Таро и Работа

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• LaVerite написа:

Ще вземат ли М. за по-високата позиция?

7 жезли Рицар жезли Крал чаши

Според мен, по-скоро не. Ще сметнат, че не е достатъчно "зряла" за поста, по Крал чаши. А и може би ще има наистина по-добър кандидат, по 7 жезли.

Тя работи иначе много добре, но е много арогантна и с доста висока самооценка.

Ще се радвам на мнението ви !!!
      Какво я очаква след второто интервю?

Асо пентакли Кулата 7 Пентакли

Може би ще се проточи, по 7 пентакли. Ще почака малко повече. Дали по Кулата няма да има "разрушително", незряло поведение?

По тези карти според вас , ще получи ли мястото?
    • LaVerite написа:

Какво я очаква след второто интервю?
      Асо пентакли Кулата 7 Пентакли
      След второто интервю я очаква почивка. Тя така се е пренавила,че ще пръсне вече - Асо пентакли с Кулата
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • За един пост, има 2 -ма кандидати. Питам коя от двете жени ще изберат.

Катя ли ще вземат на дадена позиция?

Асо чаши 7 Жезли 6 Чаши

Диана ли ще вземат на дадена позиция?

7 Жезли Колелото на съдбата Магът

При Катя има някакъв отглас от предишната и работа по 6 чаши, сякаш предварително са имали една добра настройка за нея. Обаче с този Ас чаши на първа позиция, дали няма да сметнат че е много стеснителна за мястото?

При Диана все едно Магът спира развитието на процеса, който се е задвижил, по Колелото на съдбата.

Иначе и при двете желанието е силно на лице, по 7 Жезли.

Ще се радвам и на вашето мнение!
    • LaVerite написа:

Катя ли ще вземат на дадена позиция?

Асо чаши 7 Жезли 6 Чаши
      Жезли с чаши... никак не ми се струва такава комбинация да доведе до нещо. Слаби карти са. 7 жезли са ок, но няма какво да ги заземи и да им даде излаз, да ги подкрепи.

LaVerite написа:

Диана ли ще вземат на дадена позиция?

7 Жезли Колелото на съдбата Магът

При Диана все едно Магът спира развитието на процеса, който се е задвижил, по Колелото на съдбата.
      Всъщност, тук е точно обратното - Магът е абсолютно способен да задвижи процеса. Ако Колелото беше след Магът, тогава нещата щяха да бъдат стопирани, както пишеш ти.

Желание, че има, има, но при първата кандидатка, сякаш е само това. Втората има не само желание, но и квалификация за този пост, по-способна и опитна може би, тези карти ми говорят за възможности. Моментът да се изяви е дошъл.

Според мен картите показват и основните различия в нагласите на тези две жени.

По мое мнение втората жена има много по-големи шансове за този пост. И все пак, Магът си е Трикстер- всичко е възможно да стане, винаги трябва да се има едно наум. Има козове в ръкава и определено ще ги използва.

Мнението бе променено 2 пъти, последно от Moon ().

• Ново

Пускам ви интересни карти за работа, отнася се за кратък срок от седмица само:
      9 пентакли, Влюбените, 6 жезли

Моля за коментари. Как бихте описали ситуацията?
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Ново

Mona написа:

Пускам ви интересни карти за работа, отнася се за кратък срок от седмица само:
      9 пентакли, Влюбените, 6 жезли

Моля за коментари. Как бихте описали ситуацията?
      Трябва да се избере между разумното и емоционалното, приятното и полезното. И до седмица това ще е факт. По-точно питащият вече знае какво ще избере, просто в рамките на седмица ще го съобщи.
      Това мисля
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ново

Жена ще си намери ли работа до края на годината?

Изпада Паж меча+Светът

Звездата, Дяволът, Ас пентакли

Аз виждам ужаса на ужасите, който в крайна сметка ще се увенчае с успех и я усмивка, но това не прави процесът по-лек, уви.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Ново

Х. Ще започне ли работа до 1месец - 7 пентакли, 3 меча, 4 пентакли. Мисля, че не. И то, не защото няма предложения, а защото не го удовлетворяват лично. От доста време е безработен- по 7 пентакли