ЗВЕЗДАТА, Усмиряване, Z'etoile

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Здравейте! Включвам се в темата заради една доста интересна комбинация от вчера. Първо при разместването на картите на земята падна Кралица Мечове, след това Луната - Императорът - Звездата... (отварям скоба - предния ден с приятеля ми имахме странна нощ, дистанция от негова страна, което е внезапно предвид хармоничните ни отношение от доста време насам). Питането ми беше за самия ден "Какъв ще е деня ми", вечерта имахме тежко скарване - АЗ , която споделя чувствата си, ранимостта, и той , който ми казва "на мен по-важно ми е сега аз да направя еди какво си, писна ми от твоята чувствителност"

На пръв поглед разтълкувах картите като поредния ми период или ден на съмнения, на филмиране, понякога от 1 малко нещо създавам цяла сага в главата си, Императорът за мен беше като знак да съм твърда и постоянна, ако искам нещата да ми се получат, а Звездата - чакането нещо да се случи по нов начин, но без промяна от моя страна, т.е. че няма да стане , ако не се взема в ръце. И реших, че е за работата ми.

ОБАЧЕ след скандала вечерта вече виждам картите като съвсем друго :
      Аз съм отдала на човека до мен цялата си сила и увереност да се чувствам добре ДОБРОВОЛНО, и всяко негово действие ме разстройва , бърка в травмите ми и ме срива..Той е деспотичен и непременно държи всичко да се върти около него, както правят Нарцисистите (интересно , че моя приятелка точно в момента много сериозно изучава този модел на поведение в практиката си на психотерапевт), а тази Звезда ......тотално съм се предала, въобразявам си, че като давам давам и се старая той ще го види, оцени и ще ме обича...но няма да се случи. Любовта ни е основана на това какво АЗ ще направя за него. Разбира се, може да означава , че е дошло времето да си тръгна от този човек, за да запазя здрав разума си, защото миналата година (по време на Сатурново възвръщане в 3-ти дом Козирог) ми се падаше Луната , 3 меча и 8 меча в продължение на месеци...и мислих, че ще полудея. Понякога излизаше и Звездата, може би , когато успявах да променя вреден за мен модел на мислене, или когато осъзнавах , че така повече не може.

И в двата случая.........е тежко.

Помагайте :vqtur:
    • inaina88 wrote:

Здравейте! Включвам се в темата заради една доста интересна комбинация от вчера. Първо при разместването на картите на земята падна Кралица Мечове, след това Луната - Императорът - Звездата... (отварям скоба - предния ден с приятеля ми имахме странна нощ, дистанция от негова страна, което е внезапно предвид хармоничните ни отношение от доста време насам). Питането ми беше за самия ден "Какъв ще е деня ми", вечерта имахме тежко скарване - АЗ , която споделя чувствата си, ранимостта, и той , който ми казва "на мен по-важно ми е сега аз да направя еди какво си, писна ми от твоята чувствителност"

....
      Хармоничните отношения хич не ми се вързват с тия карти, но след по-нататъшните ти думи, с които описваш партньора си, и с Кралица меч, която е изпаднала, силно се надявам, че ще прогледнеш и и че това, което си представяш за твоя връзка, всъщност е далеч от това, което трябва да е. Може би в началото сте имали добри моменти, което те кара да въздишаш по тях, да мислиш, че миналото все още е настояще. Писано е не веднъж, че Звездата е отдалечаване от реалността и за връзка не дава положително развитие.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • inaina88 wrote:

Първо при разместването на картите на земята падна Кралица Мечове, след това Луната - Императорът - Звездата...
      Искам да добавя нещо. Падне ли се Звездата, е време да се освободиш, да пуснеш. По такива въпроси често я забелязвам като силна фиксация, особено върху стари модели и някакви несъвместими с реалността представи/ мечти. А в реалността това, върху което си се фиксирала, вече тлее и залязва.

При теб е паднала Кралица меча неслучайно. Време е да режеш. Имала съм тези две карти в комбинации и винаги е ставало въпрос за решителност и откъсване. При това положение няма как прогнозата за връзката ти да е положителна. Време е да действаш за себе си и с оглед на това, което е добре за теб.