Таро и Зачатие/Бременност

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Roxelane написа:

Доколкото знам, при Ескапел, дори да ти дойде, пак може да има наличие на бременност. Мисля, че оттам идва чуденето на момичето.
      Хапчето е безотказно.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • kolevaani1 написа:

Roxelane написа:

curi0us написа:

Съжалявам, ама не си си написала поста ясно. Излиза, че тя разчита на хапче, което е изпила ноември, да си е свършило работата за следващ полов акт с друг мъж. И това е голям риск.
      Колкото и да те е засегнало, защото ти е приятелка, е важна информация и за нея, и за други хора, които макар да не пишат, четат тук във форума и е важно да не бъдат подведени.

Не, не беше излишно това което написах, защото не е било заяждане, а просто така стоят нещата. Защо бързаш да скачаш като попарена! Само защото не ти е харесало какво е написано, при положение че не е заяждане.
      Не бе хора, само аз ли разбрах ? Тя не е разчитала хапчето да и свърши работата и с втория мъж, а да е свършило работа само при първия - та в случай, че е бременна, да е от втория, когото обича, а не от първия !
      Ох, точно така! Незнам как да го обясня, вече.
      Затова питам дали е подействало хапчето или не, казала съм че действа до 72 часа след половият акт, как така хората които четат този форум, ще бъдат подведени не ми е ясно, като съм казала времето на действие на хапчето!
      Проумей, че не си ясна в изказа си. Плод на общо недоразумение да го наречем.
      Хапчето е подействало след два менструални цикъла: онова, което се лепи по матката вече е изтекло като кръв (хормони), онова, което образува леговището на бъдещият зародиш, се е отронило и умряло. И е имала съсиреци, подписвам се под думите си. И т.н. и т.н.
    • Mona написа:

Колевани написа:

Жена е пила хапче Ескапеле (приема се до 72 часа след половият акт, за предпазване от нежелана бременност) в началото на месец ноември. Същият месец цикъла и дошъл два пъти (което е нетипично за нея), но понеже в това хапче има ударна доза хормони е нормално да се случи.
      Страхът ѝ идва от това, че преди няколко дена също е имала полов контакт, но с мъжът, който обича и с който се е сдобрила, а с него никога не се пазели, така и този път.
      Така: тя е правила секс, пила е после ескапел, след което й идва да пъти за един и същи месец, после в началото на месец декември прави отново секс и пита - ще забраменее ли?Между началото на месец ноември и преди няколко дена (от месец декември) им известна разлика.
      Отново повтарям и питам: какъв по-точно е въпросът при наличие на вече два месечни менструални цикли?

Първото има ли връзка с второто или няма?
      За второто ли само пита, т.е. дали е бременна от втория, защото няма никакъв шанс да е бременна от първия?
      Иве, въпросът е дали хапчето е подействало, т. е. дали е предотвравило бременност при половият контакт през ноември, не дали ще забременее. Тя само тогава е пила хапчето, защото не желае бременност от първия човек. случайно ако не е подействало, притеснението и е от това
    • Досега, вианги, когато съм пила ескапел, е действало безотказно, а ако съм се съмнявала, е имало и шуър чек или най-добре Таро :)
    • kolevaani1 написа:

Mona написа:

Колевани написа:

Жена е пила хапче Ескапеле (приема се до 72 часа след половият акт, за предпазване от нежелана бременност) в началото на месец ноември. Същият месец цикъла и дошъл два пъти (което е нетипично за нея), но понеже в това хапче има ударна доза хормони е нормално да се случи.
      Страхът ѝ идва от това, че преди няколко дена също е имала полов контакт, но с мъжът, който обича и с който се е сдобрила, а с него никога не се пазели, така и този път.
      Така: тя е правила секс, пила е после ескапел, след което й идва да пъти за един и същи месец, после в началото на месец декември прави отново секс и пита - ще забраменее ли?Между началото на месец ноември и преди няколко дена (от месец декември) им известна разлика.Отново повтарям и питам: какъв по-точно е въпросът при наличие на вече два месечни менструални цикли?

Първото има ли връзка с второто или няма?
      За второто ли само пита, т.е. дали е бременна от втория, защото няма никакъв шанс да е бременна от първия?
      Иве, въпросът е дали хапчето е подействало, т. е. дали е предотвравило бременност при половият контакт през ноември, не дали ще забременее. Тя само тогава е пила хапчето, защото не желае бременност от първия човек. случайно ако не е подействало, притеснението и е от това
      Добре, казвам пак - не е е забременяла от онзи.
      А и той има проблеми.
    • Mona написа:

Мацки, ебаси филма за матката :)
      :D
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Качих въпроса и картите тук, не защото не знам как действа това хапче, не защото не знам за какво служи и до колко време се приема, не за да търся информация, че да успокоявам въпросното момиче.
      Споделих картите с ясен въпрос, но стана така, че явно изглеждам толкова тъпа, че да не знам нищо за въпросното хапче и трябваше да ми се обяснява действието, предназначението му, като на малоумна.

Ще цитирам Roxelane :
      "Не бе хора, само аз ли разбрах ? Тя не е разчитала хапчето да и свърши работата и с втория мъж, а да е свършило работа само при първия - та в случай, че е бременна, да е от втория, когото обича, а не от първия !"

Както съм писала хапчето е пито за първия мъж преди месец, а не за втория.
    • kolevaani1 написа:

Качих въпроса и картите тук, не защото не знам как действа това хапче, не защото не знам за какво служи и до колко време се приема, не за да търся информация, че да успокоявам въпросното момиче.
      Споделих картите с ясен въпрос, но стана така, че явно изглеждам толкова тъпа, че да не знам нищо за въпросното хапче и трябваше да ми се обяснява действието, предназначението му, като на малоумна.

Ще цитирам Roxelane :
      "Не бе хора, само аз ли разбрах ? Тя не е разчитала хапчето да и свърши работата и с втория мъж, а да е свършило работа само при първия - та в случай, че е бременна, да е от втория, когото обича, а не от първия !"

Както съм писала хапчето е пито за първия мъж преди месец, а не за втория.
      pffff, глупости, няма какво да я успокояваш, вагината си е нейна и тя би трябвало да знае какво иска и съответно да приема рисковете на нещата.
      самият въпрос е странен, няма да забременее нито от първия , нито от втория, защото въпросите й са различни.
    • Не, това са си твои проекции, аз лично не съм те сметнала за тъпа, а че просто си се объркала или твоята пр. те е объркала. Така изглеждаше написано.
      Все тая.

Не съм коментирала картите по конструкция, но с първа 3 меча последвана от Рицар меча - една много несериозна и "бърза" карта, не, не е бременна, макар че иска да бъде бременна от любимия човек (Императрица като последна и като пожелание от страна на пиащата).
      Не е бременна и от първия, който е постъпил доста долно с нея, междувпрочем.
      Но така или иначе след ескапел и 2 кървения, няма как да е бременна. Не те смятам за тъпа, нито нея, явно се е панирала, но отново - след като е кървяла значи бременност абусрд.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • а и нали има близък човек гинеколог, една цитонамазка ще й дойде добре, а това е задължително за всичко, което твоят пост ми напомня, да идат всички да видят нещата и бактериите и изобщо какво им е състоянието на матките, че нещата никак не са розови.
    • Нещо се бъгна телефона ми и не мога да премахна това копираното отгоре :D
      Тя доста често отива на гинекологични прегледи, защото все си втълпява че страда от нещо, но всичко ѝ е било ок, никакви проблеми не са ѝ открити. Вторият мъж ѝ казал, че иска да се оженят, макар и да не и е предложил официално. А той правил планове дори че искал 3 - 4 деца. Мона тези карти показват, че няма да забременее от него, към този период или определен период няма да може да забренее от него, едва ли показват, че изобщо няма да може да има деца от него?
    • kolevaani1 написа:

Нещо се бъгна телефона ми и не мога да премахна това копираното отгоре :D Тя доста често отива на гинекологични прегледи, защото все си втълпява че страда от нещо, но всичко ѝ е било ок, никакви проблеми не са ѝ открити. Вторият мъж ѝ казал, че иска да се оженят, макар и да не и е предложил официално. А той правил планове дори че искал 3 - 4 деца. Мона тези карти показват, че няма да забременее от него, към този период или определен период няма да може да забренее от него, едва ли показват, че изобщо няма да може да има деца от него?
      Ти не си питала това.
      А и толкова ли е важно дали ще забременее?
    • Да, права си не съм питала това, даже сега осъзнах, какво си имала в предвид, че няма да забременее и от втория, в този случай,където е правила секс с него(който съм споменала) , а не по принцип. Ох извинявай, главата ми гръмна, направо.
      Не, че ми е важно, попитах с учебна цел.
    • Бременна ли е жената?

6 меча 9 пентакли рицар чаши

Според мен, да. По 6 меча, жената се е решила най-накрая. Понеже тя има едно болно дете и я беше страх. По 9 пентакли, си мисля че показват буквално в случая 9 месечната бременност. Пентаклите отговарят на елемента земя, а земята ражда плодове. В такъв смисъл ми е тази карта, че отразява раждане на плод. А рицар чаши показват приближаването на събитието, скоро ще е раждането.
    • Жената се е лекувала за да забременее(6 меча). Но не съм сигурна с този Рицар чаши накрая дали ще има раждане, чашите не водят до материализиране на 9 пентакли.
      ...Бавно,бавно, човече, всяко нещо с времето си. И сто ведра наведнъж да излее градинарят, плод ще има, когато дойде сезонът.
    • Бременна ли е Х?
      Кралица чаши,Колесница,Кралица пентакли
      Видях,че е имало подобна дискусия и ще дам разяснение.
      Обади ми се позната да й препоръчам гинеколог в София. Пила е Ескалел преди месец,уж всичко е наред,а днес-изненадващи 2 положителни теста...
      Ясно ми е,че тестовете си го показват,но все пак е взела мерки.
      С точно тези две кралици от една страна ми изглежда,че има бременност,но пък Кралицата чаши може и да значи прекалена истеричност в случая.
      Мисля,че ще й се наложи сама да се оправя в ситуацията,но ще израсне и ще стане по-стабилна и отговорна. И то бързо,няма да има време да се мотае.
      Какво мислите вие?
    • Moon написа:

Бременна ли е Х?
      Обади ми се позната да й препоръчам гинеколог в София. Пила е Ескалел преди месец,уж всичко е наред,а днес-изненадващи 2 положителни теста...
      С точно тези две кралици от една страна ми изглежда,че има бременност,но пък Кралицата чаши може и да значи прекалена истеричност в случая.
      Мисля,че ще й се наложи сама да се оправя в ситуацията,но ще израсне и ще стане по-стабилна и отговорна. И то бързо,няма да има време да се мотае.
      Какво мислите вие?
      Според мен да, и двете Кралици са боя на "женското начало", представляват съдина, утроба, земя за засяване... А и Кралицата Пентакли идва втора, тоест дори да има прекалена емоция и паника в първата Кралица, сякаш майчинството се реализира във втората. Колесницата, както съм споменавала вече, ми е трудна... тук на втора съвсем...може би представлява решението, което ще вземе, тласната от емоцията на Кралицата Чаши.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Roxelane написа:

Moon написа:

Бременна ли е Х?
      Какво мислите вие?
      Според мен да, и двете Кралици са боя на "женското начало", представляват съдина, утроба, земя за засяване... А и Кралицата Пентакли идва втора, тоест дори да има прекалена емоция и паника в първата Кралица, сякаш майчинството се реализира във втората. Колесницата, както съм споменавала вече, ми е трудна... тук на втора съвсем...може би представлява решението, което ще вземе, тласната от емоцията на Кралицата Чаши.
      Не е бременна жената. Оказало се е,че има киста.