Таро и Работа

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Roxelane написа:

Ceca написа:

alissa написа:

здравейте,
      имам нужда от помощ, защото съм много афектирана. Скарах се с шефа и той ми каза да си пусна молбата. Причината беше, че преди време взех трябваше бързо да взема решение и го направих, без да го съгласувам. Е според него-лошо решение. Въпросът е ще продължа ли да работя за компанията?
      светът- глупака обърнат- колесницата
      Аз отговор не виждам, а само описание на ситуацията- Прибързаното решение в обърнатия глупак, развитието на скандала в колесницата и самото начало на проблема по света. А конкретния въпрос и отговора отсъстват. Много ви моля за помощ, направо ми се реве..
      Здравей, alissa!Според мен няма да останеш на работа там. Светът и обърнат Глупак - погрешните действия не водят до положителен резултат. Процесът по Светът приключва, защото не е помислено за последствията от действията на обърнатия Глупак. Колесницата просто им дава тласък и мисля, че нещата ще се развият по-бързо от очакваното.Наистина се надявам да не съм права :(
      И аз мисля същото като Цеца, но с едно уточнение - тъй като са само Големи Аркани, някак ми се струва, че тази промяна отдавна е била наложителна, смятам че нещата не са били на мястото си в тази работа, тя не е била на мястото си, друго я чака, и по-добро оттам. Аз не бих съжалявала особено.
      Здравейте отново.
      Пуснах си молбата вчера, пратих я, но никакъв отговор.. За това теглих отново. Зададох въпрос ще напусна ли до месец компанията, в която в която работя и се паднаха Кралица чаши-Звездата обърната- Императорът обърнат. На мен тези карти са ми в пълно противоречие с предходните и съм малко озадачена. Колкото Светът и Колесницата са бързи и пришпорващи, Звездата и Императора са напълно противоположни- бавни и протакващи. Кралица чаши определено показват моите емоционални изблици тия дни, но двата големи аркана не си обяснявам какво място имат в ситуацията. Моля ви да ми помогнете.
    • Момичета, според вас коя от двете жени ще вземат за свободното място?

Б.Ф

КРАЛИЦА ЖЕЗЛИ + ВИСШАТА ЖРИЦА + 6 ЖЕЗЛИ

К.Б

2 ЖЕЗЛИ+ РИЦАР ЧАШИ + 10 ЖЕЗЛИ

При всички положения втората няма никакъв шанс. 2 ЖЕЗЛИ описват малката възможност да е тя, нещата за нея ще завършат с напрежение и гняв по 10 жезли. С тези чаши дори си мисля, че изобщо няма да вземат на сериозно кандидатурата и.

При първата успехът според мен ще е на 100%. Кралица жезли+ Висшата жрица ми е все едно е мобилизирала силите си и е показала най-доброто от себе си на интервюто. И с 6 жезли като завършваща карта- триумфът е за нея.
    • LaVerite написа:

Момичета, според вас коя от двете жени ще вземат за свободното място?

Б.Ф

КРАЛИЦА ЖЕЗЛИ + ВИСШАТА ЖРИЦА + 6 ЖЕЗЛИ

К.Б

2 ЖЕЗЛИ+ РИЦАР ЧАШИ + 10 ЖЕЗЛИ

При всички положения втората няма никакъв шанс. 2 ЖЕЗЛИ описват малката възможност да е тя, нещата за нея ще завършат с напрежение и гняв по 10 жезли. С тези чаши дори си мисля, че изобщо няма да вземат на сериозно кандидатурата и.

При първата успехът според мен ще е на 100%. Кралица жезли+ Висшата жрица ми е все едно е мобилизирала силите си и е показала най-доброто от себе си на интервюто. И с 6 жезли като завършваща карта- триумфът е за нея.
      И аз мисля като теб.Първата ще бъде взета. При втората жена с тези 10 жезли ще й бъде изключително тежко,като огромен товар и ще бъде пренатоварена.Малко ми е изнасилена работата при нея. :)
    • Аз пак се нареждам в тази тема...

Ще повишат ли жена в работата до 3 месеца?

10 ЖЕЗЛИ ЖРЕЦА 2 ЖЕЗЛИ

Вижда се, че жената е влагала в работата си доста усилия и вече и е омръзнала сегашната ситуация по 10 жезли. Но ми се струва, че в тази фирма нещата са доста консервативни по Жреца. Но все пак, може би нещо ще се пречупи и ще има някакъв нов тласък по 2 жезли.
      Не съм сигурна, честно казано дали ще има издигане, по-скоро си мисля че не...

Същата жена, ще започне ли работа в нова фирма до 3 месеца? Понеже смята да си търси на друго място, ако не я повишат в сегашната фирма.

СВЕТЪТ 3 ЧАШИ 9 МЕЧА

Тук по-скоро си мисля, че през следващите 3 месеца ще се вкопчи в идеята за смяна на фирмата ( светът и 9 меча).

Ще се радвам на мнението ви!!!
    • LaVerite написа:

Ще повишат ли жена в работата до 3 месеца?
      10 ЖЕЗЛИ ЖРЕЦА 2 ЖЕЗЛИ

ще започне ли работа в нова фирма до 3 месеца?
      СВЕТЪТ 3 ЧАШИ 9 МЕЧА
      Тази жена има ли основание да очаква повишение, бих се учудила ако има уговорено вече такова. Аз виждам 10 жезли и Папата като едно трепане да се докажеш и после чакаш някакъв неясен резултат - 2 жезли. Ако беше говорено и имаше някакъв реален резултат Папата щеше да е придружен от пентакли. А така виси във въздуха на някакво голо очакване. Т.е. работи като луда и чака сами да е забележат, отколкото да е направила нещо градивно в тази насока - например да се пребори за това повишение, да говори с шефовете си.

Втората комбинация по-скоро дава твърд отговор на първия въпрос - очакваният резултат и „щастлива развръзка” няма да се осъществят. Остава едно огорчение и разочарование. Може впоследствие, това да е тласне към търсене нова работа, по картите обаче не е упоменато.

Към такива разсъждения ме тласнаха картите ти, дано са ти от полза :saint: :)

Мнение на LaVerite ()

Мнението бе изтрито от - самия автор ().
    • kalina__88 написа:

Здравейте! От дълго време си търся работа и не ми се получава. Ще успея ли в скоро време да си намеря?
      Здравей, Калина!

Многократно вече сме писали в няколко теми - потребителите без собствена колода Таро задават въпросите си в темата Таро онлайн. Там, ако някой желае, ще ти изтегли карти и ще ги тълкува за теб. Тази тема е за потребители, които работят с Таро.

И пак отново към новодошлите- четете кое къде се пише във форума! Нека не спамим излишно повече.
    • Здравейте! Пак съм на тема работа с комбинация ,в която участва Справедливостта и съм затруднена. Ще си намери ли мъж работа - Паж жезли, 10П, Справедливостта. Мъжът дълго време е без работа. Струва ми се, че има едно празно говорене и изхвърляне, но и гледане в чуждата паничка по 10 П. В крайна сметка ще има шанс за работа /струва ми се, че и преди е имал/, но не се отнася с достатъчно отговорност и в края на краищата сам си е виновен за това положение. /Все още не гледам с обърнати карти/.
    • Isis написа:

Здравейте! Пак съм на тема работа с комбинация ,в която участва Справедливостта и съм затруднена. Ще си намери ли мъж работа - Паж жезли, 10П, Справедливостта. Мъжът дълго време е без работа. Струва ми се, че има едно празно говорене и изхвърляне, но и гледане в чуждата паничка по 10 П. В крайна сметка ще има шанс за работа /струва ми се, че и преди е имал/, но не се отнася с достатъчно отговорност и в края на краищата сам си е виновен за това положение. /Все още не гледам с обърнати карти/.
      Здравей, isis!
      Според мен на мъжа така му е ок. Семейството му го подкрепя, по-точно дава му сигурност. Иначе той е от онези ентусиасти дето все много идеи имат и много говорят и все нищо няма реализирано. В крайна сметка проблема с работата по един или друг начин ще се реши.
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Isis написа:

Здравейте! Пак съм на тема работа с комбинация ,в която участва Справедливостта и съм затруднена. Ще си намери ли мъж работа - Паж жезли, 10П, Справедливостта. Мъжът дълго време е без работа. Струва ми се, че има едно празно говорене и изхвърляне, но и гледане в чуждата паничка по 10 П. В крайна сметка ще има шанс за работа /струва ми се, че и преди е имал/, но не се отнася с достатъчно отговорност и в края на краищата сам си е виновен за това положение. /Все още не гледам с обърнати карти/.
      Първо мисля, че този човек много зависи от мнението на околните и от мнението на семейството му. Не е самостоятелен в действията си, не смее да предприеме нищо, което не е одобрено, което не се счита за приемливо. Проблемът е, че има и недостиг на пари и това го форсира да приеме работа, която не му е по сърце и ще съжалява за предишното си бездействие.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Жена пита дали ще е успешно начинанието й. Изтеглих й 5 чаши, 7 мечове и 7 жезли. Според мен 5 чаши показва нагласатта й в момента, тя не е убедена в успеха, разчита обаче на вътрешна подкрепа, от човек който е по-запознат от нея /точно така е/ и предполагам по 7 жезли, че ще постигне успех. Притеснява ме 5 чаши. Дали според вас това не означава, че успехът ще е частичен и тя няма да е напълно доволна от резултата? Но предвид положението на картата ми се струва, че по-скоро в момента е в трудна емоционално положение и очаква провал. Вие как мислите? Предварително благодаря на отзовалите се!
    • Isis написа:

Жена пита дали ще е успешно начинанието й. Изтеглих й 5 чаши, 7 мечове и 7 жезли. Според мен 5 чаши показва нагласатта й в момента, тя не е убедена в успеха, разчита обаче на вътрешна подкрепа, от човек който е по-запознат от нея /точно така е/ и предполагам по 7 жезли, че ще постигне успех. Притеснява ме 5 чаши. Дали според вас това не означава, че успехът ще е частичен и тя няма да е напълно доволна от резултата? Но предвид положението на картата ми се струва, че по-скоро в момента е в трудна емоционално положение и очаква провал. Вие как мислите? Предварително благодаря на отзовалите се!
      Тази жена започнала ли е начинанието вече?
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Isis написа:

Жена пита дали ще е успешно начинанието й. Изтеглих й 5 чаши, 7 мечове и 7 жезли.
      Здравей!
      Според мен отразяват по-скоро нейната нагласа. Тя е човек,който по принцип си обича да мрънка, не си вярва, примирила се е, че нещата няма да са ок, не вижда позитивното и набляга на негативното. Очаква обаче някой да ѝ помогне и това малко я обнадеждава,че всеее пак може нещо добро да излезе
      Попитай как ще се развие начинанието ѝ до ... месеца примерно или какво трябва да направи тя, за да е успешно начинанието ѝ - нещо такова
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ново

Armid написа:

Isis написа:

Жена пита дали ще е успешно начинанието й. Изтеглих й 5 чаши, 7 мечове и 7 жезли. Според мен 5 чаши показва нагласатта й в момента, тя не е убедена в успеха, разчита обаче на вътрешна подкрепа, от човек който е по-запознат от нея /точно така е/ и предполагам по 7 жезли, че ще постигне успех. Притеснява ме 5 чаши. Дали според вас това не означава, че успехът ще е частичен и тя няма да е напълно доволна от резултата? Но предвид положението на картата ми се струва, че по-скоро в момента е в трудна емоционално положение и очаква провал. Вие как мислите? Предварително благодаря на отзовалите се!
      Тази жена започнала ли е начинанието вече?
      Да, започнала е и няма връщане назад.
    • Ново

Isis написа:

Може и да бъде разочарована, работата няма да оправдае очакванията и (7 жезли). Ще има леко напрежение. Може би трябва да действа по-хитро, по 7 меча.
    • Ново

Питах как ще се развият отношенията между двама мъже.
      10 жезли/ 9 жезли/ 6 пентакли
      Единия трябваше да почне работа при другия. Те бяха приятели извън работата. Скараха се. Аз естествено съм по средата. И въпроса ми беше свързан с това дали ще се оправят нещата. Има битка за надмощие, кой е ПО. Много напрежение има, показва го и десетката, игра на криеница или по точно всеки говори че е прав, но не застават очи в очи по деветката. Мисля, че картите показват, че с времето нещата ще отминат и ще се наредят, но няма да е скоро. Ще се радвам и на странично мнение.

########
      В кръга на шегата :!: - започвам и аз да си мисля, че имам магия направена. Тъкмо реша, че живота ми е станал спокоен....и.... някоя нова глупост се появи да оптегне нещата. :thumbdown: :thumbdown: :whistling: :whistling: 8| 8|

Мнението бе променено 2 пъти, последно от ljubavi ().

• Ново

Ще започне ли жена до края на годината работа на определено място?

Слънце 10 пентакли 6 чаши

Ще осъзнае, че е крайно време да сложи край на надеждите си (слънце и 10 пентакли). По 6 чаши може би всичко е било решено предварително, тоест няма да вземат нея, я някой друг.

Какво мислете? Ще се радвам на мнение!