Таро и Работа

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Здравейте!Попитах картите по следния въпрос- Какво да очаквам от предстоящата проверка на работното място за мен и екипът ми?
      2 жезли-Кралица меч- 4 пентакли
      Кралица меч се колебая тук дали съм аз и нещата зависят от мен в тази ситуация ,или е жена на висок пост ,която все още не е решила как да подходи към нас.4 пентакли говори за стабилност,за хубав изход или поне на мен така ми се иска
    • Здравейте,

Два въпроса от днес:

Как ще се развият нещата за Х в професионален план в следващите 3 месеца?

7 чаши, 8 пентакли, 10 пентакли

Как ще се развият нещата за Х в професионален план ако напусне фирмата през февруари?

Император, 7 чаши, 7 меча

Ето и моите разсъждения по въпросите и ще се радвам на други мнения и коментари

За първия въпрос: Х има нереалистични очаквания за проектите, по които работи. 8 пентакли и след това 10 пентакли показват, че нещо би могло да бъде доведено до успешен край, но не и с тази несигурна първа карта. Ако не изоставят тези очаквания, няма да се развият нещата, в исканата посока.

Втори въпрос: Отново 7 чаши. Тук ми е малко трудно да тълкувам, но в общи линии ми изглежда, че моментът няма да е изобщо подходящ за напускане – това по 7 чаши, 7 меча. Илюзиите водят до неадекватни резултати. По императора мисля, че човекът има проблем с авторитетите. Тази карта ми е доста неясна като цяло.

Поздрави и лека вечер!
    • Здравей,Sulfur.
      Интересни карти. Моето мнение се доближава до твоето..
      По първата комбинация

Sulfur написа:

Как ще се развият нещата за Х в професионален план в следващите 3 месеца?
      7 чаши, 8 пентакли, 10 пентакли
      С тази първа карта бих казала,че всичко се разиграва в ума на Х,а всъщност няма нищо реално наяве.Напоследък имам наблюденията и че 10 пентакли не е особено добра карта щом се пита за работа.Лично на мен ми показва ,че трябва да се въоръжа с търпение.

По втората комбинация

Sulfur написа:

Как ще се развият нещата за Х в професионален план ако напусне фирмата през февруари?

Х си мисли,че може да изхитри шефа,но Императорът е неплокатим.Според мен няма да напусне и не виждам добро развитие.Повтарянето на 7 чаши ми говори само,че всичкото това се разиграва наум и че човекът за когото се пита е малко вятърничав с нереални и завишени очаквания.

Това са моите наблюдения.Дано съм помогнала,макар че моето мнение се покрива с твоето :)
    • Благодаря много, moonlover.

За този човек император и крал пентакли излизат често на първа позиция. Това свързано ли е с липса на авторитетна фигура или другата крайност - някакъв вид потисничество според вас?

Поздрави!
    • Здравей, предлагам и моето тълкуване по картите, харесват ми комбинациите, защото са ясно поставени като послание - какво искам, какво мога или по-скоро какво искам, но не мога.

Sulfur написа:

Тук човекът много му се иска някой да му помогне - да му намери по-хубава работа, но това няма как да стане, защото предходна е 7 чаши, просто си мечтае. А Императорът, особено застанал на първата ключова позиция, идва да покаже, че въпросният човек няма да мръдне сам от мястото, на което е, защото не е способен на каквито и да е смели решения. Въпросът беше как ще се развие ситуацията ако човекът напусне работата си, но картите показват, че тя ще се запази в досегашния си вид с едно голямо желание някой да го изкара от нея и като по чудо да се наредят нещата.

Между другото има страхотни теми в сайта, които разкостват значението на Императора и ще са ти наистина от полза. Например съвсем наскоро открих темата за Вуду традицията в Таро, където Мона е направила уникален паралел с класическите карти, както и анализ на някои от основните карти, включително и на Императора.

Хвърлих и аз карти за това дали питащият ще успее да напусне работата си и да започне нова: Кралица чаши -7пентакли - 3 чаши Об., появяват се и 10чаши и7чаши... Никаква промяна не е възможна и причината е в нагласата на самия човек. Той не е способен на този етап на каквито и да е реални действия и решения. Надява се на чудеса - с магическа пръчка да му се развие проекта или пък някой да го пренесе на нова чудесна работа. Няма стабилна почва за каквото и да било.
    • Каква е основната слабост на Х в работния колектив?
      (Х се опитва да оглави отдела, след напускането на дългогодишния му шеф. Има и друг кандидат за позицията)
      6 меча, 3 жезли, Кулата
      Според мен Х е мотивиран (6 меча) не само да успее да получи мястото, а и да увлече хората (3 жезли) за постигне на кардинални промени (Кулата) в организацията на работа в звеното.

Ще стане ли Х шеф?
      Дявол, 6 жезли, Обесен
      Май обстоятелствата не са на негова страна. Х е уплашен дали ще се справи (Дявол). Въпреки това ще направи каквото е необходимо, за да успее (6 жезли), но по Обесения мисля, че ситуацията ще се проточи, няма да се разреши бързо.

По втората комбинация съм доста несигурна в тълкуването.
    • Kalistro написа:

Каква е основната слабост на Х в работния колектив?
      (Х се опитва да оглави отдела, след напускането на дългогодишния му шеф. Има и друг кандидат за позицията)
      6 меча, 3 жезли, Кулата
      Според мен Х е мотивиран (6 меча) не само да успее да получи мястото, а и да увлече хората (3 жезли) за постигне на кардинални промени (Кулата) в организацията на работа в звеното.

Ще стане ли Х шеф?
      Дявол, 6 жезли, Обесен
      Май обстоятелствата не са на негова страна. Х е уплашен дали ще се справи (Дявол). Въпреки това ще направи каквото е необходимо, за да успее (6 жезли), но по Обесения мисля, че ситуацията ще се проточи, няма да се разреши бързо.

По втората комбинация съм доста несигурна в тълкуването.
      Нали питаш каква е основната слабост? Трябва да бъде по-инициативен (3 жезли). Трябва да се контролира повече и да сложи пауза с конфликтите с колегите си (6 меча и кулата).

И според мен няма да стане той шеф. Много пасивност има в обесения, като с вързан ръце си.
    • Какво чака жена в професионален план до 3 месеца?

3 чаши 9 чаши Крал меч

Според мен ще има най-накрая някаква развръзка в работен план за жената. Твърде много емоции, които са и дошли до гуша, по 9 чаши. Ще настъпи моментът за действие и развръзка-крал меч.

Ще има ли издигане в работата?

5 меча Кулата Асо чаши

Според мен няма да има. Много е слаба Асо чаши. И от там огорчението и обидата в жената ( 5 меча).

Ще се радвам и на друго мнение!
    • Май напоследък, това ми е любимата тема... пак се нареждам с въпрос.

Коя от двете ще вземат за свободната позиция от януари месец?

• За жена номер 1

2 жезли 3 чаши Глупак

Значи видя ли глупак на трета, когато задавам въпрос с да/не, абсолютно винаги отговорът е бил НЕ. А и 3 чаши показва, че ще се размине с това място.

• За жена номер 2

9 жезли 6 меча Асо пентакли

Тук картите показват според мен, че взимайки на за мястото ще и се покаже, че я цени и харесва (по 6 меча), въпреки че за всички ще е ясно, че тя не заслужава (9 жезли).

Ще се радвам на мнение, защото не съм много обектива, знам каква е ситуацията...
    • Ще напусне ли жена сегашната си фирма до 3 месеца?

8 Жезли Рицар жезли Асо чаши

Мисля, че картите показват само, че процеса вече е задвижен. Жената има желание да напусне, вижда се по рицар жезли. Но с асо чаши на трета, едва ли.

Ако остане в сегашната фирма, тя ли ще получи мястото, за което си е подала кандидатурата?

Звезда Папата Крал пентакли

Тук ми се струва, че има някаква манипулация и измама, по звездата и жреца. А жената просто се надява да вземат правилното решение.
    • Няма да напусне защото жената очевидно не знае какво иска. Хем я сърби, хем я боли.

Манипулация аз не виждам, жената иска да се издигне в очите на хората, но няма основа това да се случи.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid написа:

Няма да напусне защото жената очевидно не знае какво иска. Хем я сърби, хем я боли.

Манипулация аз не виждам, жената иска да се издигне в очите на хората, но няма основа това да се случи.
      Благодаря Армид! За втората комбинация, жената е най-добрият кандидат в професионална гледна точка и наистина е давала много от себе си и всички го знаят. Затова си мисля, че картите искат нещо друго да кажат. Може би трябва да питам, защо няма да е тя...
    • Ceca написа:

LaVerite написа:

Какво я очаква след второто интервю?Асо пентакли Кулата 7 Пентакли
      След второто интервю я очаква почивка. Тя така се е пренавила,че ще пръсне вече - Асо пентакли с Кулата
      Давам обратна връзка- не я взеха на по-хубавото място и тя напусна.
    • Ще ми предложи ли Х нова работа?
      Рицар чаши, Луната, 9 чаши

Ще ми предложи нещо (Рицар чаши), но или аз нямам достатъчно информация за реалното състояние на фирмата или просто се самозаблуждавам (Луната). Последната карта бих приела за хубава, но комбинация на между чаши и Луна не ми харесва. Според мен ще се опита да ме изпързаля...
    • Може би просто няма да ти представи нещата в реалната им светлина, а ще ги украси, за да си доволна.
      Ако ти предложи, питай как ще се чувстваш на това работно място след 2-3месеца.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose