Таро и Работа

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Здравейте!Попитах картите по следния въпрос- Какво да очаквам от предстоящата проверка на работното място за мен и екипът ми?
      2 жезли-Кралица меч- 4 пентакли
      Кралица меч се колебая тук дали съм аз и нещата зависят от мен в тази ситуация ,или е жена на висок пост ,която все още не е решила как да подходи към нас.4 пентакли говори за стабилност,за хубав изход или поне на мен така ми се иска
    • Здравейте,

Два въпроса от днес:

Как ще се развият нещата за Х в професионален план в следващите 3 месеца?

7 чаши, 8 пентакли, 10 пентакли

Как ще се развият нещата за Х в професионален план ако напусне фирмата през февруари?

Император, 7 чаши, 7 меча

Ето и моите разсъждения по въпросите и ще се радвам на други мнения и коментари

За първия въпрос: Х има нереалистични очаквания за проектите, по които работи. 8 пентакли и след това 10 пентакли показват, че нещо би могло да бъде доведено до успешен край, но не и с тази несигурна първа карта. Ако не изоставят тези очаквания, няма да се развият нещата, в исканата посока.

Втори въпрос: Отново 7 чаши. Тук ми е малко трудно да тълкувам, но в общи линии ми изглежда, че моментът няма да е изобщо подходящ за напускане – това по 7 чаши, 7 меча. Илюзиите водят до неадекватни резултати. По императора мисля, че човекът има проблем с авторитетите. Тази карта ми е доста неясна като цяло.

Поздрави и лека вечер!
    • Здравей,Sulfur.
      Интересни карти. Моето мнение се доближава до твоето..
      По първата комбинация

Sulfur написа:

Как ще се развият нещата за Х в професионален план в следващите 3 месеца?
      7 чаши, 8 пентакли, 10 пентакли
      С тази първа карта бих казала,че всичко се разиграва в ума на Х,а всъщност няма нищо реално наяве.Напоследък имам наблюденията и че 10 пентакли не е особено добра карта щом се пита за работа.Лично на мен ми показва ,че трябва да се въоръжа с търпение.

По втората комбинация

Sulfur написа:

Как ще се развият нещата за Х в професионален план ако напусне фирмата през февруари?

Х си мисли,че може да изхитри шефа,но Императорът е неплокатим.Според мен няма да напусне и не виждам добро развитие.Повтарянето на 7 чаши ми говори само,че всичкото това се разиграва наум и че човекът за когото се пита е малко вятърничав с нереални и завишени очаквания.

Това са моите наблюдения.Дано съм помогнала,макар че моето мнение се покрива с твоето :)
    • Благодаря много, moonlover.

За този човек император и крал пентакли излизат често на първа позиция. Това свързано ли е с липса на авторитетна фигура или другата крайност - някакъв вид потисничество според вас?

Поздрави!
    • Здравей, предлагам и моето тълкуване по картите, харесват ми комбинациите, защото са ясно поставени като послание - какво искам, какво мога или по-скоро какво искам, но не мога.

Sulfur написа:

Тук човекът много му се иска някой да му помогне - да му намери по-хубава работа, но това няма как да стане, защото предходна е 7 чаши, просто си мечтае. А Императорът, особено застанал на първата ключова позиция, идва да покаже, че въпросният човек няма да мръдне сам от мястото, на което е, защото не е способен на каквито и да е смели решения. Въпросът беше как ще се развие ситуацията ако човекът напусне работата си, но картите показват, че тя ще се запази в досегашния си вид с едно голямо желание някой да го изкара от нея и като по чудо да се наредят нещата.

Между другото има страхотни теми в сайта, които разкостват значението на Императора и ще са ти наистина от полза. Например съвсем наскоро открих темата за Вуду традицията в Таро, където Мона е направила уникален паралел с класическите карти, както и анализ на някои от основните карти, включително и на Императора.

Хвърлих и аз карти за това дали питащият ще успее да напусне работата си и да започне нова: Кралица чаши -7пентакли - 3 чаши Об., появяват се и 10чаши и7чаши... Никаква промяна не е възможна и причината е в нагласата на самия човек. Той не е способен на този етап на каквито и да е реални действия и решения. Надява се на чудеса - с магическа пръчка да му се развие проекта или пък някой да го пренесе на нова чудесна работа. Няма стабилна почва за каквото и да било.
    • Каква е основната слабост на Х в работния колектив?
      (Х се опитва да оглави отдела, след напускането на дългогодишния му шеф. Има и друг кандидат за позицията)
      6 меча, 3 жезли, Кулата
      Според мен Х е мотивиран (6 меча) не само да успее да получи мястото, а и да увлече хората (3 жезли) за постигне на кардинални промени (Кулата) в организацията на работа в звеното.

Ще стане ли Х шеф?
      Дявол, 6 жезли, Обесен
      Май обстоятелствата не са на негова страна. Х е уплашен дали ще се справи (Дявол). Въпреки това ще направи каквото е необходимо, за да успее (6 жезли), но по Обесения мисля, че ситуацията ще се проточи, няма да се разреши бързо.

По втората комбинация съм доста несигурна в тълкуването.
    • Kalistro написа:

Каква е основната слабост на Х в работния колектив?
      (Х се опитва да оглави отдела, след напускането на дългогодишния му шеф. Има и друг кандидат за позицията)
      6 меча, 3 жезли, Кулата
      Според мен Х е мотивиран (6 меча) не само да успее да получи мястото, а и да увлече хората (3 жезли) за постигне на кардинални промени (Кулата) в организацията на работа в звеното.

Ще стане ли Х шеф?
      Дявол, 6 жезли, Обесен
      Май обстоятелствата не са на негова страна. Х е уплашен дали ще се справи (Дявол). Въпреки това ще направи каквото е необходимо, за да успее (6 жезли), но по Обесения мисля, че ситуацията ще се проточи, няма да се разреши бързо.

По втората комбинация съм доста несигурна в тълкуването.
      Нали питаш каква е основната слабост? Трябва да бъде по-инициативен (3 жезли). Трябва да се контролира повече и да сложи пауза с конфликтите с колегите си (6 меча и кулата).

И според мен няма да стане той шеф. Много пасивност има в обесения, като с вързан ръце си.
    • Какво чака жена в професионален план до 3 месеца?

3 чаши 9 чаши Крал меч

Според мен ще има най-накрая някаква развръзка в работен план за жената. Твърде много емоции, които са и дошли до гуша, по 9 чаши. Ще настъпи моментът за действие и развръзка-крал меч.

Ще има ли издигане в работата?

5 меча Кулата Асо чаши

Според мен няма да има. Много е слаба Асо чаши. И от там огорчението и обидата в жената ( 5 меча).

Ще се радвам и на друго мнение!
    • Май напоследък, това ми е любимата тема... пак се нареждам с въпрос.

Коя от двете ще вземат за свободната позиция от януари месец?

• За жена номер 1

2 жезли 3 чаши Глупак

Значи видя ли глупак на трета, когато задавам въпрос с да/не, абсолютно винаги отговорът е бил НЕ. А и 3 чаши показва, че ще се размине с това място.

• За жена номер 2

9 жезли 6 меча Асо пентакли

Тук картите показват според мен, че взимайки на за мястото ще и се покаже, че я цени и харесва (по 6 меча), въпреки че за всички ще е ясно, че тя не заслужава (9 жезли).

Ще се радвам на мнение, защото не съм много обектива, знам каква е ситуацията...
    • Ново

Ще напусне ли жена сегашната си фирма до 3 месеца?

8 Жезли Рицар жезли Асо чаши

Мисля, че картите показват само, че процеса вече е задвижен. Жената има желание да напусне, вижда се по рицар жезли. Но с асо чаши на трета, едва ли.

Ако остане в сегашната фирма, тя ли ще получи мястото, за което си е подала кандидатурата?

Звезда Папата Крал пентакли

Тук ми се струва, че има някаква манипулация и измама, по звездата и жреца. А жената просто се надява да вземат правилното решение.
    • Ново

Няма да напусне защото жената очевидно не знае какво иска. Хем я сърби, хем я боли.

Манипулация аз не виждам, жената иска да се издигне в очите на хората, но няма основа това да се случи.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Ново

Armid написа:

Няма да напусне защото жената очевидно не знае какво иска. Хем я сърби, хем я боли.

Манипулация аз не виждам, жената иска да се издигне в очите на хората, но няма основа това да се случи.
      Благодаря Армид! За втората комбинация, жената е най-добрият кандидат в професионална гледна точка и наистина е давала много от себе си и всички го знаят. Затова си мисля, че картите искат нещо друго да кажат. Може би трябва да питам, защо няма да е тя...
    • Ново

Ceca написа:

LaVerite написа:

Какво я очаква след второто интервю?Асо пентакли Кулата 7 Пентакли
      След второто интервю я очаква почивка. Тя така се е пренавила,че ще пръсне вече - Асо пентакли с Кулата
      Давам обратна връзка- не я взеха на по-хубавото място и тя напусна.