Таро и Зачатие/Бременност

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• kolevaani1 написа:

Бременна ли е?

2 Пентакли -Колесница - Отшелникът

Знам отговора, затова постнах тези карти, ако не знаех, че жената е бременна, щях да кажа категорично че не е, но тя е вече близо 4 месец.
      Не знам как да свържа картите с бременност, освен ако не показват нещо друго. Имате ли идеи?
      Искам да акцентирам върху по-сенчест проблем, по-скрит и по-нетипичен за гледането с Таро. Дори е добре някъде това да се обсъди специално.

Проблемът идва от спецификата на Времето в Таро: кога ти си задала въпроса, след като вече знаеш или преди да знаеш, че е бременна. Много е важно да се установи кога е проведено гледането - преди да знаеш или вече питащият знае отговора какъв е. Това е чиста методология в картите и се отнасят, пак повтарям до времето, до отрязъка от време, в който се гледа. А именно картата Отшелникът упоменава този процес.

Малко е объркващо, но границата е доста тънка и деликатна.
      По-скоро Отшелникът говори за чудене и осмисляне на някакъв факт (от самия питащ), не това, че тази карта показва бременност за друг човек. Просто няма как, такава карта да говори за период на бременност.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

kolevaani1 написа:

Бременна ли е?

2 Пентакли -Колесница - Отшелникът

Знам отговора, затова постнах тези карти, ако не знаех, че жената е бременна, щях да кажа категорично че не е, но тя е вече близо 4 месец.
      Не знам как да свържа картите с бременност, освен ако не показват нещо друго. Имате ли идеи?
      Искам да акцентирам върху по-сенчест проблем, по-скрит и по-нетипичен за гледането с Таро. Дори е добре някъде това да се обсъди специално.
      Проблемът идва от спецификата на Времето в Таро: кога ти си задала въпроса, след като вече знаеш или преди да знаеш, че е бременна. Много е важно да се установи кога е проведено гледането - преди да знаеш или вече питащият знае отговора какъв е. Това е чиста методология в картите и се отнасят, пак повтарям до времето, до отрязъка от време, в който се гледа. А именно картата Отшелникът упоменава този процес.

Малко е объркващо, но границата е доста тънка и деликатна.
      По-скоро Отшелникът говори за чудене и осмисляне на някакъв факт (от самия питащ), не това, че тази карта показва бременност за друг човек. Просто няма как, такава карта да говори за период на бременност.
      Знаех, че е бременна, когато зададох въпроса. Желанието ми беше, да видя как ще опише Таро наличието на бременност, защото искам да науча повече комбинации, или карти които преобладават при бременност. Тази тема силно ме вълнува и искам да знам повече.
      Затова много ме учудиха тези карти, затова казах че тези карти нее ми говорят за бременност. Но съм забелязала,че Отшелникът често се появява, когато има някакъв проблем, не казвам физически, а изобщо. Но жалко нямам много комбинации, да имам над какво да умувам, съпоставям.

Ясно, да, тук контра пункта е, че аз знам за бременноста и, ако не знаех, тогава картите щяха да ми отговорят на въпроса, а тук картите са уловили мен явно, разсъждавам върху доста неща и то задълбочено, правя преоценки върху някои факти, особено по един наболял проблем... Трудно бих разбрала, че Отшелникът излиза заради мен (питащия) ... Много хляб още има да ям...

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().

• Детето на една жена от Х. ли е?

9 пентакли - 6 жезли - Ас меча

Бих казала, че картите говорят много повече от това дали детето е от него, виждам цялата история, но не и дали е негово. 9 пентакли определено пази тайните си ревниво, с усмивката на Мона Лиза.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • kolevaani1 написа:

Ето още едни, но за друга жена, при нея още не се знае. Правят опити от дълго време, но не става( до болка ми е познато ;(
      ) и сега няма надежда, че станало...

Бременна ли е?

6 Пентакли - 6 Жезли - Паж Пентакли

Хахаха картината пред очите ми, която се появи, по -точно картинките сякаш "оживяха" и стана като филм, както в онова филмче за Марсилското Таро, което Мона сподели, са така :
      С първата карта 6 Пентакли, сякаш така чаканото и желано нещо се дава, времето е дошло да го получи, прилича ми и от друга страна на семето (колкото и откачено да е) и то намира благоприятна среда за развитието си. 6 Жезли, като зачеване (никога не съм си представяла 6 Жезли така) все едно вдички хора, жезли отстрани са другите сперматозоидчета, а един е яхнал белия кон (яйцеклетката) :D майкооо какви ли глупости пиша, но наистина това се разигра пред очоте ми като филмче, и ето ти оплодената яйцеклетка, и новото, което се заражда Паж Пентакли. Така това беше филмчето без да изпадам в подробности, защото чувах дори и звуци...
      Да погледна на картите като Таро и така да направя тълкуване. Отново ми приличат на процеса на зачеване от самото начало.
      6 Пентакли е като преболедувано желание, най-накрая да се случи или получи така желаното нещо и преминава към 6 Жезли. Виждаме победата, за нея е писано като сбъдване на стара мечта, има развитие радостно и трета Паж Пентакли -новото, зараждането на нещо ново, който носи силен ентусиазъм.
      Тук всяка карта по отделно разказва една история, незнам но не можах да ги гледам в комбинация, защото пак имат същото си значение /тълкуване за мен, самостоятелни са със собствена история, разказ за този случай, комбинация, въпрос.
      Аз виждам процес на зачеване, но дали ще стигне до бременност незнам, дай боже стигне. Ще се радвам много. Имате ли мнение по картите момичета?
      Един ден закъснение, днес втори ден, но има две малки петна кръв, зацапване...
      Теглих карти, дали е менструацията

Императрица -Крал Пентакли -Отшелникът

Ето на трета Отшелникът, както при бременната жена, която писах и знаех че е бременна, но за тази не знам още, въпреки че щом има зацапване, мисля че ще и Дойде. Императрица се пада доста често при нея, както Паж Пентакли на трета, тези две карти я преслевдат, може да се каже.

Тук Крал Пентакли ми е интересна, Пентакъл от високия регистър да не би да има запушване на маточните тръби или киста или си измислям. Неясна ми е тази комбинация, всъщност, въпроът е дали е менструация това зацапване, Отшелникът на трета би трябвало да показва липсата на такава, особено с Императрица, краля пентакъл, като плода...
      Оффф аз съм пристрастна, личи си нагаждам картите, как мога да мисля за наличието на бременност при трета Отшелникът, явно пак улавят мен (питащата) моите карти, както е писала Мона.
      Картите не ми отговорят на въпроса явно а ме карат да се вгледам в мен си, че много съм забила именно на тази тема.

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().

• Направила е, но вика беше преди закъснението -отрицателен, препоръчително е 7 дена след закъснение да се направи такъв пиклив тест, за да може да отчете ЧХГ със сигурност. На момичето и е дошло тази сутрин с адски болки и обилно кървене, каза ми че било ненормална болка и никога не е имала толкова кръв. Ще видя дали не е пометнала ще тегля карти :( . имаше симптоми на бременност, въпреки че си приличат с пмс.
    • наистина въпросите за бременност трябва да са много точни, дали е заченала, ще износи ли плода, ще бъде ли цяла бременност.. ... Не става само с един въпрос -Бременна ли е и готово, тя може и да е била заченала, но дали ще се стигне до бременност, износване на плода, е различно. Картите много ясно показват, че е имало зачеване, главата си залагам, но явно плода е паднал :( Просто е много деликатно всичко...
      И при мен картите са показали зачеване, оплождане, убедена съм в това ще кача комбинации по късно, но когато ми е идвало дори със закъснение, е било адска, ненормална болка, обилно кървене почти черна кръв с едни парчета меса, или и аь не знам как да го нарека. Челна стойка съм заемала от болка.
    • На мен много ми звучи като помятане това, плюс картите:(
      Жалко, дано успее да забременее.

Аз теглих карти за една жена, дали ще успее да има свое дете, което да износи в утробата си. Картите са:

9 жезли, Паж меча, 10 пентакли

Какво мислите?
      Ще се включа с коментар по-късно.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • kolevaani1 написа:

Направила е, но вика беше преди закъснението -отрицателен, препоръчително е 7 дена след закъснение да се направи такъв пиклив тест, за да може да отчете ЧХГ със сигурност. На момичето и е дошло тази сутрин с адски болки и обилно кървене, каза ми че било ненормална болка и никога не е имала толкова кръв. Ще видя дали не е пометнала ще тегля карти :( . имаше симптоми на бременност, въпреки че си приличат с пмс.
      отделно и падали нещо като парченца месо, около половин см, така няколко до сега, нямам възможност в момента да тегля, но малко по късно ще мога.
      Кюриъз и аз мисля, че е пометнала :( усетих болката на жената,дан следващия път всичко е наред...
    • картите са за моя приятелка, която има съмнения, че е бременна 1 смъртта, 5 жезъла, 6 жезъла. Според мен- не, но и се иска. Довечера ще се видим и ще ми каже какво е станало, пишете вие какво мислите
    • alissa написа:

картите са за моя приятелка, която има съмнения, че е бременна 1 смъртта, 5 жезъла, 6 жезъла. Според мен- не, но и се иска. Довечера ще се видим и ще ми каже какво е станало, пишете вие какво мислите
      След 2 теста, които са били дефектни, 3-тия е отрицателен.