Бременност

• Същият въпрос като wolfy задавам.
      А.В. ще има ли някога деца ?

Интересно, че и тук излизат Любовниците/Бронята, като във въпроса на wolfy, но тази карта ми остава много загадъчна. Всъщност напоследък ми излиза доста често.

4 Пентакли - Влюбените/Бронята - Обърната 7 чаши

Само първата карта като видя и съм почти сигурна, че няма как да се случи. По Влюбените + Обърната 7 чаши отказва да го приеме обаче, струва ми се дори, че отчаяно търси мъж, който ще успее да я "забремени", или с когото да започне ин-витро процедура.
      Но за мен тя не може да задържи дете, това най-вече по обърнатите чаши, а 4 пентакли очевидно показва тук непреодолим пробле. И не само това, задавам си въпрос каква майка би била изобщо, но това е друга тема вече.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Бременна ли е ...?

През 2 дена са задавани въпросите(първи месец правят опити за бебче)

3 Чаши/отлагане-Рицар Жезли/оплождане-7 Пентакли

Асо Чаши/отлагане-Светът/Индивидуация- 3 Чаши/отлагане

Обърнато Слънце /Изпепеляване -3 Мечове/Съпротивление-6 Чаши /отлагане

А това са карти теглени и от друг човек пак на същия въпрос

Крал чаши/отлагане- Сила/Борбата с дракона -3 жезли/оплождане

Знам отговора,затова няма да пиша сега,опитайте вие ,аз после ще дам отговор :)

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().

• kolevaani1 написа:

Бременна ли е ...?

Желанието за бебе, трети член (3 чаши), Рицар жезли обаче идва прекалено прибързано, пламва и изгаря, удря се в стената на 7 пентакли, която трябва да учи на търпение. 7 пентакли е карта за бременност, но и на търпението.

Ас чаши - първоначалната емоция, която потъва в безграничния Свят, плодът още не е готов да бъде откъснат и стигаме пак до 3-те чаши. Отлагане.

Да кажат и другите какво мислят, ще е интересно.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • kolevaani1 написа:

Бременна ли е ...?

Знам отговора,затова няма да пиша сега,опитайте вие ,аз после ще дам отговор :)
      Бих отговорила "Още не". И аз мисля,че голямото желание е налице,но ще трябва търпение. С карти като Силата и 7 пентакли моментът не е настъпил,има да се случат още неща преди да забременее. Нестабилни ми изглеждат тези карти за бременност.
      Това О Слънце нещо не ми харесва. Но сякаш всичко завършва с "отлагане". От друга страна е възможно едни от комбинациите да са теглени преди да забременее,а други - след това. Интересно е съчетанието между физиологичния процес във времето и отговора на Таро.
    • Ето и още една комбинация,но за друга жена :

Бременна ли е Ц ..?

7 Пентакли - 2 Мечове - Слънце

Също знам отговора,затова няма да тълкувам :)
      Но забелязах нещо с една карта,после ще споделя мнението си .
    • kolevaani1 написа:

Ето и още една комбинация,но за друга жена :

Бременна ли е Ц ..?

Казвам не, защото по презумкция Слънце на трета означава не. И
      Идва ред да се обоснова.

7 пентакли - търпението, поставеното начало, което е пресечено още в зародиш от 2 меча (при-мирение).
      Изпепеляване /Слънцето/ не успява да освети надеждите. То ни насочва към самата жена и очакванията й, а на тях не може да бъде дадена светлина все още.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • kolevaani1 написа:

Бременна ли е ...?

Отговорът е не,не е бременна днес е трябвало да ѝ дойде и точно на датата си е цъфнала.
      Браво момичета :)
    • kolevaani1 написа:

Ето и още една комбинация,но за друга жена :

Бременна ли е Ц ..?

оооффф поста ми пропадна,оооххх а колко нещо бях изписалааа ;(
      Как сега да изпиша толкова,сега накратко ;( Направи ми впечатление мястото на 7 Пентакли в комбинацията на бременната е на първа позиция и на не бременната на трета позиция,които условно сме приели за минало и бъдеще време. На първа позиция 7 Пентакли възможно ли е да показва вече наличието на бременноста ,а на трета за предстояща такава с уговорката ,че и другите карти са хубави или по точно подкрепящи я.

Ето например :
      Бременната - 7 Пентакли/приземяване- 2 Мечове/съпротивление-Слънце/Изпепеляване

Небременната: 3 Чаши/отлагане-Рицар Жезли /Оплождане- 7 Пентакли/приземяване
      Как мислите?

П.С. жената в края на третия месец отиде и направи аборт. Но когато зададох въпроса е била във втори месец, нямаше намерение да го маха.

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().

• Armid написа:

Има ли бременност?

2 пентакли - Крал меч - Ас чаши

Непланирана бременност? Мисля, че да.
      Отлагана ли е във времето поради някаква причина (бременността ) или жената да е в по-зряла възраст?
      Позволих си и аз да изтегля карти - Отшелникът, Кралица жезли, Крал меча.
      По повтарящият се Крал меча - дали наскоро жената е взела решение да има дете или пък обратно - не желае такова и обмисля прекъсване на евентуалната бременност?
    • Ами и тя не знае желае ли го, не го ли желае (ако изобщо е бременна). В момента са разделени с евентуалния татко, в различни държави са, получава от него противоречиви сигнали и се чуди какво да прави.

По твоята комбинация Отшелника/ Старецът от планината е Калциращ аркан, особено на първа позиция - нещо не се е случило на време, а бременността за да се случи е нужно точно определено време. Така погледнато, само за това, мисля, че не е бременна.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица

Мнението бе променено 1 път, последно от Armid ().