Таро и Работа

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ceca wrote:

Olena wrote:

Здравейте, необходима ми ваша помощ :)

Въпрос - какво ме очаква в работата през следващия месец?
      Карти - Рицар чаши, Светът и 5 меча.. Всички са в права позиция.

Благодаря :)
      Здравей, Olena и добре дошла в сайта!А ти как тълкуваш картите?
      Здравей, аз съм начинаеща, но това, което първо ми идва като интерпретация, че ще има някакво предложение, след което ситуацията ще се подобри, но няма да има радост от тази "победа"...
    • Olena wrote:

Ceca wrote:

Olena wrote:

Здравей, аз съм начинаеща, но това, което първо ми идва като интерпретация, че ще има някакво предложение, след което ситуацията ще се подобри, но няма да има радост от тази "победа"...
      Задай малко по-конкретен въпрос на картите. Това "...какво ме очаква..." е малко общ въпрос.
      Някой прибрал ли се е скоро от чужбина? - шеф, колега, ти самата...?
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca wrote:

Olena wrote:

Ceca wrote:

Olena wrote:

Задай малко по-конкретен въпрос на картите. Това "...какво ме очаква..." е малко общ въпрос.Някой прибрал ли се е скоро от чужбина? - шеф, колега, ти самата...?
      Аз не, но за шефовете не мога да бъда сигурна :) А как по-добре да се задават въпроси към картите? "Каква ще ситуация на работното ми място в близкия месец?" Така по-добре ли е?
    • Здравей олена,

Сигурно си разгледала темите за Големи и Малки аркани, ако не - препоръчвам ти да ги видиш, много са полезни :)

Относно картите, които си изтеглила аз не намирам такава, която да индикира предложение... Имаш желание да работиш в приятелска, хармонична среда, но това за момента като че ли не се получава и мислиш за промяна.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Olena, не знам каква ти е работата и какво точно те притеснява и какво очакваш, но по конкретно е примерно:
      - ще получа ли увеличение за заплатата
      - ще ме повишат ли на длъжност...
      - ще ме уволнят ли
      - ще приключа ли еди кой си проект
      - ще финализирам ли сделката с еди кой си
      Нещо от сорта :)
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Armid wrote:

Здравей олена,

Сигурно си разгледала темите за Големи и Малки аркани, ако не - препоръчвам ти да ги видиш, много са полезни :)

Относно картите, които си изтеглила аз не намирам такава, която да индикира предложение... Имаш желание да работиш в приятелска, хармонична среда, но това за момента като че ли не се получава и мислиш за промяна.

Ceca wrote:

Olena, не знам каква ти е работата и какво точно те притеснява и какво очакваш, но по конкретно е примерно:
      - ще получа ли увеличение за заплатата
      - ще ме повишат ли на длъжност...
      - ще ме уволнят ли
      - ще приключа ли еди кой си проект
      - ще финализирам ли сделката с еди кой си
      Нещо от сорта :)
      Благодаря ви много за бързите реакции. Както писах по-горе сега правя първи стъпки с Таро. Ще се уча :)
    • Хей,хейй!
      В трескаво търсене на работа съм (сле сесия винаги е така) и даже вече минаха няколко интервюта. Проблема се крие в това,че рядко искат студенти... Та реших да поискам насоки от Таро.
      Най-желаното място е в една библиотека.Идеята е да ме обучат и да започна при тях на пълен работен ден... въпроса е ,че нищо конкретно не е обещавано.Въпроса ми беше:
      Ще започна ли работа в библиотеката?
      1.Колесницата 2.8 Пентакли 3.Светът
      Път напред виждам,че има /това по Колесницата/. Според мен ще ми е предоставен шанса да се изявя и обуча /по 8П/. Главно ме притеснява Светът на трета. Знам,че за любов в тази позиция не е особено обещаваща карта,та се чудех като става въпрос за работа за какво иде реч? Означава ли ,че няма да се стигне до работа и ще се лутам в света или по-скоро да го тълкувам като плодовита възможност? Не ми се е падала до сега в контекста на работа и въпроси свързани главно с пари затова моля за мнения.

И така измежду другото хвърлих и за издателството.. да кажем,че не всичко е цветя и рози.
      Ще ми изплатят ли обещаното?
      1. Магьосникът 2.3 Меча 3.Императора

Не. От пръв поглед ми е негативна комбинацията,но я споделям и по друга причина. Според мен картите се опитват и още нещо да ми подскажат,но сякаш съм сляпа и не го виждам. Усещам някаква бариера с това издателство и според мен няма да я бъде за други общи проекти.

Друг поглед ще ми е от полза ,момичета. Иначе пожелавам на всички лек ден и спокойна вечер! :)
    • moonlover wrote:

Хей,хейй!
      В трескаво търсене на работа съм (сле сесия винаги е така) и даже вече минаха няколко интервюта. Проблема се крие в това,че рядко искат студенти... Та реших да поискам насоки от Таро.
      Най-желаното място е в една библиотека.Идеята е да ме обучат и да започна при тях на пълен работен ден... въпроса е ,че нищо конкретно не е обещавано.Въпроса ми беше:
      Път напред виждам,че има /това по Колесницата/. Според мен ще ми е предоставен шанса да се изявя и обуча /по 8П/. Главно ме притеснява Светът на трета. Знам,че за любов в тази позиция не е особено обещаваща карта,та се чудех като става въпрос за работа за какво иде реч? Означава ли ,че няма да се стигне до работа и ще се лутам в света или по-скоро да го тълкувам като плодовита възможност? Не ми се е падала до сега в контекста на работа и въпроси свързани главно с пари затова моля за мнения.

И така измежду другото хвърлих и за издателството.. да кажем,че не всичко е цветя и рози.
      Не. От пръв поглед ми е негативна комбинацията,но я споделям и по друга причина. Според мен картите се опитват и още нещо да ми подскажат,но сякаш съм сляпа и не го виждам. Усещам някаква бариера с това издателство и според мен няма да я бъде за други общи проекти.

Друг поглед ще ми е от полза ,момичета. Иначе пожелавам на всички лек ден и спокойна вечер! :)
      Притвет!

Светът не е никак лоша карта на трета, даже хич- ако има какво да я подкрепи в първите позиции. При мен почти винаги показва нова възможност, нов цикъл/етап в живота. Така го виждам и при теб- нещата са вече задвижени по Колесницата, 8 пентакли е много добра карта за работа- хем работа, хем удоволствие, надграждаш, учиш се, но и с голям ентусиазъм. Мисля, че на първото място нещата ще са ок. Според мен доста неща ще научиш и ще имаш възможност да се реализираш с наученото.

На второто място- според мен също е “не”. Според мен търсят човек с повече опит, ако щеш и по-възрастен кандидат. Мисля, че отсяват доста и не са готови да приемат някой, който още се учи, макар и да има възможности. Струват ми се и консервативни.

Като цяло първата комбинация ми се вижда доста обещаваща. Струва ми се, че и на теб ти е повече присърце. Има нещо там, което те кара да виждаш добро бъдеще и шанс за развитие.

Успех и дано всичко е наред! :)
    • LaVerite wrote:

Ще напусне ли жена сегашната си фирма до 3 месеца?

8 Жезли Рицар жезли Асо чаши

Мисля, че картите показват само, че процеса вече е задвижен. Жената има желание да напусне, вижда се по рицар жезли. Но с асо чаши на трета, едва ли.

Ако остане в сегашната фирма, тя ли ще получи мястото, за което си е подала кандидатурата?

Звезда Папата Крал пентакли

Тук ми се струва, че има някаква манипулация и измама, по звездата и жреца. А жената просто се надява да вземат правилното решение.
      Давам обрата връзка, жената е напуснала работата в зададеното време. Намерила си е много неочаквано и всичко е станало на бързо. Но не е това, на което се е надявала.
    • Moon wrote:

moonlover wrote:

Хей,хейй!

Притвет!
      Светът не е никак лоша карта на трета, даже хич- ако има какво да я подкрепи в първите позиции. При мен почти винаги показва нова възможност, нов цикъл/етап в живота. Така го виждам и при теб- нещата са вече задвижени по Колесницата, 8 пентакли е много добра карта за работа- хем работа, хем удоволствие, надграждаш, учиш се, но и с голям ентусиазъм. Мисля, че на първото място нещата ще са ок. Според мен доста неща ще научиш и ще имаш възможност да се реализираш с наученото.

На второто място- според мен също е “не”. Според мен търсят човек с повече опит, ако щеш и по-възрастен кандидат. Мисля, че отсяват доста и не са готови да приемат някой, който още се учи, макар и да има възможности. Струват ми се и консервативни.

Като цяло първата комбинация ми се вижда доста обещаваща. Струва ми се, че и на теб ти е повече присърце. Има нещо там, което те кара да виждаш добро бъдеще и шанс за развитие.

Успех и дано всичко е наред! :)
      Благодаря,благодаря,благодаряяя !!! С първите глътки кафе да прочета това беше много вдъхващо кураж за деня! А иначе за втората комбинация мисля,че си точно в 10та. Те са консервативни и доста ме спря това. За напред ще се ориентирам с друго издателство :D Още един път благодаря, много ми помогна и зарадва естествено. Лек ден ! :)