Таро и Работа/Колеги

• Пускам ви едни карти, въпросът е дали определен човек ще помогне на друг да си намери подходяща работа:

Кралица меча, Императорът, Рицар жезли

Какво мислите?
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

Пускам ви едни карти, въпросът е дали определен човек ще помогне на друг да си намери подходяща работа:

Какво мислите?
      Кралица меч е много хубава карта, когато обаче трябва да си свършиш работата сам, според мен. Особено за работа, показва че всичко си зависи от теб. Според мен този дето трябва да помогне, ще постави търсещия пред стена от изисквания, по Императора. Ще оцени амбициите на човека, но ще се оправдае с това, че все още е неузрял в уменията си, по рицар жезли.
    • Коя от двете жени ще вземат на дадена позиция? ( може и нито една от двете, но се съмнявам)

• За К.А.

4 ЧАШИ ИМПЕРАТРИЦА 4 ЖЗЛИ

Тук мисля, че ще има разминаване на очакванията по 4 чаши. Желанието за смяна и нова посока го има по императрицата, но ще има застой по 4 жезли. Няма да е тя.

• За М.Л

6 ЖЕЗЛИ КРАЛ ЖЕЗЛИ ВЛЮБЕНИТЕ

Тук си мисля, че ще вземат М.Л, но тя няма да е подходяща за позицията по 6 жезли и Крал жезли. Крал жезли всички го виждат, като лидер, но той не смее да излезе напред. А по влюбените решението да е М.Л сякаш е взето предварително.

Какво мислите?
    • Mona написа:

Пускам ви едни карти, въпросът е дали определен човек ще помогне на друг да си намери подходяща работа:

Какво мислите?
      Първото ми впечатление беше, че в тази комбинация, всяка карта представлява даден участник :) . Може и да греша, естествено. Помагащия е Кралица меча, този от който зависи - Императорът и на когото трябва да се помогне - Рицар жезли. Може и да съм в тотална заблуда..
    • Mona написа:

Какво мислите?
      С риск да говоря абсолютни глупости, си мисля, че Кралицата и Рицаря са хората от въпроса. А Императорът показва това, че смяна на работата ще има. Може би Кралицата, като устремена и знаеща какво търси е търсещият работа, а Рицарят е този, който трябва да помогне, но не виждам как Рицар жезли ще помогне на Кралица меча. По-скоро по Императорът ще се оправи сам/а и ще си намери нова работа.
    • Рицар жезли е безсилен, много му се иска, ама няма да може да помогне. Просто е голяма разликата в боите и в йерархията.
      Намеренията са добри, да, но реална помощ, резултатна, едва ли ще се случи.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • До 1 год Х. ще бъде ли във фирмата?
      7 пентакли – Рицар пентакли – 2 меча

У. ще се върне ли от майчинство?
      5 жезли – Умереност – 3 меча

Х. трябва да си тръгне някъде през август от фирмата, защото У се връща от майчинство. Но все още стои въпроса дали У ще се върне.
      Отделно Х. се надява да запази работата си и да остане във фирмата.

На първия ми въпрос, 7 пентакли + Рицар пентакли ми говорят за много бавно развитие на процеса по нейното премахване(имаше местене от един в друг екип, за да не я махат). Мисля че 7 пентакли показват децата й и проблема, че често й се налагаше да отсъства. Според мен до 1 година тя все още ще бъде във фирмата, защото 2 меча, никога не са някакво финално решение, а отлагане.

У според мен няма да се върне, това заради 3-те меча основно, плюс че 5 жезли и Умереността ми говорят, че ще й е трудно да се справи с толкова много задачи, ще изникнат конфликти.

Ако имате мнение ще се радвам да го чуя :)

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.

Мнението бе променено 1 път, последно от wolf ().

• Ще се преместя ли да живея и работя в определен град?

2 Пентакли - 5 Пентакли - Крал Пентакли

Бррр.. само Пентакли, няма да я бъде по тези карти, а и не гледах топло на тази възможност ... Няма смисъл да пиша още.

До 1 месец ще започна ли работа?

Страшен съд -Кулата -Кралица Чаши

И до месец няма да започна работа.
    • Ново

Здравейте, ще ви пусна карти които се отнасят до мен. И ще обясня и ситуацията, за разлика от друг път.
      Участвам в кастинг за водещ на тв шоу с рекламна цел. За целта трябваше да направя кратко видео по зададен скрипт, в който да вложа и импровизация, разбира се.
      В кастинга участват още двама кандидати, които имат професионаен опит в тв шоу-та. Уточнявам, че аз нямам такъв и съм изцяло self made.

Въпросите са 2:
      Маркетинг директорът ще хареса ли видеото?
      Ас пентакли, 5 жезли, Влюбените

Ивета ще спечели ли кастинга?
      Обесеният, 4 пентакли, Паж жезли

Какво мислите, момичета?
      Ще се радвам на вашите импровизации и откровеност. Благодаря.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Ново

Mona написа:

Здравейте, ще ви пусна карти които се отнасят до мен. И ще обясня и ситуацията, за разлика от друг път.
      Участвам в кастинг за водещ на тв шоу с рекламна цел. За целта трябваше да направя кратко видео по зададен скрипт, в който да вложа и импровизация, разбира се.
      В кастинга участват още двама кандидати, които имат професионаен опит в тв шоу-та. Уточнявам, че аз нямам такъв и съм изцяло self made.

Въпросите са 2:

Какво мислите, момичета?
      Ще се радвам на вашите импровизации и откровеност. Благодаря.

Много добра заявка и възможност и ще му е трудно да избере, кое наистина най-му харесва.

Не. Твърде са ми слаби за спечелване... Освен това картите някак дърпат назад... Обесеният и тези пентакли не дават разгръщане. Пажът Жезъл ми се струва твърде слаб, за да покаже проявление - той е някакво вдъхновение и задействане, но не и материално случване.
      Освен ако не показва, че предстои интересна активност, но първите две са твърде тежки, за да му позволят да се изяви...
    • Ново

kolevaani1 написа:

Ще се преместя ли да живея и работя в определен град?

На мен това ми е по-скоро Да - има проявление, развитие и израстване. Какво се случва?
    • Ново

Mona написа:

Мисля така - ще се хареса видеото ти, но и представянето на другите ще е на ниво - 5 жезли и очевидно, маркетинг директора ще трябва да избира - между това какво му харесва на него и как ще се възприеме неговото решение.
      По втория въпрос ми е трудно - ще успеят ли тези, които решават, да приемат едно такова по-нестандартно решение - по Обесения. Достатъчно потенция ли дават на вестителя Паж жезли? Да ти кажа честно, клоня към отрицателен отговор, въпреки че ти стискам палци всичко да се получи. По тия карти- Обесен и 4 пентакли, мисля, че ще заложат "на сигурно", т.е. на познати хора. И пак, ако се съсредоточим към Обесен и Паж жезли, посредством 4 пентакли, посредством хващане на някакво течение, просто мисля, че ще вървят по пътя на най-малкото съпротивление.
      Кога е резултата?
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Ново

wolf написа:

До 1 год Х. ще бъде ли във фирмата?
      7 пентакли – Рицар пентакли – 2 меча

У. ще се върне ли от майчинство?
      5 жезли – Умереност – 3 меча
      Според мен ще остане - този Рицар е доста бавен, тежък и инатлив. Освен това ще се случи някакъв компромис или избор по двата меча, но рицаря няма да му се даде и ще го завлече като теле :))))))))

Не, няма да се върне. Имам чувството заради леко подмолни игрички, които е възможно точно Х да залага, но не само той. Има замесени няколко души.
    • Ново

Sha написа:

kolevaani1 написа:

Ще се преместя ли да живея и работя в определен град?

На мен това ми е по-скоро Да - има проявление, развитие и израстване. Какво се случва?
      Ами нищо за сега, желсние има, но възможност няма.