Таро и Работа

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• kolevaani1 написа:

kolevaani1 написа:

kolevaani1 написа:

Моя човек ми предложи друга работа, но много не типично за него, в смисъл много добре платена, но ще съм сред мъже, а той е страшно ревнив. Учудена съм, въпреки, че знам, че много обича парите, го знам и колко е ревнив. Теглих карти:

Сериозен ли е в предложението за работа, която ми направи?
      Рицар Мечове (съпротивление) -2 Чаши (отлагане) -8 Жезли (оплождане на духа)[/b]

Ще започна ли да я работя?
      Крал Чаши (отлагане) -Император (имаго на бащата) -Паж Чаши (отлагане)[/b]

по същия въпрос втора комбинация
      2 Мечове(съпротивление) -Отшелникът(старецът от планината) -Висшата Жрица(девицата)

И още един въпрос:
      Ако приема работата,моя ще ми позволи ли да започна?
      Рицар Пентакли ( приземяване) -7 Жезли(оплождане на духа) -9 Чаши (отлагане)[/b]

Въпрос:Тества ли ме моя с това предложение за работа?
      Изпаднаха Асо Пентакли и Крал Мечове

6 Мечове 10 Пентакли Дяволът(Змията)
      Аз теглих отново карти, дали ще започна да я работя тази работа, защото по всичко личи, че отговорът е да(положението, обстоятелствата.) , но картите показват НЕ и затова изчаках няколко дена и пак теглих, помагайте момичета. Картите отново показват НЕ, или аз не ги разчитам правилно....

Ще я работя ли тази работа?
      Луна (Нощта) -Паж Мечове (съпротивление) -Император (имаго на бащата)

Каква е причината поради, която няма да я започна?
      Звездата (усмиряване) - Крал Чаши (отлагане) -) Паж Чаши (отлагане)
      картите на Армид. (Не мога да ги копирам)
      Изтеглих ти
      3 чаши обърната - 2 жезли - ас меч

Ниски карти. С Ас меч на края - не, няма го потенциала. С 2 жезли според мен нещо ще се случи, ще се промени, ще има някакво завъртане на колелото.

Какво ще те възпрепятства, какво ще се случи, че няма да я започнеш?
      Глупак/ Puer aeternus- Смъртта /страхът - Кралица чаши

Така, да кажа по картите...
      Първо - моя човек отлагаше до последно да ми поьволи да започна тази работа, изобщо не му се искаше да я работя

Второ -ами започнах я, работя я... Да, не ми е присърце и ако намеря нещо по -доходоносно ще я спра на момента.

ПС. -предния пост, ако миже да го изтрие админа, модерстора, по грешка го споделих и не мога да изтрия.
    • Ще ми увеличат ли заплатата след изпитателния срок - Императрицата, Обесеният, 3 жезли. Никакъв шанс, за съжаление. Май съм тръгнала с голямата кошница / очаквания по Императрицата, а с тази 3 жезли накрая - увеличението все ще предстои, все ще е в бъдеще време. Има стагнация по Обесения и едни празни приказки изглежда (по 3 жезли), напразно очакване.

Какво е мнението на Х. (шефката) ми за мен, с какви впечатления е от мен - Кралица меча, 7 пентакли, 8 жезли. Тук не ми е много ясно, Кралица меча тя ли е или мен ме вижда като такава? Дали 8 жезли след 7 пентакли говори за бърз напредък след мудност или нещо друго? По 7 пентакли - влагам старание в работата си, но честно казано - не съм доволна от заплащането.

Ще остана ли на същото работно място до края на юни - Силата, 7 жезли, 5 меча. Според мен, първоначалния ентусиазъм ще се изпари и накрая просто ще ми писне. Силата със 7 жезли - да полагаш големи усилия, а накрая да ти се озъби една 5 меча. Не ми харесват изобщо картите. Жалко, обичам си работата, но парите са под всякаква критика.
    • Помислих отново върху комбинациите - липсват чаши, което е добре - веднъж да не съм в някаква самозаблуда. Обаче и пентакли липсват (с изключение на 7 пентакли ) - т.е. няма реализация, финанси, няма стабилност. Много големи аркани с много жезли - все още не е напълно ясна ситуацията, тепърва предстои да се развива (и това е така - работя там от 3, 4 месеца). Кралица меча не мога да преценя, дали съм аз или отсрещната страна, а е важно, понеже е единствената дворцова карта. 5 меча - дали не говори за проблеми в работната атмосфера?
    • Здравейте ,момичета и добър вечер.
      Хвърлих карти по мой въпрос не съм сигурна дали това е точната тема.

Ще успея ли да издам книгата си до края на 2018година ?

1.6 Мечове 2.Асо Чаши 3.9 Жезли
      Съпротивление Отлагане Оплождане на духа

Започвам с това,че книгата е първата ,която пиша и я започнах през 2017 година.Пратих я на издателство за което знам ,че търсят непубликувани автори.

Това,което ми говорят картите е че го има желанието и мотивацията /по 6 мечове/ естествено придружена с тази доза страх под формата на 9 жезли,която ме преследва от доста време.Другото,което ми идва наум е че ще има разтакаване,може да не получа отговор от издателството. :/

Не знам дали Таро е дало отговор на въпроса ми или просто е показало,че съм ентусиазирана /асото/,объркана , и ме е страх от развоя на събитията /9жезли/.

Ако някой има размисли ,моля да се включи... това е важно за мен тъй като е първата ми книга..не смятам,че е кой знае колко брилянтна или пък е невероятно написана.Просто моите мисли и разсъждения в мой измислен свят. Просто някой друг ей така да преглежда изложените ти писания,мисли и т.н. си е доста страшничко.
    • Според мен трябва да се фокусираш върху 6 мечове от комбинацията. Новите хоризонти. Няма да е точно това издателство според мен, по тази комбинация. Асото чаши е толкова повърхностен подтик, в комбинация с 9 жезли, ти даже не си готова за това.
    • moonlover написа:

Здравейте ,момичета и добър вечер.
      Хвърлих карти по мой въпрос не съм сигурна дали това е точната тема.

Ще успея ли да издам книгата си до края на 2018година ?

1.6 Мечове 2.Асо Чаши 3.9 Жезли
      Съпротивление Отлагане Оплождане на духа

Започвам с това,че книгата е първата ,която пиша и я започнах през 2017 година.Пратих я на издателство за което знам ,че търсят непубликувани автори.

Това,което ми говорят картите е че го има желанието и мотивацията /по 6 мечове/ естествено придружена с тази доза страх под формата на 9 жезли,която ме преследва от доста време.Другото,което ми идва наум е че ще има разтакаване,може да не получа отговор от издателството. :/

Не знам дали Таро е дало отговор на въпроса ми или просто е показало,че съм ентусиазирана /асото/,объркана , и ме е страх от развоя на събитията /9жезли/.

Ако някой има размисли ,моля да се включи... това е важно за мен тъй като е първата ми книга..не смятам,че е кой знае колко брилянтна или пък е невероятно написана.Просто моите мисли и разсъждения в мой измислен свят. Просто някой друг ей така да преглежда изложените ти писания,мисли и т.н. си е доста страшничко.
      Разкажи повече затова, за книгата. Да видим как можем да помогнем. Има теми в зона литература и лично творчество, където можеш да напишеш затова, бих се радвала :)
    • Браво, че имаме и писатели в сайта! Пожелавам ти успех и стискам палци мечтата ти да се осъществи!!!

Аз идвам тук да споделя една комбинация, относно моята работа и конкретно шефа ми.

Кой е Х? Об Глупак – 10 чаши – об 7 чаши

Гледах да видя нещо за обърнат Глупак, не успях да намеря. Но подкрепен от тия чаши не ми говори за нищо хубаво. Особено обърнати седем чаши ме наведоха и на подозрения за наркотици, които имах. Преди това и си казах, че ще тегля карти да видя дали съм права или не и си викам - ако излязат 7 чаши... 100 процента е.

Взима ли наркотици? Крал п – Сила – 7 ч об
      Ето пак тия 7 чаши, според мен да, по Силата, сякаш му дават кураж от Крал чаши да е Крал пентакли (демек шефа)

Какво е отношението на Х към мен? 2 жезли – 5 пентакли – Крал чаши
      По 2 жезли е бил на кантар дали да ми се довери с нещата във фирмата, но май е размислил последни дни и ме включва в различни срещи.

Как ще се развие за мен ситуацията във фирмата? Крал меч – об Висша жрица – Крал пентакли
      Тая Жрица не ми е понятна, какво иска да ми каже :/ Като цяло май никак.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolf написа:

Браво, че имаме и писатели в сайта! Пожелавам ти успех и стискам палци мечтата ти да се осъществи!!!

Аз идвам тук да споделя една комбинация, относно моята работа и конкретно шефа ми.

Гледах да видя нещо за обърнат Глупак, не успях да намеря. Но подкрепен от тия чаши не ми говори за нищо хубаво. Особено обърнати седем чаши ме наведоха и на подозрения за наркотици, които имах. Преди това и си казах, че ще тегля карти да видя дали съм права или не и си викам - ако излязат 7 чаши... 100 процента е.

Ето пак тия 7 чаши, според мен да, по Силата, сякаш му дават кураж от Крал чаши да е Крал пентакли (демек шефа)

По 2 жезли е бил на кантар дали да ми се довери с нещата във фирмата, но май е размислил последни дни и ме включва в различни срещи.

Как ще се развие за мен ситуацията във фирмата? Крал меч – об Висша жрица – Крал пентакли
      Улфи, много интересни ми се сториха картите, обаче като взех да ги мисля една по една и ...нищо. Наистина много бих искала да прочета мнения, за да си обесня някои неща.
      Според мен не взима наркотици; лабилен е, хипохондрик и сангвиник като темперамент. Иска да го харесват. Но умее да контролира тази си слабост, проумял е, че истериите му не водят до никъде.

Отношението към теб - май не работиш там отдавна. Мисля, че дълго е избирал човек за това място и най-накрая му е писнало да подбира и хоп- ти си. Взел е решението импулсивно, емоционално.
      Как ще е за напред? - мисля добре, просто трябва да си държиш очите отворени.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid написа:

wolf написа:

Браво, че имаме и писатели в сайта! Пожелавам ти успех и стискам палци мечтата ти да се осъществи!!!

Улфи, много интересни ми се сториха картите, обаче като взех да ги мисля една по една и ...нищо. Наистина много бих искала да прочета мнения, за да си обесня някои неща.Според мен не взима наркотици; лабилен е, хипохондрик и сангвиник като темперамент. Иска да го харесват. Но умее да контролира тази си слабост, проумял е, че истериите му не водят до никъде.

Отношението към теб - май не работиш там отдавна. Мисля, че дълго е избирал човек за това място и най-накрая му е писнало да подбира и хоп- ти си. Взел е решението импулсивно, емоционално.
      Как ще е за напред? - мисля добре, просто трябва да си държиш очите отворени.
      Хм... мисля, че си права Армид.
      Особено, че много дълго са текли интервюта за тази позиция, дори бяха наели външна фирма да намери някой подходящ, но все нещо не им е харесвало... И да импулсивно беше, отидох на интервю и същия ден ми се обадиха да ми кажат, че са ме харесали и ме взимат.

За него, той е страшен НЕРВАК. Постоянно си тресе краката, върти си химикали по пръстите и всякакви такива тикове. Не го свърта на едно място.

Дано си права и да ми е стабилно в работата. Лошото е, че почнах да оставам и след работно време, надявам се да не е все така, а само докато свикна. Иначе работя там от доста време, но много бавно се развиваха нещата и чак сега почнаха да ми дават задачи. Не знам дали е било заради липса на доверие или просто наистина имаха да си доуреждат много по-важни неща...

Питах защо не са ми давали работа: 9 жезли - об Умереност - Крал пентакли

Мисля, че е точно поради липса на доверие от 9 жезли, и Крал пентакли (той) не е искал да ми дават работа. Умереността дори да беше права пак не ми казва нищо...

• Мой приятел, за когото питах и преди, продължава да търси работа. Не че няма, иска му се някакво развитие. Не е много вдаден обаче. Все чака някой да предложи, ако има някаква спънка, търси кой да я преодолее вместо него - мързеливичък е. Но пък е много симпатичен.
      Та този човек е подал документи на едно място. Потърсил е всякакъв вид протекции, документално е подплатен, само че преди години е имал проблем с настоящия шеф на звеното - не е частна структура, държавна е и се опасява, че шефът ще направи всичко възможно да не го вземе.
      Попитах Х ще започне ли работа на конкретното място:
      5 меча, 8 чаши, Кралица жезли обърната

Х се чувства зле, както сред хората, така и сам. Първите две карти ми сочат негативен отговор. Обърнатата кралица ми е съвсем неясна. Даже не разбирам как се е обърнала, защото винаги изправям картите. Този опит ще му донесе само негативни емоции, не и работа.
    • Kalistro написа:

Мой приятел, за когото питах и преди, продължава да търси работа. Не че няма, иска му се някакво развитие. Не е много вдаден обаче. Все чака някой да предложи, ако има някаква спънка, търси кой да я преодолее вместо него - мързеливичък е. Но пък е много симпатичен.
      Та този човек е подал документи на едно място. Потърсил е всякакъв вид протекции, документално е подплатен, само че преди години е имал проблем с настоящия шеф на звеното - не е частна структура, държавна е и се опасява, че шефът ще направи всичко възможно да не го вземе.
      Попитах Х ще започне ли работа на конкретното място:
      5 меча, 8 чаши, Кралица жезли обърната

Х се чувства зле, както сред хората, така и сам. Първите две карти ми сочат негативен отговор. Обърнатата кралица ми е съвсем неясна. Даже не разбирам как се е обърнала, защото винаги изправям картите. Този опит ще му донесе само негативни емоции, не и работа.

Да не би под женски натиск да я иска (уж) тази работа, да трябва да се докаже на някого ? По 5 меча на първа май вече имат човек за мястото, 8 чаши също така често ми е показвала на мен лъжа някаква, за околните. Но изобщо тая работа не мисля, че е щяла да му донесе удовлетворение.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Roxelane, точно така е, май аз съм причината да твърди, че иска развитие. Скоро го осъзнах. И забелязах как наблюдава отстрани какво ще стане, отегчен. Може пък да е прав. Човекът може и да е щастлив с това, което прави и да си харесва живота.
    • Е, явно все още ставам за нещо :) остави го, насила хубост не става...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • curi0us написа:

Жена ще смени ли работното си място до края на 2018?

Императрица, 2 чаши, 9 пентакли

Според мен, да. Но говорят и за други неща.
      Жената ще е добре.

Има и още,но не ми идват думите...
      Много по-рано, много по-рано.

Няма смисъл от думи.

Съдбата е избрала други слова да напусне мястото - на своя трон, който, никой не може да замени, с игривата усмивка на едно несъжаление по 2 чаши, за 9 пентакли ....

ще си дам и душата
      да има равновесие
      в този свят
      в моят
    • kolevaani1 написа:

Ще я работя ли още дълго време тази работа (сегашната ми :D )

Странни карти, затова споделям комбинацията. Да отбележа, работата ми изобщо не ми е присърце.

8 Жезли /оплождане -Слънце /изпепеляване -3 Чаши /отлагане

Тази комбинация ми е доста пасивна, заради последните две карти. Бих казала, че устремът ти е спрян за момента и има опасност да се забравиш там... да стигнеш до инерция.
      Ще трябва сама да търсиш възможности и вдъхновения, защото средата ти се опитва да те успи.
    • Имах неприятен разговор с управителката на обекта, където работя. Намирам я за сервилна към по-висшестящите и директно я попитах, защо настоява за промени, които са в ущърб на персонала. Явно не е прието там да се задават такива неудобни въпроси и последва размяна на остри реплики.

Каква е отношението на Х. към мен - 2 меча, 3 пентакли, Императорът. Картите сякаш описват самата ситуация - стигнала е до задънена улица по 2 меча и дори да има някакви опити за комуникация по 3 пентакли, накрая нищо няма да излезе по Императора. Тя явно се е вживяла в ролята на голям шеф по Императора, а мен ме вижда като "чирака" по 3 пентакли. С други думи - ще мълчиш и няма да възразяваш.

Ползва ли се с някакви протекции Х - 8 чаши, Отшелникът, 8 меча. Тук прозира такава самота, че имам чувството, че работата е единствената й утеха, затова да се държи така. Тази патова ситуация по 8 меча - чудя се, дали пък не изплаща кредит / ипотека, затова да се е вкопчила и да е този краен педантизъм? Няма протекции, но определено според мен - някакви нейни лични проблеми.
    • Kalika написа:

Имах неприятен разговор с управителката на обекта, където работя. Намирам я за сервилна към по-висшестящите и директно я попитах, защо настоява за промени, които са в ущърб на персонала. Явно не е прието там да се задават такива неудобни въпроси и последва размяна на остри реплики.

Каква е отношението на Х. към мен - 2 меча, 3 пентакли, Императорът. Картите сякаш описват самата ситуация - стигнала е до задънена улица по 2 меча и дори да има някакви опити за комуникация по 3 пентакли, накрая нищо няма да излезе по Императора. Тя явно се е вживяла в ролята на голям шеф по Императора, а мен ме вижда като "чирака" по 3 пентакли. С други думи - ще мълчиш и няма да възразяваш.

Ползва ли се с някакви протекции Х - 8 чаши, Отшелникът, 8 меча. Тук прозира такава самота, че имам чувството, че работата е единствената й утеха, затова да се държи така. Тази патова ситуация по 8 меча - чудя се, дали пък не изплаща кредит / ипотека, затова да се е вкопчила и да е този краен педантизъм? Няма протекции, но определено според мен - някакви нейни лични проблеми.
      Днес съм в настроение и реших да сравня мои карти с твоите.

Отношението на управителката към Калика? 5 жезли – Свят – Крал чаши // 2 меча - 3 пентакли - Император
      По моите карти съдя, че между вас има конфликт, изобщо не се харесвате или пък разбирате. Светът и Крал чаши ... абе пак ще го ударя на любов, ама възможно ли е да си изкарва яда на работа, заради някой мъж?
      По твоите карти, 2 меча като "малката" сила, за мен означава, че тя изпитва голямо удоволствие и сила да се разпорежда (3 пентакли), направо да се чувства като един неосъществен Император. Сякаш тази жена е с наранен Анимус и избива комплекси, малко или много.

Позва ли се управителката с протекции? 9 чаши – умереност – 8 меча // 8 чаши - Отшелник - 8 меча
      И аз не бих казала, че се ползва с протекции, абсурдно ми е. И двете комбинации завършват с 8 меча, ти много точно си го написала, работата в момента е живота й. Сякаш това й помага да не мисли за други, по-сериозни проблеми в живота й.
      По моите карти, 9 чаши (аз си го наричам чорбаджията) за мен е голям стисняк и скъперник. Умереността мисля, че е една компенсация на неуспехи и неудовлетворения в нейния живот, които потушава с работа.
      По твоите карти 8 чаши + Отшелник се е падало за човек, който изневерява, дори е семеен. А отгоре имаме и един Крал чаши, който по някакъв начин сякаш затвърждава теориите ми относно това.

Защо настоява за промени управителката? 10 жезли – об 10 меча – 5 чаши
      Някой някъде беше написал, даже може би беше ти, че 10 жезли е ужасна карта за работна ситуация, добавяме и още една 10-ка и то обърната. Т.е. тези промени, които прави може да са в ущърб за вас, но да са в плюс за самата нея. Плюс, си мисля че го прави защото ако успее да наложи мнението си там ще се почувства самата тя по-добре. Че владее ситуацията, че е Император.

Питах и нещо друго.
      Как ще се развие работната ситуация за Калика до 3 месеца? Ас жезли – Паж жезли – об 9 меча
      Ти на това място даваш много от себе си, жезлите са винаги вълнение, по пажа съдя, че не си от много отдавна там, но обърнатите 9 меча не ми харесват много. На смени ли работиш? Или се налага да ставаш много рано?
      Струват ми се като страшна преумора, 9ка ми се е падала за човек, който работи на смени, до късно.

• wolf написа:

Kalika написа:

Имах неприятен разговор с управителката на обекта, където работя. Намирам я за сервилна към по-висшестящите и директно я попитах, защо настоява за промени, които са в ущърб на персонала. Явно не е прието там да се задават такива неудобни въпроси и последва размяна на остри реплики.

Днес съм в настроение и реших да сравня мои карти с твоите.
      Отношението на управителката към Калика? 5 жезли – Свят – Крал чаши // 2 меча - 3 пентакли - Император
      По моите карти съдя, че между вас има конфликт, изобщо не се харесвате или пък разбирате. Светът и Крал чаши ... абе пак ще го ударя на любов, ама възможно ли е да си изкарва яда на работа, заради някой мъж?
      По твоите карти, 2 меча като "малката" сила, за мен означава, че тя изпитва голямо удоволствие и сила да се разпорежда (3 пентакли), направо да се чувства като един неосъществен Император. Сякаш тази жена е с наранен Анимус и избива комплекси, малко или много.

Позва ли се управителката с протекции? 9 чаши – умереност – 8 меча // 8 чаши - Отшелник - 8 меча
      И аз не бих казала, че се ползва с протекции, абсурдно ми е. И двете комбинации завършват с 8 меча, ти много точно си го написала, работата в момента е живота й. Сякаш това й помага да не мисли за други, по-сериозни проблеми в живота й.
      По моите карти, 9 чаши (аз си го наричам чорбаджията) за мен е голям стисняк и скъперник. Умереността мисля, че е една компенсация на неуспехи и неудовлетворения в нейния живот, които потушава с работа.
      По твоите карти 8 чаши + Отшелник се е падало за човек, който изневерява, дори е семеен. А отгоре имаме и един Крал чаши, който по някакъв начин сякаш затвърждава теориите ми относно това.

Защо настоява за промени управителката? 10 жезли – об 10 меча – 5 чаши
      Някой някъде беше написал, даже може би беше ти, че 10 жезли е ужасна карта за работна ситуация, добавяме и още една 10-ка и то обърната. Т.е. тези промени, които прави може да са в ущърб за вас, но да са в плюс за самата нея. Плюс, си мисля че го прави защото ако успее да наложи мнението си там ще се почувства самата тя по-добре. Че владее ситуацията, че е Император.

Питах и нещо друго.
      Как ще се развие работната ситуация за Калика до 3 месеца? Ас жезли – Паж жезли – об 9 меча
      Ти на това място даваш много от себе си, жезлите са винаги вълнение, по пажа съдя, че не си от много отдавна там, но обърнатите 9 меча не ми харесват много. На смени ли работиш? Или се налага да ставаш много рано?
      Струват ми се като страшна преумора, 9ка ми се е падала за човек, който работи на смени, до късно.
      Улфи, благодаря ти много за изтеглените катри и за тълкуването! Мисля, че съвсем точно си усетила ситуацията.
      По първата ти комбинация - 5 жезли ми прилича на конкуренция, въпреки че не знам, защо евентуално би ме приела така. Отскоро съм там и нямам никакви мераци за нейния пост. 5 жезли със Светът - дали не ме счита за пречка за реализиране на някаква цел (да се стреми към по-голямо повишение)? Крал чаши не ми е ясен - освен както казваш това да е мъжа й, който е и водна зодия. Сега се сещам, че той не работил в момента - представям си, какво й е - жената да издържа мъжа и семейството.

По втората комбинация - тя си дава вид на 9 чаши - самодоволна и щастлива, но според мен това е само маска за пред света. Може и да се е ползвала с някакви привилегии преди, а после нещата да са се променили (Умереността с 8 меча).

По третата комбинация - като да иска много нещо, а то да не може да се реализира - обърнатата 10 меча, последвана от 5 чаши. Не знам, не мога да я разбера. Настоява да се увеличи работното време, понеже сега с мен сме били по-голям екип и трябвало да работим повече.

По последната комбинация - много точно си видяла всичко - че съм отскоро там, че работя на смени и не мога да се наспя като хората. Май няма да я бъде дълго тази работа - ниски карти, поне да имаше някаква градация, а то - обърнатата 9 меча накрая ми прилича на тотално разочарование след първоначалния ентусиазъм по асото и пажа.
    • Обичайно мъжете без работа скитат по жени, а самотни такива има много...

Другото, което ще ти кажа е, че когато се появи нов човек, който е добър в работата си и схватлив се получава голямо напрежение между шеф и подчинен.
      Най-малкото, защото той вижда потенциала от рано, разбира че евентуално може да бъде изместен и гледа да създава ненужни конфликти, които да те изкарат извън релсите и да напуснеш. Не казвам, че в тоя случай е така, но си имай едно на ум за тия работи, за жалост по пътя на смирението, който уж е най-дългия път се стига най-бързо.

Светът ... имат ли деца? Нещо с чужбина ми се върти, едни такива идеи има тоя мъж, ама вятърничеви. Ако разбереш - пиши да видим.

• Аз сега се сещам, че през последните години там (на това работно място), са работили много хора и никой не се е задържал повече от 3, 4 месеца. Обявата за работа им е постоянно активна. Явно има защо..

А иначе - въпросната жена има 2 деца, за чужбина не знам. Но не са от града, преместили са се тук преди няколко години.