Таро и Работа

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ново

Mona написа:

Пускам и аз едни карти:

Светът, 5 пентакли, 9 меча

Въпросът е дали ще подновят трудов договор от срочен на безсрочен?
      Аз мисля, че водещ е страхът от бедност. Сякаш 5 пентакли+9 меча са контрапункт на Светът на първа. Човекът се намира в доста “изтерзано” положение, очаква най-лошото.

Не виждам отговор на зададения въпрос директно. По-скоро човекът напуска комфортната си зона и се страхува. Сигурността му липсва.
    • Ново

Здравейте!Попитах картите по следния въпрос- Какво да очаквам от предстоящата проверка на работното място за мен и екипът ми?
      2 жезли-Кралица меч- 4 пентакли
      Кралица меч се колебая тук дали съм аз и нещата зависят от мен в тази ситуация ,или е жена на висок пост ,която все още не е решила как да подходи към нас.4 пентакли говори за стабилност,за хубав изход или поне на мен така ми се иска
    • Ново

Здравейте,

Два въпроса от днес:

Как ще се развият нещата за Х в професионален план в следващите 3 месеца?

7 чаши, 8 пентакли, 10 пентакли

Как ще се развият нещата за Х в професионален план ако напусне фирмата през февруари?

Император, 7 чаши, 7 меча

Ето и моите разсъждения по въпросите и ще се радвам на други мнения и коментари

За първия въпрос: Х има нереалистични очаквания за проектите, по които работи. 8 пентакли и след това 10 пентакли показват, че нещо би могло да бъде доведено до успешен край, но не и с тази несигурна първа карта. Ако не изоставят тези очаквания, няма да се развият нещата, в исканата посока.

Втори въпрос: Отново 7 чаши. Тук ми е малко трудно да тълкувам, но в общи линии ми изглежда, че моментът няма да е изобщо подходящ за напускане – това по 7 чаши, 7 меча. Илюзиите водят до неадекватни резултати. По императора мисля, че човекът има проблем с авторитетите. Тази карта ми е доста неясна като цяло.

Поздрави и лека вечер!
    • Ново

Здравей,Sulfur.
      Интересни карти. Моето мнение се доближава до твоето..
      По първата комбинация

Sulfur написа:

Как ще се развият нещата за Х в професионален план в следващите 3 месеца?
      7 чаши, 8 пентакли, 10 пентакли
      С тази първа карта бих казала,че всичко се разиграва в ума на Х,а всъщност няма нищо реално наяве.Напоследък имам наблюденията и че 10 пентакли не е особено добра карта щом се пита за работа.Лично на мен ми показва ,че трябва да се въоръжа с търпение.

По втората комбинация

Sulfur написа:

Как ще се развият нещата за Х в професионален план ако напусне фирмата през февруари?

Император, 7 чаши, 7 меча
      Х си мисли,че може да изхитри шефа,но Императорът е неплокатим.Според мен няма да напусне и не виждам добро развитие.Повтарянето на 7 чаши ми говори само,че всичкото това се разиграва наум и че човекът за когото се пита е малко вятърничав с нереални и завишени очаквания.

Това са моите наблюдения.Дано съм помогнала,макар че моето мнение се покрива с твоето :)