Таро и Работа

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• LaVerite написа:

Ще вземат ли М. за по-високата позиция?

7 жезли Рицар жезли Крал чаши

Според мен, по-скоро не. Ще сметнат, че не е достатъчно "зряла" за поста, по Крал чаши. А и може би ще има наистина по-добър кандидат, по 7 жезли.

Тя работи иначе много добре, но е много арогантна и с доста висока самооценка.

Ще се радвам на мнението ви !!!
      Какво я очаква след второто интервю?

Асо пентакли Кулата 7 Пентакли

Може би ще се проточи, по 7 пентакли. Ще почака малко повече. Дали по Кулата няма да има "разрушително", незряло поведение?

По тези карти според вас , ще получи ли мястото?
    • LaVerite написа:

Какво я очаква след второто интервю?
      Асо пентакли Кулата 7 Пентакли
      След второто интервю я очаква почивка. Тя така се е пренавила,че ще пръсне вече - Асо пентакли с Кулата
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • За един пост, има 2 -ма кандидати. Питам коя от двете жени ще изберат.

Катя ли ще вземат на дадена позиция?

Асо чаши 7 Жезли 6 Чаши

Диана ли ще вземат на дадена позиция?

7 Жезли Колелото на съдбата Магът

При Катя има някакъв отглас от предишната и работа по 6 чаши, сякаш предварително са имали една добра настройка за нея. Обаче с този Ас чаши на първа позиция, дали няма да сметнат че е много стеснителна за мястото?

При Диана все едно Магът спира развитието на процеса, който се е задвижил, по Колелото на съдбата.

Иначе и при двете желанието е силно на лице, по 7 Жезли.

Ще се радвам и на вашето мнение!
    • LaVerite написа:

Катя ли ще вземат на дадена позиция?

Асо чаши 7 Жезли 6 Чаши
      Жезли с чаши... никак не ми се струва такава комбинация да доведе до нещо. Слаби карти са. 7 жезли са ок, но няма какво да ги заземи и да им даде излаз, да ги подкрепи.

LaVerite написа:

Диана ли ще вземат на дадена позиция?

7 Жезли Колелото на съдбата Магът

При Диана все едно Магът спира развитието на процеса, който се е задвижил, по Колелото на съдбата.
      Всъщност, тук е точно обратното - Магът е абсолютно способен да задвижи процеса. Ако Колелото беше след Магът, тогава нещата щяха да бъдат стопирани, както пишеш ти.

Желание, че има, има, но при първата кандидатка, сякаш е само това. Втората има не само желание, но и квалификация за този пост, по-способна и опитна може би, тези карти ми говорят за възможности. Моментът да се изяви е дошъл.

Според мен картите показват и основните различия в нагласите на тези две жени.

По мое мнение втората жена има много по-големи шансове за този пост. И все пак, Магът си е Трикстер- всичко е възможно да стане, винаги трябва да се има едно наум. Има козове в ръкава и определено ще ги използва.

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Moon ().

• Ново

Пускам ви интересни карти за работа, отнася се за кратък срок от седмица само:
      9 пентакли, Влюбените, 6 жезли

Моля за коментари. Как бихте описали ситуацията?
      Pulvis et umbra sumus.
    • Ново

Mona написа:

Пускам ви интересни карти за работа, отнася се за кратък срок от седмица само:
      9 пентакли, Влюбените, 6 жезли

Моля за коментари. Как бихте описали ситуацията?
      Трябва да се избере между разумното и емоционалното, приятното и полезното. И до седмица това ще е факт. По-точно питащият вече знае какво ще избере, просто в рамките на седмица ще го съобщи.
      Това мисля
    • Ново

Жена ще си намери ли работа до края на годината?

Изпада Паж меча+Светът

Звездата, Дяволът, Ас пентакли

Аз виждам ужаса на ужасите, който в крайна сметка ще се увенчае с успех и я усмивка, но това не прави процесът по-лек, уви.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Ново

Х. Ще започне ли работа до 1месец - 7 пентакли, 3 меча, 4 пентакли. Мисля, че не. И то, не защото няма предложения, а защото не го удовлетворяват лично. От доста време е безработен- по 7 пентакли
    • Ново

Здравейте! Осмелявам се да пиша и аз моите подредби. Не съм много напреднала и просто ми се иска да има с кого да ги обсъдя и споделя. На въпросът: Как ще се развие професионалната кариера на Р.П. на новото работно място, изтеглих Отшелника, 7 М и Крал Мечове. По време на тегленето изпаднаха Звездата и Паж жезли. Приемам "изпадналите" карти като знакови, тя много дълго време ще се възстановява от последното си работно място. Там беше подложена на психически тормоз. Сега бавно се събужда искрата на творчеството в нея. Все още обаче не може да се отпусне. Твърде дълго време е била затворена в себе си, изолирана, в момента търси изход от ситуацията и анализира, изчаква. Необходим и е план за действие, стратегия, която ще и помогне да се докаже като успешен професионалист. Професията и е "свободна", просто в момента работи в дружество, но Крал Мечове според мен показва, че в бъдеще ще се отдели и ще работи самостоятелно или ще основе свое.
    • Ново

Isis написа:

Здравейте! Осмелявам се да пиша и аз моите подредби. Не съм много напреднала и просто ми се иска да има с кого да ги обсъдя и споделя. На въпросът: Как ще се развие професионалната кариера на Р.П. на новото работно място, изтеглих Отшелника, 7 М и Крал Мечове. По време на тегленето изпаднаха Звездата и Паж жезли. Приемам "изпадналите" карти като знакови, тя много дълго време ще се възстановява от последното си работно място. Там беше подложена на психически тормоз. Сега бавно се събужда искрата на творчеството в нея. Все още обаче не може да се отпусне. Твърде дълго време е била затворена в себе си, изолирана, в момента търси изход от ситуацията и анализира, изчаква. Необходим и е план за действие, стратегия, която ще и помогне да се докаже като успешен професионалист. Професията и е "свободна", просто в момента работи в дружество, но Крал Мечове според мен показва, че в бъдеще ще се отдели и ще работи самостоятелно или ще основе свое.
      Здравей, isis и добре дошла сред нас! :)

Тази жена отдавна желае да направи нещо свое т.е да се отдели и да работи самостоятелно. (Паж жезли+Звездата). Много дълго време го е мислила и умувала, чудила се е как да стане и към кого да се обърне за съвет/помощ, но вече идва момент да вземе решение и да действа. Освен това според мен е разчитала на чужда помощ и/или напътствия и напоследък може би е решила да пробва сама. По наличието на Крал меча ,мисля, че й предстои нов етап, може би и дълго отлаганата и мечтана промяна по Звездата. Освен това и май е по-интровертна и трудно излиза от черупката си. Това обаче започва да се променя. Активно действие има, мисля, че нещата ще се развият. Трябва да разчита на себе си.

Това е моето мнение.
    • Ново

Moon, много благодаря за отговора! Много разчитам да успее това момиче и се зарадвах на картите и отговора..
      И ето едни мои, за да се престраша следващия път да пробвам да тълкувам и вашите.
      Има ли шанс, като говоря с шефа да бъда преместена в друг екип?
      4Ч, Справедливостта, Паж пентакли Изпадна 9Ж. Ще е невъзможно усилие. Картите ме "разбиха", в момента съм на дъното, много трудно се стиковам с екипа и това супер много ме изморява, но шанс да стане е нулев. Паж пентакли е много слаб, липсва му хъс, а и момента не е много подходящ, за такова искане. Мисля, че таро показва и състояние на друго ниво, че това желае не е добре обмислено, а просто е породено от моментното ми емоционално състояние.
    • Ново

Isis написа:

Moon, много благодаря за отговора! Много разчитам да успее това момиче и се зарадвах на картите и отговора..
      И ето едни мои, за да се престраша следващия път да пробвам да тълкувам и вашите.
      Има ли шанс, като говоря с шефа да бъда преместена в друг екип?
      4Ч, Справедливостта, Паж пентакли Изпадна 9Ж. Ще е невъзможно усилие. Картите ме "разбиха", в момента съм на дъното, много трудно се стиковам с екипа и това супер много ме изморява, но шанс да стане е нулев. Паж пентакли е много слаб, липсва му хъс, а и момента не е много подходящ, за такова искане. Мисля, че таро показва и състояние на друго ниво, че това желае не е добре обмислено, а просто е породено от моментното ми емоционално състояние.
      Права си- емоционалното ти състояние е в основата на нещата. Неудовлетворението продължава вече от известно време, но не си се задействала да промениш нещо. (4 чаши)

Пажът има желание и ентусиазъм, но за съжаление не си подготвена за това, което искаш, почвата е слаба и според мен ще се сблъскаш с реалността. А тя е, че ако си искала този пост достатъчно, е трябвало да положиш основите отдавна. Тоест- от днес за утре няма как. Трябвало е да се активизираш още преди време. По мое мнение предстои равносметка на постигнатото досега и колко и какво е то в сравнение с твоите желания и представи. Защото разминаване има.
    • Ново

Като гледам всички ни е ударила вълната за работата.
      Близка приятелка ме помоли да й гледам за работа.Тя е студент ,но иска да започне нещо почасово.Сподели,че има интервю в един магазин.

Тя ще започне ли работа в магазина?

1.Жрецът 2.Звездата 3.Светът

Ъъъ .. скоро не ми се бяха падали три големи аркана. От цялата комбинация ми лъха на безработие :D :D Звездата ми е като едно огромно затишие,дупка във времето.И със Светът на трета не смятам,че жената ще започне работа в този магазин.Даже си мисля,че изобщо работа няма да почне скоро където и да е било работа.
      Честно казано ми беше доста странно,че й се паднаха тези карти затова си позволих да хвърля още един път за месец напред.

Тя ще започне ли работа до един месец?

1.Паж пентакли 2.Паж меча 3.7 меча

Има го желанието,но сякаш изобщо не се е разбързала това по Паж пентакли.Може би разчита,някой познат да й помогне и да я уреди /ПажМеча+7М/. Другото,което ми хрумва е че много подбира ,защото е студентка и не би се съгласила на всяка работа.
    • Ново

moonlover написа:

Като гледам всички ни е ударила вълната за работата.
      Близка приятелка ме помоли да й гледам за работа.Тя е студент ,но иска да започне нещо почасово.Сподели,че има интервю в един магазин.

Тя ще започне ли работа в магазина?

1.Жрецът 2.Звездата 3.Светът

Ъъъ .. скоро не ми се бяха падали три големи аркана. От цялата комбинация ми лъха на безработие :D :D Звездата ми е като едно огромно затишие,дупка във времето.И със Светът на трета не смятам,че жената ще започне работа в този магазин.Даже си мисля,че изобщо работа няма да почне скоро където и да е било работа.
      Честно казано ми беше доста странно,че й се паднаха тези карти затова си позволих да хвърля още един път за месец напред.

Тя ще започне ли работа до един месец?

1.Паж пентакли 2.Паж меча 3.7 меча

Има го желанието,но сякаш изобщо не се е разбързала това по Паж пентакли.Може би разчита,някой познат да й помогне и да я уреди /ПажМеча+7М/. Другото,което ми хрумва е че много подбира ,защото е студентка и не би се съгласила на всяка работа.

Здравей, Moonlover! Аз също мисля, че с тези големи аркани, нещата се разиграват на ниво несъзнавано. Има желание, но и има притеснение, че няма нужния опит и има още какво да учи. Със звездата и светът, излизането от този период на търсене - бленуване се отдалечава във времето.
      По отношение на втората комбинация. Мисля, че паж пентакли е добра основа за работа, но не му стига хъс, има желание, обаче не достатъчно. И с този паж мечове на втора. Според мен той показва, че ще подпитва за работа и ще има разговори и ще търси някакъв вариант за реализация, но като че ли всичко си остава на ментално ниво без да има възможност тези планове да се проявят в материалния свят.
    • Ново

Moon написа:

Armid написа:

ljubavi написа:

Последните месеци нещо имам проблеми с шефа. Както уж всичко беше нормално и след Нова година почна да ми намеква, че нищо не върша, 1000 пъти ми повтори, че към "на трупчета" т.е. че не съм на постоянен договор. Явно има нещо, но не знам какво. Но на мен започна да ми хисва от глупостите му. Юли ми изтича 3-годишния договор и би трябвало или да ми го поднови с постоянен, или да ме уволни. Затова теглен карти Дали ще го направи постоянен.
      Слънце/ Влюбени/ Кралица чаши
      Мисля си, че и той явно не е сигурен какво да прави. И картите не дават конкретен отговор. Дали някой друг не му "бута чивии"?!? И нещо с това Слънце ми се върти и някакво желание да се покаже, че ТОЙ Е ШЕФА.
      Ще ти "хвърля" едни карти, както се казва в един друг форум :D Защо се държи по този начин? 6 чаши Маг/ Трикстер - ЗвездаИма ли скрити мотиви в поведението му? Кралица пентакли - 8 жезли - 8 меча
      Ще останеш ли на постоянен договор? 2 чаши - 7 жезли - Глупак/

Според мен определено има НЯКОЯ, която му влияе, но няма единодушие как да се действа. Това обаче ще бъде препъни-камък за по-нататъшни отношения, това е бариера, която трудно ще бъде преодоляна.
      Дали ще останеш - въпреки, че той не е взел решение категорично, мисля, че няма да останеш - особено по Слънцето при теб. Не ми се е случвало с първа карта Слънце, ако ще и на челна стойка да застана, нещо да се получи. А в моята комбинация, мисля, че Глупакът показва ново начало. Според мен, почвай да се оглеждаш за нещо ново. пфу, мразя да казвам лоши неща. Нека и другите да кажат какво мислят.
      Според мен няма добра почва за реализация на това място за теб. Този да не е някакъв сексист? Може и малко прекалено да се изказвам, обаче ми изглежда, че обича да се прави на Голяма работа и да се държи гадно с жените. По последната комбинация на Армид- ще се бориш да направят договора постоянен, обаче зад ъгъла те чака нещо ново, по-добро. И аз мисля, че няма да останеш там, но като гледам така е по-добре.
      Тези дни чета, че доста пишете за работа и ми просветна, че бях теглила карти за работата си. Та се сетих да пиша какво се случи в крайна сметка. Поднови ми договора. Направи го постоянен, че даже и ми се извини за отношението си. Това с "трупчетата" го казвал на майтап. Мислил, че имам чувство за хумор. Но най-важного е, че съм на постоянен договор от юли.
    • Ново

Isis написа:

moonlover написа:

Здравей, Moonlover! Аз също мисля, че с тези големи аркани, нещата се разиграват на ниво несъзнавано. Има желание, но и има притеснение, че няма нужния опит и има още какво да учи. Със звездата и светът, излизането от този период на търсене - бленуване се отдалечава във времето.
      По отношение на втората комбинация. Мисля, че паж пентакли е добра основа за работа, но не му стига хъс, има желание, обаче не достатъчно. И с този паж мечове на втора. Според мен той показва, че ще подпитва за работа и ще има разговори и ще търси някакъв вариант за реализация, но като че ли всичко си остава на ментално ниво без да има възможност тези планове да се проявят в материалния свят.
      Isis мерси за включването. Аз днес се чух с нея .. оказа се ,че въобще не се е явила на интервюто заради семеен проблем.

Мнение на LaVerite ()

Мнението бе изтрито от - самия автор ().
    • Ново

здравейте,
      имам нужда от помощ, защото съм много афектирана. Скарах се с шефа и той ми каза да си пусна молбата. Причината беше, че преди време взех трябваше бързо да взема решение и го направих, без да го съгласувам. Е според него-лошо решение. Въпросът е ще продължа ли да работя за компанията?
      светът- глупака обърнат- колесницата
      Аз отговор не виждам, а само описание на ситуацията- Прибързаното решение в обърнатия глупак, развитието на скандала в колесницата и самото начало на проблема по света. А конкретния въпрос и отговора отсъстват. Много ви моля за помощ, направо ми се реве..
    • Ново

alissa написа:

здравейте,
      имам нужда от помощ, защото съм много афектирана. Скарах се с шефа и той ми каза да си пусна молбата. Причината беше, че преди време взех трябваше бързо да взема решение и го направих, без да го съгласувам. Е според него-лошо решение. Въпросът е ще продължа ли да работя за компанията?
      Аз отговор не виждам, а само описание на ситуацията- Прибързаното решение в обърнатия глупак, развитието на скандала в колесницата и самото начало на проблема по света. А конкретния въпрос и отговора отсъстват. Много ви моля за помощ, направо ми се реве..
      Здравей, alissa!
      Според мен няма да останеш на работа там. Светът и обърнат Глупак - погрешните действия не водят до положителен резултат. Процесът по Светът приключва, защото не е помислено за последствията от действията на обърнатия Глупак. Колесницата просто им дава тласък и мисля, че нещата ще се развият по-бързо от очакваното.
      Наистина се надявам да не съм права :(
    • Ново

Ceca написа:

alissa написа:

здравейте,
      Здравей, alissa!Според мен няма да останеш на работа там. Светът и обърнат Глупак - погрешните действия не водят до положителен резултат. Процесът по Светът приключва, защото не е помислено за последствията от действията на обърнатия Глупак. Колесницата просто им дава тласък и мисля, че нещата ще се развият по-бързо от очакваното.
      Наистина се надявам да не съм права :(
      И аз мисля същото като Цеца, но с едно уточнение - тъй като са само Големи Аркани, някак ми се струва, че тази промяна отдавна е била наложителна, смятам че нещата не са били на мястото си в тази работа, тя не е била на мястото си, друго я чака, и по-добро оттам. Аз не бих съжалявала особено.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."