Таро и Работа

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Армид благодаря ти от сърце за картите <3
      Ето и пред теб показват, че няма да стане, до сега и една комбинация не излезе, който да покаже, че ще я започна (което ме радва :D )
      Както казваш Кралица Чаши и тя се появи, картинката е пълна :D на трета показва страшна нестабилност, може би и истерия :S но дали това ще съм аз, почти никога не съм била тази Кралица или просто описва страхът от това, което е на път да се случи (работата) и или сега друго ми минава през главата, Глупакът на първа да описва този нов период, който ми носи работата, както казах, ще промени тотално всичко, начина ми на живот, дори мен самата може би (знам, че може би се питате каква е чак пък толкова тази работа, не е незаконна, просто ще имам контакт с различни по тип хора, лоито ме са ми приятни, което аз не обичам), та Глупакът да описва това, а Смъртта -невъзможността това да се случи, както казваш "... Глупака, глупака... Нещо е на някаква граница, гранично състояние, което навярно ще се срине, ще умре. Ще умре наивитета, както и "риска"."

Кралица Чаши е прекалено слаба за това, няма начин, друго щеше да е, ако беше Мечове.
      Благодаря Армид <3 ще кажа как се развиват нещата и какво се случва ^^
    • Armid написа:

Изтеглих ти
      3 чаши обърната - 2 жезли - ас меч
      Ниски карти. С Ас меч на края - не, няма го потенциала. С 2 жезли според мен нещо ще се случи, ще се промени, ще има някакво завъртане на колелото.
      да ниски карти, пък и с първата карта, която имаме, в като плаващи пясъци, никаква основа и трета Асо Мечове, съгласна съм, няма го потенциала за случване, но най вероятно ще има някакъв разговор, обсъждане на въпроса.
      Благодаря Армид <3
    • Ще има ли смяна на работата за човек, до 3 месеца?

ОТШЕЛНИК 5 ЖЕЗЛИ РИЦАР ЧАШИ

Отшелникът бих го тълкувала кат нова среда, поемане на нов път. Ще се сблъска с конкуренцията, по 5 жезли, но според мен ще има по-скоро промяна. Не знам дали ще е нова работа, но ще има известие за някаква промяна, по рицар чаши.

Вие как мислите?

Ще предложат ли работно место на същия човек в определен отдел?

АСО ПЕНТАКЛИ (аубедо) ИМПЕРАТРИЦА (имаго на майката) КРАЛ ПЕНТАКЛИ

Струва ми се, че отговорът е положителен. Императрицата показва нови и по-отговорни задължения. По крал пентакли може и да има делови разговор. Да се постави под въпрос.
    • Ще успее ли този път (понеже имаше и други опити и дори отказ да участва - уплаши се явно) Х да получи тази позиция?
      Глупак, 6 пентакли, 6 чаши

Скоро четох из сайта (Мона), че Глупак на първа показва, че дори няма нужда да питаш, защото знаеш, че случването вече е задвижено. За мен конструкцията е Глупак+6 пентакли - положителни карти и 6 чаши. Притеснява ме 6 чаши на последна позиция, за да приема, че отговорът е положителен. Моля, помогнете ми.

Позицията ще бъде ли обявена по необходимия за Х начин?
      Крал пентакли, 2 меча, Света

Ако не си нагласям значенията, Крал пентакли е ригидният шеф, който засега се готви да обяви мястото по начин, неподходящ за Х, обаче Крал пентакли може и да е самият Х. По 2 меча ще има преосмисляне на позицията към разширяване на кръгозора (Света). И сега се чудя обявяващият позицията ли ще размисли или Х ще се откаже и ще поеме по широкия свят.

Ще помогне ли Д на Х при кандидатстване то?
      Крал пентакли, 5 меча, 3 чаши[b][/b]

Не ми се вярва. Д по-скоро е подразнен, че го занимават - някак несериозни ми изглеждат малките аркани до този Крал.
    • Понеже малко са ми хаотични въпросите ти, питах: Х ще започне ли на новата позиция. - 4 чаши обърната - 4 пентакли - Звездата/Усмиряване
      Сега вече е ясно - не, и този път няма да започне на тази позиция.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Armid написа:

Понеже малко са ми хаотични въпросите ти, питах: Х ще започне ли на новата позиция. - 4 чаши обърната - 4 пентакли - Звездата/Усмиряване
      Сега вече е ясно - не, и този път няма да започне на тази позиция.
      Благодаря, Armid, много благодаря, така вече е съвсем ясно.
    • На жена са и обещало, неофициално нова позиция в работата. Има много кандидати. Питам, дали тя ще получи обещаното място?

2 ЖЕЗЛИ 2 ЧАШИ ПАЖ ЖЕЗЛИ

Мисля, че и картите го потвърждават. По две жезли оставане и загърбване на старото, а по Паж жезли началото на промени в работата. 2 чаши тук показват преходния период.

Какво мислите?
    • 10 жезли, 5 жезли
      Сила
      ^ паднали

Звезда, Колело, 8 пентакли

^ отговор

Исках да питам защо един бизнес не върви, но много карти хвърчаха и вместо това попитах: "Защо не идват повече клиенти?" - в момента са малко и човекът често е с малки печалби, на 0, ноември е бил даже на минус.

Управителят е само един, той се занимава с всичко в този бизнес.

Тежко, а? Няма да я бъде май тая работа.
      Мисля си освен за ожесточена и по-добре подготвена конкуренция, за много големи неясноти в бизнес плана, меко казано.
      Струва ми се все пак, че има шанс за този бизнес, въпросът е да се положат много усилия, допреди Колелото да стане 3то. И се показва, че проблемите датират отдавна. Проблеми далеч не само в бизнеса, а свързани със самия човек и жовта му.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Момичета, помагайте, МОЛЯ ВИ!!!!

Близка колежка кандидатства за една позиция. Казали са и, шефът иска да вземе друга жена, която не е изобщо компетентна.

За сега са само те двете, питам за всяка по отделно.

Д ли ще вземат на поста РТ?

8 ЖЕЗЛИ ПАЖ ЖЕЗЛИ АСО ЧАШИ

Неочаквано за всички (8 жезли) ще съобщят (паж жезли), че ще вземе Д. Асо чаши показва в този случай победата, един вид благословията е за нея.

РС ли ще вземат на поста РТ?

4 ЧАШИ РИЦАР ЖЕЗЛИ 2 ЖЕЗЛИ

По 4 чаши си мисля, че шефът и, не иска много много да е тя. Ще бъде неочаквано, извън плановете по рицар жезли, но ще се размине с свободната позиция. 2 жезли ми е едно бездействие.

Може и да не вземе нито една от двете, но в момента са само те кандидатки.

Ще се радвам, на мнението ви!
    • LaVerite написа:

По първата комбинация виждам само нетърпението и емоцията на Д (8 жезли), която е в очакване на това да и съобщят новината (Пажа), а асото дава завършек на историята, според мен с привкус на разочарование.

По втората, РТ е в 4 чаши емоционално, т.е. вече и е втръснало да седи на едно място, на съответната позиция. Рицар жезли сякаш ми говори, че работата е свързана с пътуване. По 2 жезли, според мен ще има спор дали да бъде тя или не, но като че ли прогнозата е по-позитивна.

Успех, кажи какво е станало после :)

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • Ще вземат ли някого на работа?

Страшен съд - Маг - 7 пентакли

Страшния съд тук отразява само миналото, фокусирам се на Магът, който задвижва процеса и 7 пентакли. Според мен, ще стане, по 7 пентакли ще се научи на търпение.

Какво мислите?

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolfy написа:

Ще вземат ли някого на работа?

Страшен съд - Маг - 7 пентакли

Страшния съд тук отразява само миналото, фокусирам се на Магът, който задвижва процеса и 7 пентакли. Според мен, ще стане, по 7 пентакли ще се научи на търпение.

Какво мислите?
      На мен веднъж комбинацията страшен съд и маг ми показа повишаване на заплатата. Може тук да е нов договор за работа, а по 7 пентакли да отнеме повече време.
    • wolfy написа:

LaVerite написа:

По първата комбинация виждам само нетърпението и емоцията на Д (8 жезли), която е в очакване на това да и съобщят новината (Пажа), а асото дава завършек на историята, според мен с привкус на разочарование.
      По втората, РТ е в 4 чаши емоционално, т.е. вече и е втръснало да седи на едно място, на съответната позиция. Рицар жезли сякаш ми говори, че работата е свързана с пътуване. По 2 жезли, според мен ще има спор дали да бъде тя или не, но като че ли прогнозата е по-позитивна.

Успех, кажи какво е станало после :)
      Ще дам обратна връзка! Благодаря ти wolfy!
    • Здравейте, аз в последно врмеме се активизирах. :))))
      Имам предвид най-сетне разполагам със свободното си време, защитих и сега, когато приключи работното ми време мозъкът ми е свободен. Мъчи ме един въпрос през две седмици проверявам как се променят нещата.
      Въпросът е: Ще ми делегира ли шефът ми по-големи права, а и отговорности и доверие и ще увеличи ли заплатата ми?
      Таро ми отговаря с една много смислена комбинация.
      4 мечове, Светът, 3 пентакли
      Виждам, че съм преуморена даже и по картите, давам всичко от себе си. Но все пак смятам, че ще се реализирам там като потенциал по Светът, ще се отворя и ще получа предложение по 3 пентакли. А ми хрумва и нещо друго, може и това да стане някъде другаде, но ще успея. Смятам, че картите са добри.
    • Ниски карти, но ми се струват позитивни и на мен.
      Сякаш има някакъв изход, пролука. Ново място дори, нови възможности.
      Малка и позитивна "случайност", случване.

Радвам се.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Да, curiOus, пролука. Ниските карти говорят за действие и случване, нещата ще се променят с всеки ден. Ще трябва да съм много съобразителна и концентрирана. Светът е хубав голям аркан, а и 3 пентакли ми е една от любимите карти, особено за работа. Просто не трябва да съм кон с капаци. Трябва да се оглеждам за възможности.
    • Ina, аз бих разделила въпроса на 2, защото понякога те повишават, слагат ти нова табелка на вратата, ама заплатата остава същата.
      Иначе по твоята комбинация - от някакво зацикляне и застой си активизирала всичките си сили, разработила си се, а може би не работиш сама, а в някакъв екип. Въпреки това, 3 пентакли на края предвещава успех, само ако човек разчита на себе си.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose