 жезли показват за мен, новото начало, дори и човекът да не отговаря на дадени условия за този пост, по 8 пентакли, му се дава шанс.

За втората комбинация, вторият кандидат според мен ще получи нещо, което иска по Крал мечове, но няма да е тази позиция. Ще изпита неудовлетворение, разочарование дори по 4 чаши, но ще се задоволи с предложението. (крал жезли+крал мечове).

Вие как виждате тези карти?
    • LaVerite написа:

От двама кандидата, кого според вас ще вземат за свободната позиция?

D ли ще е ?

S ли ще е?

Според мен ще е първият кандидат. По 8 меча, решението е било колективно, тоест обсъдено е, не е взето само от 1 човек, или някой е бил поставен в ситуация, в която не е имал друг избор, освен да избере този кандидат. По глупак+ 8 жезли показват за мен, новото начало, дори и човекът да не отговаря на дадени условия за този пост, по 8 пентакли, му се дава шанс.

За втората комбинация, вторият кандидат според мен ще получи нещо, което иска по Крал мечове, но няма да е тази позиция. Ще изпита неудовлетворение, разочарование дори по 4 чаши, но ще се задоволи с предложението. (крал жезли+крал мечове).

D по-ниско квалифициран ли е от С?
      Мисля си, че на Д ще предложат някаква друга позиция, по-ниска от тази, за която кандидатства.
      А реално за свободното място ще вземат С.
    • Armid написа:

LaVerite написа:

D ли ще е ?

S ли ще е?

D по-ниско квалифициран ли е от С?Мисля си, че на Д ще предложат някаква друга позиция, по-ниска от тази, за която кандидатства.
      А реално за свободното място ще вземат С.
      Права си, втората са я извикализа 2-ро интервю.
    • Ще продължи ли жената Х да работи още дълго време за г-н У?

6 Мечове(съпротивление) -Колесницата ( Отпътуването на героя) -Рицар Мечове (съпротивление)

Колко дълго още жената Х ще работи за г-н У?
      2 Мечове(съпротивление) -8 Чаши(отлагане) -6 Чаши(отлагане)

Тази жена за втори път, се маха,от този г-н, но пак се връща при него, с надеждата той да бъде с нея :D (защото има чувства към него, а той си в използва). Това беше за пояснение само.

Така по първият въпрос, още от първата карта виждам, че тя желае да се оттегли от тази работа, всъщност и трите карти ми говорят за това. Изпълнена с гняв, взема решение, че заминава, но този Рицар на трета покава, че това все още не е по силите ѝ окончателно да се оттегли, поне засега. Скоро време пак ще има сблъсък, т. е. ще има отново промяна, конфликт.
      Така или иначе ветровете на промяната са завеяли, всичко отива към оттегляне от тази работа, въпрос на нерви и търпение, но търпението е към своя край. Ще настъпят промени, те са започнали, но ще последват още. По тези карти виждам, че няма да работи още дълго време за него.

2-въпрос
      Попитах нарочно, за да проследя времето, как го показват картите и защото оскам да знам.
      Първо впечатление са ниските и нестабилни карти.
      С първата карта виждам, че се е примирила временно.
      Отлага оттеглянето си засега, защото това е болезнено за нея 8 Чаши.
      6 Чаши, също тя е в омагьосан кръг, как иска всичко да свърши, да се оттегли, да се махне, но не успява и всичко започва наново.
      От това, че картите са ниски, си вадя извод, че няма да работи още дълго там, но тази 6 Чаши спира пътя на 8 Чаши, връщаме се в изходно положение. Емоциите я заслепяват, не може да реагира или действа адекватно.
      Тя просто няма нито волята, нито куража да отстоява себе си.
      Засега положението е такова, след седмица-две ще тегля пак.
      Втората комбинация, въпреки ниските карти, тази 6 Чаши ме притеснява леко.
    • LaVerite написа:

Armid написа:

LaVerite написа:

D ли ще е ?

S ли ще е?

D по-ниско квалифициран ли е от С?Мисля си, че на Д ще предложат някаква друга позиция, по-ниска от тази, за която кандидатства.А реално за свободното място ще вземат С.
      Права си, втората са я извикализа 2-ро интервю.
      Armid, днес S ми каза, че тя е получила поста. Позна!
    • Дали човек ще бъде одобрен за определено работно място, за което е кандидатствал?
      Умереност – Глупакът – 8 чаши

Дали ще бъде одобрен за друго работно място?
      Дяволът – 6 пентакли – Светът (това е малко странна комбинация, не знам дали изобщо може да е отговор на този въпрос :) )

След няколко дни, същите въпроси :) . Отговорите:

9 пентакли – 3 пентакли – Рицар жезли

6 чаши – Колесницата – Рицар мечове

Не мисля, че картите отговарят на въпросите или поне не по конкретните длъжности, за които е кандидатствано (и питано), но после ще пиша, аз знам какво се случи :) .
    • Ghanima написа:

Дали човек ще бъде одобрен за определено работно място, за което е кандидатствал?

Дяволът – 6 пентакли – Светът (това е малко странна комбинация, не знам дали изобщо може да е отговор на този въпрос :) )

Не мисля, че картите отговарят на въпросите или поне не по конкретните длъжности, за които е кандидатствано (и питано), но после ще пиша, аз знам какво се случи :) .
      Ами аз по първите комбинации бих казала твърдо Не за първото място - странна комбнация, която само ни казва, че човекът е готов да напусне.
      и Да за второто - Дава му се промяната.

При второто теглене и двете са ми позитивни за случване...
    • Sha написа:

Ghanima написа:

Дали човек ще бъде одобрен за определено работно място, за което е кандидатствал?

Ами аз по първите комбинации бих казала твърдо Не за първото място - странна комбнация, която само ни казва, че човекът е готов да напусне.и Да за второто - Дава му се промяната.

При второто теглене и двете са ми позитивни за случване...
      Да, Sha, човекът е наистина готов да напусне :) .
      Аз обаче, не мисля че картите следва да бъдат тълкувани точно като отговори на конкретните въпроси, по-скоро отразяват тенденциите в живота на човека. Но пък това няма как да ви стане ясно без да имате по-конкретна информация, относно кандидатурите на човека
      Едната длъжност, за която е кандидатствал човекът предполага релокиране в друг град, ако бъде одобрен за нея. Това е длъжност, която е точно по неговата специалност, ще продължи да се развива в същата област, в която е свикнал да се развива досега.
      Другата длъжност, налага човекът да живее в чужда страна, да прави нещо което е сравнително нетипично за него, но нещо което си мисли че ще му хареса и подхожда с особен ентусиазъм към кандидатурата си.

Предполагам вече разбрахте отговора – да, човекът е одобрен за несвойствената за него длъжност.