Усмиряване, Z'etoile /Звездата/

• Паж жезли със Звездата - прилича ми на пътеводна светлина, на звездното небе, по което са се ориентирали пътешествениците преди безброй години. Дано не греша :)
    • Ново

Интересно, че и по-горе е спомената Паж жезли със Звездата. Падна се и на мен.

Смъртта, Паж жезли, Звездата

Въпросът е за кариерна насока, понеже обмислям драстична такава. По-точно попитах в какво биха ме посеветвали да се съсредоточа, какво би било най-подходящо за мен. Смяна е необходима и Таро е в унисон, със Смъртта на първа. После хронологично имаме два етапа - първият, “глаголният” и непосредствен води до по-далечен наратив. Хем са заедно, хем не са.

Как бихте ги тълкували вие?

So I'll start a revolution from my bed
      'Cause you said the brains I had went to my head

• Ново

Van Dal написа:

Интересно, че и по-горе е спомената Паж жезли със Звездата. Падна се и на мен.

Смъртта, Паж жезли, Звездата

Въпросът е за кариерна насока, понеже обмислям драстична такава. По-точно попитах в какво биха ме посеветвали да се съсредоточа, какво би било най-подходящо за мен. Смяна е необходима и Таро е в унисон, със Смъртта на първа. После хронологично имаме два етапа - първият, “глаголният” и непосредствен води до по-далечен наратив. Хем са заедно, хем не са.

Как бихте ги тълкували вие?
      Промяна ще има, според мен и то е видно по Смъртта на първа :) . Проблемът е, че тези карти обхващат голям период от време (така ми се струва) и няма ясно предначертано бъдеще. Смъртта първо се случва на вътрешно ниво и после изклистаризира на външен план, но това ти си го знаеш по-добре и от мен.

При мен имаше промени (във връзка - Паж жезли / Смъртта), подобно на ново раждане, но бавен и болезнен процес (още продължава, а са минали почти 6 месеца откакто съм споделила комбинацията).