Работа, колеги, общество

• Ново

Армид благодаря ти от сърце за картите <3
      Ето и пред теб показват, че няма да стане, до сега и една комбинация не излезе, който да покаже, че ще я започна (което ме радва :D )
      Както казваш Кралица Чаши и тя се появи, картинката е пълна :D на трета показва страшна нестабилност, може би и истерия :S но дали това ще съм аз, почти никога не съм била тази Кралица или просто описва страхът от това, което е на път да се случи (работата) и или сега друго ми минава през главата, Глупакът на първа да описва този нов период, който ми носи работата, както казах, ще промени тотално всичко, начина ми на живот, дори мен самата може би (знам, че може би се питате каква е чак пък толкова тази работа, не е незаконна, просто ще имам контакт с различни по тип хора, лоито ме са ми приятни, което аз не обичам), та Глупакът да описва това, а Смъртта -невъзможността това да се случи, както казваш "... Глупака, глупака... Нещо е на някаква граница, гранично състояние, което навярно ще се срине, ще умре. Ще умре наивитета, както и "риска"."

Кралица Чаши е прекалено слаба за това, няма начин, друго щеше да е, ако беше Мечове.
      Благодаря Армид <3 ще кажа как се развиват нещата и какво се случва ^^
    • Ново

Armid написа:

Изтеглих ти
      3 чаши обърната - 2 жезли - ас меч
      Ниски карти. С Ас меч на края - не, няма го потенциала. С 2 жезли според мен нещо ще се случи, ще се промени, ще има някакво завъртане на колелото.
      да ниски карти, пък и с първата карта, която имаме, в като плаващи пясъци, никаква основа и трета Асо Мечове, съгласна съм, няма го потенциала за случване, но най вероятно ще има някакъв разговор, обсъждане на въпроса.
      Благодаря Армид <3