Его контрол, Deluge /Кулата/

• Мерси Ша ! Друго е наистина някой като види картите отстрани... имах и аз подобни съмнения, но разумът ме убеждаваше в противното. Все пак не разбирам ролята на Кралица Пентакли тук, но да речем, че не е за нея темата. Да питам за съвет, ама то не знам вече и какъв съвет би ми свършил работа изобщо... Ситуацията наистина се повтаря от дълго време, макар да се мъча да се откопча, такъв е изводът значи който можем да извадим за обърнатата Кула...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Roxelane написа:

По принцип тук обсъждаме Кулата, а тя не е непременно водеща във всяка комбинация. Но ще пусна моите, тъй като се повтаря. Става дума ситуация на раздяла.

Как ще постъпи А в ситуацията ?

Обърната кралица Пентакли - Обърната Кула - Паж Меча

Вероятно ще си намери любовница, на която ще обяснява колко съм лоша ; в нито един момент няма да потърси своите грешки и да поеме отговорност, да признае вината си пред себе си. Ще продължи да ми се меси в живота при това...

Ще бъде ли този път наистина раздяла ?

Кралица Пентакли - Обърната Кула - Обърната Колесница

Сякаш да, ако Кралицата си държи на своето и не отстъпва. "Москва не вярва на сълзи", ето какво ми навява тази комбинация. Защото Обърнатата Кула трябва да ми подскаже, че всичко е лъжа, че той не само не поема отговорност и не търси вина в себе си, но и ще иска жестоко да си отмъсти за унижението, на което е подложен. Колесницата ми е трудна и по принцип, обърната още повече, всичко ще излезе извън контрол, може и да стане много лошо, ако не се осъзнае...
      Кралица п се е изправила във второто питане.Две карти се повтарят. Двете обърнати Кулата и Колесницата... като зацикляне ми е... Някой категорично отказва да прекрати връзката, независимо, че е изчерпана. Мисля, че е мъжът. Жената е достатъчно самодоволна. А мъжът си мисли, че ако се разделят животът приключва. За него път без нея няма...
    • За съжаление си толкова права, че ми се реве... И до адвокат стигнах, той нито спира да ми съсипва нервите, нито напуска жилището... И не съм самодоволна, животът ми е кошмар, филм на ужасите....
      Току-що ми каза, че съм следена - както и предполагах по Паж Меча на трета...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Viki написа:

В такъв случай Кулата О можем да я тълкуваме като зацикляне в дадена ситуация.
      Е, изправила си се, нещата си ги взела в ръце.
      Взех ги. Опищях света че ме заплашва със смърт. Уплаши се и се изнесе. Това си беше баш Обърната Кралица Чаши обаче :D , но нямах избор.
    • Viki написа:

Сега можеш да провериш с картите как ще се развие ситуацията. Дълбоко се съмнявам, че това ще е краят...
      За съжаление му трябва време, за да се примири, че вече не го обичам. Поне се кротна и спря да заплашва, порева малко и само се цупи в ъгъла засега. Няма смисъл да тегля... Сори за спама.