Таро и Зачатие/Бременност

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Жена със синдром СПЯ, ще има ли нейно дете? Това е синдром, който не се лекува и овулация почти няма.

6 ЖЕЗЛИ КРАЛИЦА МЕЧОВЕ КРАЛИЦА ПЕНТАКЛИ

Има желание за дете, ясно е и по 6 жезли. Според мен по кралица мечове, ако стане ще е трудно и проблемно. Тази кралица показва и проблема на жената с половите и органи. Но все пак си мисля, че ще има дете по Кралица пентакли.
    • LaVerite написа:

Жена със синдром СПЯ, ще има ли нейно дете? Това е синдром, който не се лекува и овулация почти няма.

6 ЖЕЗЛИ КРАЛИЦА МЕЧОВЕ КРАЛИЦА ПЕНТАКЛИ

Има желание за дете, ясно е и по 6 жезли. Според мен по кралица мечове, ако стане ще е трудно и проблемно. Тази кралица показва и проблема на жената с половите и органи. Но все пак си мисля, че ще има дете по Кралица пентакли.
      Тя ли пита?
    • LaVerite написа:

Тя пита, да. Знам и проблема, понеже сме 1-ви братовчедки.
      Много е важно какво медикаментозно лечение прилага и на какъв стадий е заболяването. Има жени с подобна симптоматика, които раждат деца, но децата често са с увреди. Аз лично не виждам смисъл в това.

Картите говорят за 2 майки, в момента не мога да дам обяснение защо, по-скоро не искам.
      Но на този етап, отговорът е не.
    • Жена е пила хапче Ескапеле (приема се до 72 часа след половият акт, за предпазване от нежелана бременност) в началото на месец ноември. Същият месец цикъла и дошъл два пъти (което е нетипично за нея), но понеже в това хапче има ударна доза хормони е нормално да се случи.
      Страхът ѝ идва от това, че преди няколко дена също е имала полов контакт, но с мъжът, който обича и с който се е сдобрила, а с него никога не се пазели, така и този път.

Въпросът е :
      Хапчето Ескапеле подействало ли е?

3 Мечове - Рицар Мечове - Императрицата

Моето тълкуване е, че подействало, картите според мен описват предотвратена евентуална бременност, точно за каквото е предназначено хапчето. Т. е. хапчето е свършило работата си и предназначението си.

А мъжът, заради който се е наложило да пие хапчето, е постъпил долно при положение, че знаел че нямал право.
      Да допълня, на гинеколог ѝ дали час за другата седмица чак.

Мнението бе променено 2 пъти, последно от kolevaani1 ().

• Хапчето Ескапел пази от бременност след рисков полов акт, ако е прието до 72 часа след "произшествието". Толкова. За последвали актове не дава гаранция и не те пази.
      Ако след приемане на хапчето отново се прави небезопасен секс, хапчето не пази от новите сперматозоиди, попаднали във влагалището! Това го пише и в листовката. Ескапел не е противозачатъчно средство, не върви да сме го изпили за едно "произшествие" и след това хайде пак, небезопасен секс, тогава ще трябва да се изпие още едно, и т.н. (Което пък не е препоръчително, знаеш!)
      Приятелката ти явно няма вярна информация за хапчето.

Според мен не е бременна, макар че иска да е, от този, който обича.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curi0us написа:

Хапчето Ескапел пази от бременност след рисков полов акт, ако е прието до 72 часа след "произшествието". Толкова. За последвали актове не дава гаранция и не те пази.
      Ако след приемане на хапчето отново се прави небезопасен секс, хапчето не пази от новите сперматозоиди, попаднали във влагалището! Това го пише и в листовката. Ескапел не е противозачатъчно средство, не върви да сме го изпили за едно "произшествие" и след това хайде пак, небезопасен секс, тогава ще трябва да се изпие още едно, и т.н. (Което пък не е препоръчително, знаеш!)
      Приятелката ти явно няма вярна информация за хапчето.

Според мен не е бременна, макар че иска да е, от този, който обича.
      Curious, момичето много добре знае всичко по въпроса, свързано с хапчето!
      Много добре знае, че не е и противозачатъчно, дядо ѝ е един от най - добрите гинеколози, но е притеснена, дали просто е свършило работа хапчето след въпросния "инцидент".

Въпросът е ясен, който бях задала - Дали е подействало хапчето, а не за последвали нови актове, нови сперматозоиди ала - бала
      Лично аз, много добре съм информирана за предназначението на Ескапеле, както тя и предполагам 90 %от жените. На всичкото отгоре съм споменала, че хапчето е прието в началото на месец ноември, кой нормален човек ще си мисли, че все още действа?!? ?(
      Просто това, беше ненужно от твоя страна, ако имаше нужда от информация за хапчето щях да търся информация в Google или да пиша в чата, да питаме лекар или специалист!
      Моля да се обсъждат картите, а не да се обясняват излишни неща, за които не е питано!

Мнението бе променено 2 пъти, последно от kolevaani1 ().

• Доколкото разбирам, втория път умишлено не е имало предпазване ; проблем би било само ако е бременна от първия мъж, не от втория. Затова беше въпросът нали ?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • kolevaani1 написа:

Жена е пила хапче Ескапеле (приема се до 72 часа след половият акт, за предпазване от нежелана бременност) в началото на месец ноември. Същият месец цикъла и дошъл два пъти (което е нетипично за нея), но понеже в това хапче има ударна доза хормони е нормално да се случи.
      Страхът ѝ идва от това, че преди няколко дена също е имала полов контакт, но с мъжът, който обича и с който се е сдобрила, а с него никога не се пазели, така и този път.

Въпросът е :
      Хапчето Ескапеле подействало ли е?

3 Мечове - Рицар Мечове - Императрицата

Моето тълкуване е, че подействало, картите според мен описват предотвратена евентуална бременност, точно за каквото е предназначено хапчето. Т. е. хапчето е свършило работата си и предназначението си.

А мъжът, заради който се е наложило да пие хапчето, е постъпил долно при положение, че знаел че нямал право.
      Да допълня, на гинеколог ѝ дали час за другата седмица чак.
      Не си никаква ясна.
      В началото на ноември е правила секс с някой си, после е пила ескапел, Дотук добре. После имала два цикъла поредни в един месец. После е правила сека с друг мъж, когото обича. Дотук добре, кога трябва да е подействало това хапче, след като вече е подействало при два вече цикъла?

От началото на ноември досега има повече от месец, каквато и да е бременност, ще се забележи и ще се усети или липсата й.
    • Съжалявам, ама не си си написала поста ясно. Излиза, че тя разчита на хапче, което е изпила ноември, да си е свършило работата за следващ полов акт с друг мъж. И това е голям риск.
      Колкото и да те е засегнало, защото ти е приятелка, е важна информация и за нея, и за други хора, които макар да не пишат, четат тук във форума и е важно да не бъдат подведени.

Не, не беше излишно това което написах, защото не е било заяждане, а просто така стоят нещата. Защо бързаш да скачаш като попарена! Само защото не ти е харесало какво е написано, при положение че не е заяждане.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curi0us написа:

Съжалявам, ама не си си написала поста ясно. Излиза, че тя разчита на хапче, което е изпила ноември, да си е свършило работата за следващ полов акт с друг мъж. И това е голям риск.
      Колкото и да те е засегнало, защото ти е приятелка, е важна информация и за нея, и за други хора, които макар да не пишат, четат тук във форума и е важно да не бъдат подведени.

Не, не беше излишно това което написах, защото не е било заяждане, а просто така стоят нещата. Защо бързаш да скачаш като попарена! Само защото не ти е харесало какво е написано, при положение че не е заяждане.
      Не бе хора, само аз ли разбрах ? Тя не е разчитала хапчето да и свърши работата и с втория мъж, а да е свършило работа само при първия - та в случай, че е бременна, да е от втория, когото обича, а не от първия !
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Roxelane написа:

curi0us написа:

Съжалявам, ама не си си написала поста ясно. Излиза, че тя разчита на хапче, което е изпила ноември, да си е свършило работата за следващ полов акт с друг мъж. И това е голям риск.

Не бе хора, само аз ли разбрах ? Тя не е разчитала хапчето да и свърши работата и с втория мъж, а да е свършило работа само при първия - та в случай, че е бременна, да е от втория, когото обича, а не от първия !
      Какво има да се разбира - след два цикъла?
    • Не разбирам, кое не е ясно?
      Жена е пила хапче Ескапеле преди месец след полов контакт, хапчето е предизвикало 2 пъти кървене. Пита се дали е подействало хапчето или не? Кое е сложното тук?
      Кюриъз, не ме е засегнало, че ми е била приятелка, защото не е, позната ми е, другото, което е - да излишно е, защото това не е здравен форум, а форум за Таро и третото не видях да си обсъждала карти!
      На всичкото отгоре все едно съм някоя малоумна ми обясняваш, мислиш си че не ги знам тези неща ли?
    • Колевани написа:

Жена е пила хапче Ескапеле (приема се до 72 часа след половият акт, за предпазване от нежелана бременност) в началото на месец ноември. Същият месец цикъла и дошъл два пъти (което е нетипично за нея), но понеже в това хапче има ударна доза хормони е нормално да се случи.
      Така: тя е правила секс, пила е после ескапел, след което й идва да пъти за един и същи месец, после в началото на месец декември прави отново секс и пита - ще забраменее ли?
      Между началото на месец ноември и преди няколко дена (от месец декември) им известна разлика.
      Отново повтарям и питам: какъв по-точно е въпросът при наличие на вече два месечни менструални цикли?

Първото има ли връзка с второто или няма?
      За второто ли само пита, т.е. дали е бременна от втория, защото няма никакъв шанс да е бременна от първия?
    • kolevaani1 написа:

Не разбирам, кое не е ясно?
      Жена е пила хапче Ескапеле преди месец след полов контакт, хапчето е предизвикало 2 пъти кървене. Пита се дали е подействало хапчето или не? Кое е сложното тук?
      Кюриъз, не ме е засегнало, че ми е била приятелка, защото не е, позната ми е, другото, което е - да излишно е, защото това не е здравен форум, а форум за Таро и третото не видях да си обсъждала карти!
      На всичкото отгоре все едно съм някоя малоумна ми обясняваш, мислиш си че не ги знам тези неща ли?
      Нищо не е ясно, ескапел има временно действие и е убило сперматозоидите на първия след две месени кръвотечения.
      Има разлика от месец и повече - няма как да е бременна от първия.
      Повтарям го за енти път. А сега дали е бременна - не е.
    • Доколкото знам, при Ескапел, дори да ти дойде, пак може да има наличие на бременност. Мисля, че оттам идва чуденето на момичето.
    • Roxelane написа:

curi0us написа:

Ох, точно така! Незнам как да го обясня, вече.

Затова питам дали е подействало хапчето или не, казала съм че действа до 72 часа след половият акт, как така хората които четат този форум, ще бъдат подведени не ми е ясно, като съм казала времето на действие на хапчето!