Таро и Работа/Колеги

• Ново

Armid написа:

Ina, аз бих разделила въпроса на 2, защото понякога те повишават, слагат ти нова табелка на вратата, ама заплатата остава същата.
      Иначе по твоята комбинация - от някакво зацикляне и застой си активизирала всичките си сили, разработила си се, а може би не работиш сама, а в някакъв екип. Въпреки това, 3 пентакли на края предвещава успех, само ако човек разчита на себе си.
      Охххх, Armid точно от такава табелка се опасявам. И да не тъпча на едно място, затова ако няма резултат до 2 месеца ще започна да се оглеждам за нови възможности. Много е важно как се поставям там още от самото начало. И да разчитам само на себе си, но работя в екип, опитвам се да използвам човешките ресурси по най-добрия начин. Така, че нещата са многопластови. И двете сте усетили различни нюанси, за което сърдечно благодаря!
      ART IS THE HIGHEST FORM OF THINKING.
    • Ново

Добър вечер,дами!
      Честита нова година на всички :)
      Наскоро питах Таро за работа.Въпросът ми беше:

Мъж ще успее ли да си намери по-платена работа от сегашната?

1.9 Жезли 2.3 чаши 3.Кралица Жезли

Първоначално си помислих,че го е страх да вземе решението да напусне работа ,това по 9 жезли.Защото до сега са се справяли,свързвали са двата края.Много хора разчитаха на него и за това се налагаше да търпи работата си макар да не я харесва особено.Отсъствието на пентакли ми е странно.Харесва ми Кралица Жезли на трета позиция сякаш той вече си го е наумил,че ще търси нещо по-добро.
      Другото което е този човек смята тази година да си купува нов апартамент ,което подсказва,че ще му трябва стабилна работа...
      Ако на някой му идва нещо наум да пише :) :)
    • Ново

LaVerite написа:

На жена са и обещало, неофициално нова позиция в работата. Има много кандидати. Питам, дали тя ще получи обещаното място?

2 ЖЕЗЛИ 2 ЧАШИ ПАЖ ЖЕЗЛИ

Мисля, че и картите го потвърждават. По две жезли оставане и загърбване на старото, а по Паж жезли началото на промени в работата. 2 чаши тук показват преходния период.

Какво мислите?
      Взели са я!
    • Ново

wolfy написа:

LaVerite написа:

Д ли ще вземат на поста РТ?

8 ЖЕЗЛИ ПАЖ ЖЕЗЛИ АСО ЧАШИ

РС ли ще вземат на поста РТ?

4 ЧАШИ РИЦАР ЖЕЗЛИ 2 ЖЕЗЛИ
      По първата комбинация виждам само нетърпението и емоцията на Д (8 жезли), която е в очакване на това да и съобщят новината (Пажа), а асото дава завършек на историята, според мен с привкус на разочарование.
      По втората, РТ е в 4 чаши емоционално, т.е. вече и е втръснало да седи на едно място, на съответната позиция. Рицар жезли сякаш ми говори, че работата е свързана с пътуване. По 2 жезли, според мен ще има спор дали да бъде тя или не, но като че ли прогнозата е по-позитивна.

Успех, кажи какво е станало после :)
      Днес са съобщили на Д , че не е тя. Избрали са РС, но много не му се е искало на шефа, но друг подходящ кандидат не е имало.
    • Ново

moonlover написа:

Добър вечер,дами!

Първоначално си помислих,че го е страх да вземе решението да напусне работа ,това по 9 жезли.Защото до сега са се справяли,свързвали са двата края.Много хора разчитаха на него и за това се налагаше да търпи работата си макар да не я харесва особено.Отсъствието на пентакли ми е странно.Харесва ми Кралица Жезли на трета позиция сякаш той вече си го е наумил,че ще търси нещо по-добро.
      Другото което е този човек смята тази година да си купува нов апартамент ,което подсказва,че ще му трябва стабилна работа...
      Здравей, moonlover, аз много много на жезли не вярвам, особено за работа, не са стабилна основа. И малко ми е несериозно с тези 3 чаши. Според мен не е особено информативна комбинацията. Изчакай 1, 2 седмици и питай пак, аз така бих направила. Специално по тази мисля,че Таро информира, че в него самия текат някакви промени като психика и настройка, които да му разчистят пътя към по-добра работа и по-висок стандарт, но все-още няма нищо на хоризонта.
      ART IS THE HIGHEST FORM OF THINKING.
    • Ново

Ina написа:

moonlover написа:

Добър вечер,дами!

Здравей, moonlover, аз много много на жезли не вярвам, особено за работа, не са стабилна основа. И малко ми е несериозно с тези 3 чаши. Според мен не е особено информативна комбинацията. Изчакай 1, 2 седмици и питай пак, аз така бих направила. Специално по тази мисля,че Таро информира, че в него самия текат някакви промени като психика и настройка, които да му разчистят пътя към по-добра работа и по-висок стандарт, но все-още няма нищо на хоризонта.
      Ина благодаря ти много ! Със сигурност ще хвърля отново след 2/3 седмици :)
    • Ново

moonlover написа:

Защо всички се радвате на тази истеризирала кралица, не знам.
      Не става с тоя начин на мислене - полага ми се, или "всички така правят".

На този етап не мисля, че нещо ще си намери. Ако намери и бъркам, то картите със сигурност показват отношението му към нещата. Непременно трябва да е на неговото. Показват атитюда.

Аз пак бих хвърлила карти след поне 2 седмици. А той нека не действа само от емоции, а хубаво да си обмисли вариантите, да оцени реалността, възможностите си, претенциите си, какво може да даде и да получи.
      Така ще има повече успех и може и да излезе дворцова меч.

edit: А, Ина ме е правила,браво!
      Une immense espérance a traversé la terre
      Une immense espérance a traversé ma peur
    • Ново

curi0us написа:

moonlover написа:

Защо всички се радвате на тази истеризирала кралица, не знам.Не става с тоя начин на мислене - полага ми се, или "всички така правят".

На този етап не мисля, че нещо ще си намери. Ако намери и бъркам, то картите със сигурност показват отношението му към нещата. Непременно трябва да е на неговото. Показват атитюда.

Аз пак бих хвърлила карти след поне 2 седмици. А той нека не действа само от емоции, а хубаво да си обмисли вариантите, да оцени реалността, възможностите си, претенциите си, какво може да даде и да получи.
      Така ще има повече успех и може и да излезе дворцова меч.

edit: А, Ина ме е правила,браво!
      Беше си наумил да напуска.Сега казва,че ще изчака.Всичко идва от това,че заплашват да им намалят заплатите.Сумата не е фрапантна ,обаче той е на принципа "моето си е мое". Със сигурност ще хвърлям карти отново. Благодаря за включването !