Таро и Работа/Колеги

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• LaVerite написа:

Една колежка смени позицията си в работата, но имаше 3 месеца пробен период. Не и харесваше и беше казала в Човешки Ресурси че не иска да остане, ако може да и предложат друг екип и позиция. Има 3 дни до края на пробния си период и няма никакви новини от ЧР.

Ще остане ли във фирмата след пробния си период?

6 ПЕНТАКЛИ СВЕТЪТ ЛУНАТА

Мисля, че няма да остане понеже няма да и предложат нищо-по 6 пентакли, картата на непокритите очаквания. А и светът+луната -началото на края, илюзиите и, че ще и предложат нещо ще се изпарят.

Вие как виждате комбинацията?
      Вчера въпросната жена ми каза, че са и предложили място в друг отдел и в един екип, в който познава всички и се разбира чудесно с тях. Беше щастлива!
    • Ще има ли издигане в кариерата до 6 месеца за А. в сегашната фирама?

МАГ 2 ПЕНТАКЛИ 6 МЕЧА

Дали няма да напусне фирмата по 6 меча? Мечовете показват според мен, че това ще бъде едно необходимо напускане за жената, след един неудовлетворен период на сегашното място. По Магът си мисля, че нещата ще се случат преди поставения период от 6 месеца.

Какво я чака А. до 6 месеца в работата?

РИЦАР МЕЧ 8 МЕЧА КРАЛИЦА ЖЕЗЛИ

Ще има голяма амбиция според мен за промяна, по рицар меч и кралица жезли. Ще мисли само за това как да постави край на тази патова ситуация (8 меча).
    • la verite, по първата комбинация нали питаш дали ще израстне в кариерата, а не дали ще напуска. Според мен не става въпрос за напускане, мисля че ще получи по висока длъжност ако кандидатства за такава.
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Коя от двете жени биха взели в даден екип?

Картите за А:

Асо пентакли 5 Жезли Колелото на съдбата

Тък е ясно, няма никакъв шанс. Ще има конкуренция по 5 жезли, но с това Колело на 3-та, всичко блокира...нищо не зависи от нея, сякаш решението ще е взето предварително.

За Д :

Жрицата 6 Меча Асо пентакли

Д има много по-големи шансове според мен, по 6 меча се вижда новото по-добро начало, след няколкото опита за промяна. По Жрицата сякаш силата е с нея.

Ще се радвам и на вашето мнение!
    • LaVerite написа:

Коя от двете жени биха взели в даден екип?

Картите за А:

Тък е ясно, няма никакъв шанс. Ще има конкуренция по 5 жезли, но с това Колело на 3-та, всичко блокира...нищо не зависи от нея, сякаш решението ще е взето предварително.

За Д :

Д има много по-големи шансове според мен, по 6 меча се вижда новото по-добро начало, след няколкото опита за промяна. По Жрицата сякаш силата е с нея.

Интересни карти.Забелязвам ,че Асото се повтаря. В първият случай за А. имаме нейната цел и борбата,но съдбата явно друго е намислила. Съгласна съм,че тя няма никакъв шанс.
      Във вторият случай за Д. Асото вече е на трета позиция,само по себе си говори за успех. От двете жени по-вероятно е да вземат Д. :)
    • LaVerite написа:

Коя от двете жени биха взели в даден екип?

Картите за А:

За Д :

Не мисля, че биха взели която и да е от двете. По тези карти нито едната няма да вземат в екипа. Тук по-скоро има притеснение от това, коя от двете може да се окаже пряка конкуренция. Така мисля
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Какво работи една жена?
      8 пентакли, 7 чаши, 10 жезли

Честно казано нямам големи идеи какво работи. А и никога не съм питала подобен въпрос и ще ми е интересно и вашето мнение :)
      Според мен е нещо, което е ново за нея. Работата е с други хора, нещо производство ?( Което радва други хора, но е тежка за работника
      Как мислите?
    • Ceca написа:

Какво работи една жена?

Честно казано нямам големи идеи какво работи. А и никога не съм питала подобен въпрос и ще ми е интересно и вашето мнение :)
      Според мен е нещо, което е ново за нея. Работата е с други хора, нещо производство ?( Което радва други хора, но е тежка за работника
      Как мислите?
      Какво точно прави не знам, обаче според мен се е хванала с тази работа с очаквания, труди се търпеливо и някак си си въобразява, че трудът й ще се отплати пребогато, че върши нещо сериозно и смислено, а всъщност е нагърбена с повече задачи и работа, идва й нанагорно и се мъчи, но няма да се откаже. Може и много да приказва на околните за работата си, колко печели и колко добре е всичко, но истината е, че отвъд тези приказки е капнала до откат и чака възнаграждение за всичко, с което се е нагърбила.

Не знам защо ми се върти нещо като реклама или маркетинг в главата, заради 7 чаши най-вече. Отвън работата изглежда примамливо, но в същността си е мелачка за този, който я върши. Изисква продължителен труд, продуктът на който се развива във времето, т.е за резултати се чака. Такива неща си мисля на прима виста. Ако разбереш с какво се занимава, ще ми е интересно да кажеш. И аз не съм питала такъв въпрос досега. :)
    • Мисля, че е работа, която учи в движение. Фантазира си, че е добра в нея и че ще получи добри пари, но до реалния резултат явно има още. Все пак 10 жезли е последна и предвещава нещата да си дойдат на мястото. Да не мисли да напуска?
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Ще пенсионират ли Х, въпреки неговата съпротива, след разразилия се скандал?
      (обвиняват го в корупция и грубо отношение)

Паж меч, Паж жезли, 8 жезли

Несериозни ми се струват картите. Сякаш тези, от които зависи решението залъгват масите чрез симулиране на гняв, но просто искат да бъде уталожено напрежението. Нямат намерение да го пенсионират. Всичко е буря в чаша вода. Скоро ще отмине.
    • Как ще се отрази на моето положение случващото се в работата?

3 жезли, Кралица пентакли,Асо жезли

Динамични са събитията - жезлите продължават да се появяват, но реална промяна за мен като че ли няма да има. Е, може да стана по-разпознаваема, но нищо друго. Сякаш се прокрадва някаква нагласа, че на мен може да се разчита, но още е рано да ми делегира права реално.
    • Moon написа:

Ceca написа:

Какво работи една жена?

Как мислите?
      Какво точно прави не знам, обаче според мен се е хванала с тази работа с очаквания, труди се търпеливо и някак си си въобразява, че трудът й ще се отплати пребогато, че върши нещо сериозно и смислено, а всъщност е нагърбена с повече задачи и работа, идва й нанагорно и се мъчи, но няма да се откаже. Може и много да приказва на околните за работата си, колко печели и колко добре е всичко, но истината е, че отвъд тези приказки е капнала до откат и чака възнаграждение за всичко, с което се е нагърбила.
      Не знам защо ми се върти нещо като реклама или маркетинг в главата, заради 7 чаши най-вече. Отвън работата изглежда примамливо, но в същността си е мелачка за този, който я върши. Изисква продължителен труд, продуктът на който се развива във времето, т.е за резултати се чака. Такива неща си мисля на прима виста. Ако разбереш с какво се занимава, ще ми е интересно да кажеш. И аз не съм питала такъв въпрос досега. :)

Armid написа:

Мисля, че е работа, която учи в движение. Фантазира си, че е добра в нея и че ще получи добри пари, но до реалния резултат явно има още. Все пак 10 жезли е последна и предвещава нещата да си дойдат на мястото. Да не мисли да напуска?
      Честно да ви отговоря, нямам идея какво работи, но познавайки я няма да се задържи където и да е. Близките ѝ крият и не знаели какво и къде работи ?( ще речеш, че е двоен агент :D . Не ми е жизнено важно да знам какво работи точно тая персона, но се старая да разбера и ще пиша :)
      Ако искате можем да се потренираме в темата за тренировки ;)

Мнение на LaVerite ()

Мнението бе изтрито от - самия автор ().
    • kolevaani1 написа:

Ще се преместя ли да живея и работя в определен град?

2 Пентакли - 5 Пентакли - Крал Пентакли

Бррр.. само Пентакли, няма да я бъде по тези карти, а и не гледах топло на тази възможност ... Няма смисъл да пиша още.

До 1 месец ще започна ли работа?

Страшен съд -Кулата -Кралица Чаши

И до месец няма да започна работа.
      Не , не се преместих в друг град.

Работа в посоченото време не започнах.
    • kolevaani1 написа:

О. ще започне ли работа в скоро време?

6 Пентакли - 8 Жезли -10 Пентакли

О е в трудно положение, няма работа, финансово е зле.
      Картите ме зарадваха, ще получи предложение и според мен бързо ще се развият нещата при него по 8 Жезли, което ще доведе до финансова стабилности удовлетворение.
      Казах му, но човека е толкова отчаян, че не вярва може да се случи подобно нещо.
      Земя-огън-земя, 8 Жезли е между две стабилни карти и материални карти.
      Очертава се хубаво време за човека, мнения?
      Не, не е започнал. Предложения има, но така и не започна, поради лични негови проблеми, които има за решение.
    • kolevaani1 написа:

Имам голямо желание да започна да се занимавам с моето хоби да рисувам еърху всичко, камъчета, дървени летви, чаши, абе всичко, върху което може. Така или иначе съм бременна имам много време да се занимавам с любимото си занимание. Но си мислех и да ги пускам да се продават в сайтове.
      Въпросът ми е, дали ще имам финансови постъпкения, ще се продават ли?

Сила-10 Пентакли -7 Чаши

:D Мечтите са безплатни. Ами много ясно, че само със стоене и мечтаене, нищо няма да стане :D
      Реално да, всичко се върти в главата ми и много летя в облаците, но както и сами виждате, друго няма.
      Без действия, без да запретна ръкави няма да стане. Според мен картите описват няколко неща- вижда се затрудненото ми финансово състояние и мечтите ми за много пари :D , картите показват, също бездействието ми до сега. ( Вече поръчах боите и четките си от България).
      Тук 10 Пентакли, поправете ме, ако греша или се подвеждам, показват ли по една тънка лайсна, че тази дейност е печеливша, в смисъл доходоносна, в никакъв случай не казвам лесна, но само ако се действа и работи за това? Или 7 Чаши просто тотално разваля нещата , в случая и тази "тънката лайсна" и пак си въобразявам?
      Иначе идеи имам толкова много... :D
      Не съм започнала с хобито си, защото мямам стимул. Имам си други проблеми, които убиват желанието ми. Стоя и си мечтая само, но никакви действия от моя страна. Някак не ми идва от вътре и ме мързи. Мързела идва от настройката ми, липсва ми хъс, искам, но ми е едно криво... Дано ми дойде музата...
    • Срещнали ли са се двама снощи?

6 Пентакли 9 Чаши 4 Жезли

Въпросът се отнася за двама мъже. Човекът, който пита има съмнения, че го "прескачат" и уреждат срещи зад гърба му, за да си въртят бизнес.

По тези карти съдя, че са се срещнали, дори са и доволни от срещата и уговорените пари и сделка, която искат да осъществят.

Въпреки, че единия отрече преди малко, да са се виждали и чували с въпросния друг мъж.
    • Ново

kolevaani1 написа:

Срещнали ли са се двама снощи?

6 Пентакли 9 Чаши 4 Жезли

Въпросът се отнася за двама мъже. Човекът, който пита има съмнения, че го "прескачат" и уреждат срещи зад гърба му, за да си въртят бизнес.

По тези карти съдя, че са се срещнали, дори са и доволни от срещата и уговорените пари и сделка, която искат да осъществят.

Въпреки, че единия отрече преди малко, да са се виждали и чували с въпросния друг мъж.
      Според мен е имало желание да се срещнат, но всичко може да е останало само на ниво желание и обещания- по 9 чаши и 4 жезли.

Мнение на LaVerite ()

Мнението бе изтрито от - самия автор ().
    • Ново

Питам за себе си - тече процедура по преместването ми на друга позиция в същата фирма, нещо като повишение. Прекият ми шеф уж е позитивен към промяната, но косвени белези ме карат да смятам, че никак не му се нрави случващото се.

1) Как ще протече процедурата за мен?
      Крал пентакли, Кралица жезли, 6 пентакли

2) Какво да очаквам в работата?
      Император, 6 пентакли, Кралица жезли

Картите по двата въпроса ми изглеждат еднакви. По първия - процедурата ще протече без усложнения и ще завърши благоприятно за мен.
      По втория не съм сигурна. Според мен конструкцията е Император и 6 пентакли+Кралица жезли. На няколко пъти чета, че Мона пише "по новите правила" и поставя последната дворцова карта на средна позиция, а средната премества на последна, но не разбрах дали това разместване зависи от другите карти или от нещо друго. Дали Императора олицетворява моето неприятно и ригидно лице в работата - опак, твърдоглав и горделив човек, некооперативен и като цяло неприятен за общуване или показва Работодателя, който държи развитието под контрол? Или пък показва, че преминаването на другата позиция ще направи по-леки задълженията ми - от Император до Кралица жезли? Ако някой има мнение, ще съм благодарна.