Таро и Работа/Колеги

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ново

Ceca написа:

Moon написа:

Ceca написа:

Какво работи една жена?
      8 пентакли, 7 чаши, 10 жезли

Честно казано нямам големи идеи какво работи. А и никога не съм питала подобен въпрос и ще ми е интересно и вашето мнение :)
      Според мен е нещо, което е ново за нея. Работата е с други хора, нещо производство ?( Което радва други хора, но е тежка за работника
      Как мислите?
      Какво точно прави не знам, обаче според мен се е хванала с тази работа с очаквания, труди се търпеливо и някак си си въобразява, че трудът й ще се отплати пребогато, че върши нещо сериозно и смислено, а всъщност е нагърбена с повече задачи и работа, идва й нанагорно и се мъчи, но няма да се откаже. Може и много да приказва на околните за работата си, колко печели и колко добре е всичко, но истината е, че отвъд тези приказки е капнала до откат и чака възнаграждение за всичко, с което се е нагърбила.Не знам защо ми се върти нещо като реклама или маркетинг в главата, заради 7 чаши най-вече. Отвън работата изглежда примамливо, но в същността си е мелачка за този, който я върши. Изисква продължителен труд, продуктът на който се развива във времето, т.е за резултати се чака. Такива неща си мисля на прима виста. Ако разбереш с какво се занимава, ще ми е интересно да кажеш. И аз не съм питала такъв въпрос досега. :)

Armid написа:

Мисля, че е работа, която учи в движение. Фантазира си, че е добра в нея и че ще получи добри пари, но до реалния резултат явно има още. Все пак 10 жезли е последна и предвещава нещата да си дойдат на мястото. Да не мисли да напуска?
      Честно да ви отговоря, нямам идея какво работи, но познавайки я няма да се задържи където и да е. Близките ѝ крият и не знаели какво и къде работи ?( ще речеш, че е двоен агент :D . Не ми е жизнено важно да знам какво работи точно тая персона, но се старая да разбера и ще пиша :) Ако искате можем да се потренираме в темата за тренировки
      Това което разбрах е, че работи в някаква фирма и вкарва документи на компютър. Предполагам е счетоводна кантора и вкарва фактури или платежни документи. Работи три дни в седмицата - понеделник,сряда и петък
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ново

Ще вземат ли Д. за по-високата позиция?

7 жезли Рицар жезли Крал чаши

Според мен, по-скоро не. Ще сметнат, че не е достатъчно "зряла" за поста, по Крал чаши. А и може би ще има наистина по-добър кандидат, по 7 жезли.

Тя работи иначе много добре, но е много арогантна и с доста висока самооценка.

Ще се радвам на мнението ви !!!