Таро и Зачатие/Бременност

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• kolevaani1 написа:

Бременна ли е Ж. ? (утре Ж ще си купува тест за бременност )

9 Пентакли -Колесница -8 Мечове

С тази 8 Мечове на трета разбирам, че няма бременност или как да кажа -незнам може и да греша в това, което ще напиша сега , но Колесница +8 Мечове ми заприлича на загуба , сякаш не може да се задържи плода , дори да има зачеване по 9 Пентакли . Сякаш картите ми дават отговор , но и ми посочват важен проблем .
      Edit :По точно Колесница + 8, като помислих, може ли да ми показва, че не може да се стигне до зачеване.
      9 Пентакли с Колесница ми харесва като комбинация, но 8 Мечове на трета спира всичко.
      9 Пентакли с 8 Мечове - не ми харесва като комбинация, притеснява ме, сякаш 8 Мечове става по силна и плашеща .

Затова зададох отново въпроса (знам , че не е добре това или поне да беше друг въпрос свързан с предния , но докато се усетя вече бърках картите и задавах същия въпрос )
      Картите са :

3 Пентакли -Обесен -Обърната Смърт

Отново по тези карти съдя , че няма бременност.
      Но Обесеният и Обърната Смърт ме притесниха .
      3 Пентакли ми навя мисъл за консултации някакви , че е имала преди , попитах и се оказа , че се е лекувала от кисти на яйчниците , но по втората и третата карта си мисля , че не е доизлекувано (промяната /лечението не е била ефективна) по Обърната Смърт .
      Друго , което си мисля е че не само това е проблем при жената Ж. мисля , че има нещо , недиагностицирано , не открито за сега .
      Тестът излезе отрицателен , не е бременна .
    • Момичета, помагайте... Изпадам в паника ! Знам, че има сред вас, които силно желаят дете, и предварително им се извинявам за поста си, но аз на този етап поне, просто няма как да се справя с още едно. От нехайство пропуснах профилактичния преглед за евентуално разместване на спиралата ми, и сега от два дена ме болят гърдите, а мен по принцип не ме боли и не ми се подуват предменструално. Та теглих карти дали случайно не съм бременна (не ме питайте що не си купувам тест, страх ме е, а и нищо няма да покаже, ако е твърде рано... а и все пак се учим за тароведи) и пълен шаш... :

6 чаши - Обърнат Папата - Обърнат Мага

Това пък какво е ? Имам чувството, че комбинацията е пълна фантасмагория. Може да съм, ама може и да не съм... Някой има ли някакви наблюдения върху комбинация от Обърнат Папа и Обърнат Маг ? Че и 6 чаши... Във всеки случай конкретна индикация за бременност няма.
      По-късно ще тегля пак...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • (Само преди месец бях в подобна ситуация :cursing: ) Мисля, че не си бременна, по-скоро заради обърнат Маг може да има нещо скрито, което ти убягва. А и чашите на първа показват, че си яко в емоциите :)
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Мерси Армид, бе май не съм наистина, защото ме хваща мигрената, което значи, че ми идва ... чудя се обаче, какво може да е това скрито нещо, което убягва, защото и аз имам такова чувство... ?( мъжът ми тайно да иска второ, за да ме приклещи у дома за още 3 години? Преди време нещо се възмущаваше май, че не искам...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Кошмарът е пълен, нови симптоми ми се появяват, теглих и :

Обърната Императрица - 5 Пентакли - Рицар Чаши

Извънматочна бременност ?
    • Roxelane написа:

Кошмарът е пълен, нови симптоми ми се появяват, теглих и :

Обърната Императрица - 5 Пентакли - Рицар Чаши

Извънматочна бременност ?
      Никакъв кошмар няма, просто иди на гинеколог и стига с тия паники. Нещата от живота са такива.
      Убавото е само в мечтите.
    • И аз ти теглих, дано нямаш против:

Висша жрица - 6 чаши - 6 жезли
      Пак 6 чаши. Взе да ме съмнява, че иска нещо повече да каже, а именно, че някакъв минал период може да се върне. А Висшата жрица го натъртва това "минало", дава му сила, дава му напрежение.
      6 жезли като последна, след чаши - няма тласък тука, нещата се размиват.

По твоята комбинация - не знам обърната Императрица може ли да се тълкува като извънматочна. Аз по-скоро го виждам като "няма почва" за бременност.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid написа:

И аз ти теглих, дано нямаш против:

Висша жрица - 6 чаши - 6 жезли
      Пак 6 чаши. Взе да ме съмнява, че иска нещо повече да каже, а именно, че някакъв минал период може да се върне. А Висшата жрица го натъртва това "минало", дава му сила, дава му напрежение.
      6 жезли като последна, след чаши - няма тласък тука, нещата се размиват.

По твоята комбинация - не знам обърната Императрица може ли да се тълкува като извънматочна. Аз по-скоро го виждам като "няма почва" за бременност.
      Нищо не иска да каже, двете 6-ци се нихилират.
      Неслучайно затворих темата за Таро и здраве.
    • Мона, какво искаш да кажеш ? Според теб има проблем ли ? В момента си записвам час по интернет, но при моят гинеколог напливът е огромен и ще чакам доста !
      Напротив, Армид, мерси че си теглила ! Оф ужас оф ужас тая 6 чаши, и аз така си я обяснявам, да не говорим че напоследък усещах да ми се прокрадва някакво желание като видех съвсем мъничко миниатюрно бебе... понеже моето попорасна ! Но като се сетя че тамън почвам да надигам глава, става по-самостоятелен, и - айде пак всичко отначало и то без никаква помощ от баби, нямам сили, за работа и кариера да не говорим...
      Аз също теглих пак, но с въпрос - ще имам ли второ дете ?

Императрица - Обърнат Паж Меча - 8 Меча

Пак Императрица !+8 меча, точно на това ми намирисва, плюс Обърнатия Паж..
      Сега изваждам за малко Ас Пентакли и пак ще тегля.
      Aaaaaaaa :cursing:
    • Roxelane написа:

Мона, какво искаш да кажеш ? Според теб има проблем ли ? В момента си записвам час по интернет, но при моят гинеколог напливът е огромен и ще чакам доста !
      Напротив, Армид, мерси че си теглила ! Оф ужас оф ужас тая 6 чаши, и аз така си я обяснявам, да не говорим че напоследък усещах да ми се прокрадва някакво желание като видех съвсем мъничко миниатюрно бебе... понеже моето попорасна ! Но като се сетя че тамън почвам да надигам глава, става по-самостоятелен, и - айде пак всичко отначало и то без никаква помощ от баби, нямам сили, за работа и кариера да не говорим...
      Аз също теглих пак, но с въпрос - ще имам ли второ дете ?

Императрица - Обърнат Паж Меча - 8 Меча

Пак Императрица !+8 меча, точно на това ми намирисва, плюс Обърнатия Паж..
      Сега изваждам за малко Ас Пентакли и пак ще тегля.
      Aaaaaaaa :cursing:
      Няма нищо страшно, това искам да кажа.
      Трябва да си по-уравновесена.
      Е колко пъти ще теглиш? 200 пъти може би.
      8 меча - картите се заключват.

Това са моментите, в които Таро бяга от нас, не за месеци, а за години - преди съм писала за това - замразяваме картите си, когато не можем да се контролираме.
      Внимавай с този процес, в крайна сметка не ти се е случило нищо фатално.
    • Ама случило ли се е според теб ?
    • Оф дано ! Много е рядко при противозачатъчна спирала, но имам симптоми...
    • Roxelane написа:

Оф дано ! Много е рядко при противозачатъчна спирала, но имам симптоми...
      Знаеш ли колко симптоми има подобни при каквото се сетиш.
      А в крайна сметка има и аборт.
    • Така е, има аборт, но е неприятно преживяване, още повече когато вече имаш едно, и знаеш какво погубваш... Иначе, за симптомите също си права, работата е там, че си познавам тялото и има специфични неща при мен, които не са повръщане и умора, тоест не са обичайните симптоми, като изключим подуването на гърди ...
      Благодаря ви за включването и ще пиша какво е станало...
    • Roxelane написа:

Така е, има аборт, но е неприятно преживяване, още повече когато вече имаш едно, и знаеш какво погубваш... Иначе, за симптомите също си права, работата е там, че си познавам тялото и има специфични неща при мен, които не са повръщане и умора, тоест не са обичайните симптоми, като изключим подуването на гърди ...
      Благодаря ви за включването и ще пиша какво е станало...
      Което ми напомня, че май нямаме тема за абортите.
      Това припадане пред ембриона, който, видите ли е личност, някак никак няма да се разберем.
    • О, аз не припадам пред ембриона, правила съм аборти. Но това преди да имам моето дете, че даже и то щеше да замине, понеже мъжът ми отначало не искаше. Макар аз да бях абсолютно убедена, и аз не знам защо, че това дете ЩЕ се роди, и ще бъде момче със сини очи (И двамата сме с кафяви !) И сега като си помислим и двамата какво щяхме да загубим ако имаше аборт, потреперваме. Това имах предвид, защо сега би било по-трудно да абортирам, отколкото преди.
    • Идвам да се ъпдейтна, не съм бременна :thumbup: