Таро и Работа/Колеги

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• LaVerite написа:

Една колежка смени позицията си в работата, но имаше 3 месеца пробен период. Не и харесваше и беше казала в Човешки Ресурси че не иска да остане, ако може да и предложат друг екип и позиция. Има 3 дни до края на пробния си период и няма никакви новини от ЧР.

Ще остане ли във фирмата след пробния си период?

6 ПЕНТАКЛИ СВЕТЪТ ЛУНАТА

Мисля, че няма да остане понеже няма да и предложат нищо-по 6 пентакли, картата на непокритите очаквания. А и светът+луната -началото на края, илюзиите и, че ще и предложат нещо ще се изпарят.

Вие как виждате комбинацията?
      Вчера въпросната жена ми каза, че са и предложили място в друг отдел и в един екип, в който познава всички и се разбира чудесно с тях. Беше щастлива!
    • Ще има ли издигане в кариерата до 6 месеца за А. в сегашната фирама?

МАГ 2 ПЕНТАКЛИ 6 МЕЧА

Дали няма да напусне фирмата по 6 меча? Мечовете показват според мен, че това ще бъде едно необходимо напускане за жената, след един неудовлетворен период на сегашното място. По Магът си мисля, че нещата ще се случат преди поставения период от 6 месеца.

Какво я чака А. до 6 месеца в работата?

РИЦАР МЕЧ 8 МЕЧА КРАЛИЦА ЖЕЗЛИ

Ще има голяма амбиция според мен за промяна, по рицар меч и кралица жезли. Ще мисли само за това как да постави край на тази патова ситуация (8 меча).
    • la verite, по първата комбинация нали питаш дали ще израстне в кариерата, а не дали ще напуска. Според мен не става въпрос за напускане, мисля че ще получи по висока длъжност ако кандидатства за такава.
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Ново

Коя от двете жени биха взели в даден екип?

Картите за А:

Асо пентакли 5 Жезли Колелото на съдбата

Тък е ясно, няма никакъв шанс. Ще има конкуренция по 5 жезли, но с това Колело на 3-та, всичко блокира...нищо не зависи от нея, сякаш решението ще е взето предварително.

За Д :

Жрицата 6 Меча Асо пентакли

Д има много по-големи шансове според мен, по 6 меча се вижда новото по-добро начало, след няколкото опита за промяна. По Жрицата сякаш силата е с нея.

Ще се радвам и на вашето мнение!
    • Ново

LaVerite написа:

Картите за А:

Тък е ясно, няма никакъв шанс. Ще има конкуренция по 5 жезли, но с това Колело на 3-та, всичко блокира...нищо не зависи от нея, сякаш решението ще е взето предварително.

За Д :

Д има много по-големи шансове според мен, по 6 меча се вижда новото по-добро начало, след няколкото опита за промяна. По Жрицата сякаш силата е с нея.

Интересни карти.Забелязвам ,че Асото се повтаря. В първият случай за А. имаме нейната цел и борбата,но съдбата явно друго е намислила. Съгласна съм,че тя няма никакъв шанс.
      Във вторият случай за Д. Асото вече е на трета позиция,само по себе си говори за успех. От двете жени по-вероятно е да вземат Д. :)
    • Ново

LaVerite написа:

Картите за А:

За Д :

Не мисля, че биха взели която и да е от двете. По тези карти нито едната няма да вземат в екипа. Тук по-скоро има притеснение от това, коя от двете може да се окаже пряка конкуренция. Така мисля
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.