Таро и Работа/Колеги

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Armid написа:

Ina, аз бих разделила въпроса на 2, защото понякога те повишават, слагат ти нова табелка на вратата, ама заплатата остава същата.
      Иначе по твоята комбинация - от някакво зацикляне и застой си активизирала всичките си сили, разработила си се, а може би не работиш сама, а в някакъв екип. Въпреки това, 3 пентакли на края предвещава успех, само ако човек разчита на себе си.
      Охххх, Armid точно от такава табелка се опасявам. И да не тъпча на едно място, затова ако няма резултат до 2 месеца ще започна да се оглеждам за нови възможности. Много е важно как се поставям там още от самото начало. И да разчитам само на себе си, но работя в екип, опитвам се да използвам човешките ресурси по най-добрия начин. Така, че нещата са многопластови. И двете сте усетили различни нюанси, за което сърдечно благодаря!
    • Добър вечер,дами!
      Честита нова година на всички :)
      Наскоро питах Таро за работа.Въпросът ми беше:

Мъж ще успее ли да си намери по-платена работа от сегашната?

1.9 Жезли 2.3 чаши 3.Кралица Жезли

Първоначално си помислих,че го е страх да вземе решението да напусне работа ,това по 9 жезли.Защото до сега са се справяли,свързвали са двата края.Много хора разчитаха на него и за това се налагаше да търпи работата си макар да не я харесва особено.Отсъствието на пентакли ми е странно.Харесва ми Кралица Жезли на трета позиция сякаш той вече си го е наумил,че ще търси нещо по-добро.
      Другото което е този човек смята тази година да си купува нов апартамент ,което подсказва,че ще му трябва стабилна работа...
      Ако на някой му идва нещо наум да пише :) :)
    • LaVerite написа:

На жена са и обещало, неофициално нова позиция в работата. Има много кандидати. Питам, дали тя ще получи обещаното място?

2 ЖЕЗЛИ 2 ЧАШИ ПАЖ ЖЕЗЛИ

Мисля, че и картите го потвърждават. По две жезли оставане и загърбване на старото, а по Паж жезли началото на промени в работата. 2 чаши тук показват преходния период.

Какво мислите?
      Взели са я!
    • wolfy написа:

LaVerite написа:

Д ли ще вземат на поста РТ?

8 ЖЕЗЛИ ПАЖ ЖЕЗЛИ АСО ЧАШИ

РС ли ще вземат на поста РТ?

4 ЧАШИ РИЦАР ЖЕЗЛИ 2 ЖЕЗЛИ
      По първата комбинация виждам само нетърпението и емоцията на Д (8 жезли), която е в очакване на това да и съобщят новината (Пажа), а асото дава завършек на историята, според мен с привкус на разочарование.
      По втората, РТ е в 4 чаши емоционално, т.е. вече и е втръснало да седи на едно място, на съответната позиция. Рицар жезли сякаш ми говори, че работата е свързана с пътуване. По 2 жезли, според мен ще има спор дали да бъде тя или не, но като че ли прогнозата е по-позитивна.

Успех, кажи какво е станало после :)
      Днес са съобщили на Д , че не е тя. Избрали са РС, но много не му се е искало на шефа, но друг подходящ кандидат не е имало.
    • moonlover написа:

Добър вечер,дами!

Първоначално си помислих,че го е страх да вземе решението да напусне работа ,това по 9 жезли.Защото до сега са се справяли,свързвали са двата края.Много хора разчитаха на него и за това се налагаше да търпи работата си макар да не я харесва особено.Отсъствието на пентакли ми е странно.Харесва ми Кралица Жезли на трета позиция сякаш той вече си го е наумил,че ще търси нещо по-добро.
      Другото което е този човек смята тази година да си купува нов апартамент ,което подсказва,че ще му трябва стабилна работа...
      Здравей, moonlover, аз много много на жезли не вярвам, особено за работа, не са стабилна основа. И малко ми е несериозно с тези 3 чаши. Според мен не е особено информативна комбинацията. Изчакай 1, 2 седмици и питай пак, аз така бих направила. Специално по тази мисля,че Таро информира, че в него самия текат някакви промени като психика и настройка, които да му разчистят пътя към по-добра работа и по-висок стандарт, но все-още няма нищо на хоризонта.
    • Ina написа:

moonlover написа:

Добър вечер,дами!

Здравей, moonlover, аз много много на жезли не вярвам, особено за работа, не са стабилна основа. И малко ми е несериозно с тези 3 чаши. Според мен не е особено информативна комбинацията. Изчакай 1, 2 седмици и питай пак, аз така бих направила. Специално по тази мисля,че Таро информира, че в него самия текат някакви промени като психика и настройка, които да му разчистят пътя към по-добра работа и по-висок стандарт, но все-още няма нищо на хоризонта.
      Ина благодаря ти много ! Със сигурност ще хвърля отново след 2/3 седмици :)
    • moonlover написа:

Защо всички се радвате на тази истеризирала кралица, не знам.
      Не става с тоя начин на мислене - полага ми се, или "всички така правят".

На този етап не мисля, че нещо ще си намери. Ако намери и бъркам, то картите със сигурност показват отношението му към нещата. Непременно трябва да е на неговото. Показват атитюда.

Аз пак бих хвърлила карти след поне 2 седмици. А той нека не действа само от емоции, а хубаво да си обмисли вариантите, да оцени реалността, възможностите си, претенциите си, какво може да даде и да получи.
      Така ще има повече успех и може и да излезе дворцова меч.

edit: А, Ина ме е правила,браво!
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curi0us написа:

moonlover написа:

Защо всички се радвате на тази истеризирала кралица, не знам.Не става с тоя начин на мислене - полага ми се, или "всички така правят".

На този етап не мисля, че нещо ще си намери. Ако намери и бъркам, то картите със сигурност показват отношението му към нещата. Непременно трябва да е на неговото. Показват атитюда.

Аз пак бих хвърлила карти след поне 2 седмици. А той нека не действа само от емоции, а хубаво да си обмисли вариантите, да оцени реалността, възможностите си, претенциите си, какво може да даде и да получи.
      Така ще има повече успех и може и да излезе дворцова меч.

edit: А, Ина ме е правила,браво!
      Беше си наумил да напуска.Сега казва,че ще изчака.Всичко идва от това,че заплашват да им намалят заплатите.Сумата не е фрапантна ,обаче той е на принципа "моето си е мое". Със сигурност ще хвърлям карти отново. Благодаря за включването !
    • Гледах за един приятел дали до 3 месеца ще почне работа.

4 жезли, 4 пентакли 4 чаши

Пускам ви комбинацията, защото рядко се падат 3 четворки. Какво мислите, после ще пиша аз.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

Гледах за един приятел дали до 3 месеца ще почне работа.

Пускам ви комбинацията, защото рядко се падат 3 четворки. Какво мислите, после ще пиша аз.
      Няма да започне работа скоро. 4ките - запазване на статуковото, а за финал сме някак "недоволни", "покойни".
      Мисля си в посока, че питащият не е готов да започне нова работа, още не е "узрял" моментът, в психиката му не е узряла идеята на ниво да може да го изпълни, не само да се пита.

Случило се е нещо наскоро, което го е замислило, а може би дори го е накарало да ревнува, да завижда; да се дразни, че е без работа. За сметка на някой друг, който е по-добре от него. Мисля си за някакво чувство на застрашеност, което го кара пак да се вкопчи в по-сигурното, поне за този момент - бездействие и изчакване. Чувство на безсилие, безпомощност, което те кара да се заловиш за това, което вече познаваш, нищо, че не ти е много полезно.

Нямаме карти на осмислено намерение, на мисъл, която ще доведе и до действие, а това има значение.

По тази линия разсъждавам, гледайки картите.

4жезли,4пентакли <--> 4 чаши; така ги разбивам смислово;
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Mona написа:

Мисля, че не. Според мен този човек не обича много промените. Хем му се иска нова работа, хем предпочита да си стои там, където няма риск и му е "сигурно".
    • Mona написа:

Рядко съм се вбесявала така. Много рядко.

Тук няма пробив и няма прозирка. Няма нищо по-страшно от статуквото и нищо по-сладко от него.

Няма такава смърт. Това е повече от смърт, но .. за някои е .. живот - удобен, съразмерен, времеви от до, неизискващ нищо, не очакващ; нетърсещ нищо. Живот в граници, вътре в камъка, вътре в ужаса на битието, без алюзия дори за промяна, на това е сложен тотален край. Дори на надеждата за промяна.

Самата аз не си давах сметка за измеренията на този ужас и затвор, но за другия това е ДОМ и УБЕЖИЩЕ.

Рядко се вторачвам така в карти, в 3 четворки - няма спасение от статуквото на болната четворка, въпреки, че е най-силната човешка карта по Юнг, индивдиуацията е невъзможна. С тези камъни на шията и в душата, нищо не може да стане, поривите са озаптени, мечтите - спрели развитието си. И крайната цел - невъзможна.
      Три четворки - три орисници на съдбата.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Жена ще смени ли работното си място до края на 2018?

Императрица, 2 чаши, 9 пентакли

Според мен, да. Но говорят и за други неща.
      Жената ще е добре.

Има и още,но не ми идват думите...
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curi0us написа:

Жена ще смени ли работното си място до края на 2018?

Императрица, 2 чаши, 9 пентакли

Според мен, да. Но говорят и за други неща.
      Жената ще е добре.

Има и още,но не ми идват думите...
      Императрицата + 2 чаши говори за някой, който в момента има други мисли и уроци, не такива за работа.

9 пентакли обещава успех, сто процентов такъв, картите за работата на Ина бяха следните:
      2 жезли – Паж жезли – 9 пентакли
      Тук го има началния порив, искрата, която е нужда, за да дойде пламъка, който да положим в 9 пентакли. Тук можем да кажем, че се търсят пътища, начини, борба за успех.

В горните карти имаме Императрицата, напоена от едни две чаши, т.е. тя е още насочена към себе си, към преоткриването на себе си. До края на 2018 ще има промени, които ще й донесат повече от колкото е очаквала. Или така поне си мисля аз...
      Макар и трудна карта да е 9 пентакли, тя показва израстването. Трудния път към успеха.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Императрицата трябва да слезе от трона си, за да е успешна. Всеки сам за себе си е добър в някаква област, но поставен в конкурентна среда, в зависимост от други хора или в сътрудничество, трябва да е гъвкав.
    • Съгласна съм за мислите, но не че са навътре към нея, има и съвсем конкретни идеи други, които са и светски, вънкашни, към света. Но ще трябва време.
      Да, ще е доволна, това го мисля и аз.

Че няма да е лесно, да, ама "такива са пътищата на 9 пентакли".
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • А тази дама ще смени ли работата си до края на годината?

Пада 7 чаши с Паж пентакли

Любовниците, 7 чаши, Паж пентакли.

Е, не. Желанията са й повече от възможностите.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curi0us написа:

А тази дама ще смени ли работата си до края на годината?

Пада 7 чаши с Паж пентакли

Любовниците, 7 чаши, Паж пентакли.

Е, не. Желанията са й повече от възможностите.
      Придружена от Любовниците, 7 чаши не е толкова илюзорна. Може очакванията да са повече, да са надценени, но според мен смяна на работата е възможна. Даже смяна на не толкова на мястото, колкото на самата дейност.
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Реших да задам въпрос, за който се бях допитала и в чата до вас мили дами.

О./мъж/ ще намери ли пазар в Германия или друга държава да продава определен продукт(масло от роза, маточина)

7 Жезли /оплождане - 9 Пентакли /приземяване - Колесница /Отпътуването на героя

Интересно, към момента ми се струват доста сложни нещата (тъмна Индия, защото аз му помагам в търсенето, то реално аз търся пазара де).
      По първата карта 7 Жезли ми говори за упоритост, да отстоявам нещото, с което съм се захванала, да не се отказвам, защото е трудно и ще дойде възнаграждението 9 Пентакли с Колесница, някак пътят ще се отвори, макар и да сме в позиция на отстояване и умуване засега. Търся, преглеждам сред много информация,но няма, все още не намирам точно това, което ми трябва, продължавам да си търся точно това от което имам нужда и ще задоволи интереса ми -7 Жезли.
      Другото, което ми хрумна е, че 9 Пентакли обича Мечове, реално нямам карти Мечове, но Колесница, я свързвам с тази боя.
      Според мен ще намерим пазар, силно се надявам.
    • Ще я работя ли още дълго време тази работа (сегашната ми :D )

Странни карти, затова споделям комбинацията. Да отбележа, работата ми изобщо не ми е присърце.

8 Жезли /оплождане -Слънце /изпепеляване -3 Чаши /отлагане

Не мисля, че ще я работя дълго тази работа още (реално сега ми светна, че ако стане работата от горния пост, няма да я работя тази)
      По първата карта си личи, че не е постоянна работа, един ден има друг няма, но това Слънце, между тези две карти ми излизат едни образи пред очите, как жезлите изгарят още във въздуха, а трите чаши се изпаряват от нея.
      Остава Слънцето да грее само,изпепелява тези ниски карти до нея.
      Не мисля, че ще я работя дълго.
      Голяма "помия" е моята работа :S