Таро и Зачатие/Бременност

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Дано се оправи ! Странни карти за киста обаче... ?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Не са странни картите за киста. Просто няма случай при първа карта от боя чаши да има каквато и да било бременност, каквото и да било материализирано нещо (което преди това е било желание).
      Кралица пентакли е тежка и гадна карта като индикации за болестни състояния.
    • Mona написа:

Не са странни картите за киста. Просто няма случай при първа карта от боя чаши да има каквато и да било бременност, каквото и да било материализирано нещо (което преди това е било желание).
      Но нали не е било желание, след като е пила Ескапел ? Мен заради това ме заблуди Кралицата Чаши на първа, която реших, че после се преобразува в Кралица Пентакли.
      А Колесницата каква роля има тук ? Не мога и не мога да си я преведа тази карта, на толкова различни и странни места се появява...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Roxelane написа:

Mona написа:

Не са странни картите за киста. Просто няма случай при първа карта от боя чаши да има каквато и да било бременност, каквото и да било материализирано нещо (което преди това е било желание).
      Но нали не е било желание, след като е пила Ескапел ? Мен заради това ме заблуди Кралицата Чаши на първа, която реших, че после се преобразува в Кралица Пентакли.А Колесницата каква роля има тук ? Не мога и не мога да си я преведа тази карта, на толкова различни и странни места се появява...
      Не е желана бременността в случая.
      Моят ход на мисли беше като на Roxelane.
      Един вид,че Колесницата показва много бързо,неочаквано развитие,промяна и трансформира Кралицата чаши в Кралица пентакли. На мен също ми е трудна Колесницата.Обикновено ми показва бързо случващи се събития или чакан дълго резултат.Другото,което ми идва наум е,че жената е имала тези проблеми от известно време,не е знаела и сега с идването на Колесницата,проблемът е излязъл наяве чрез мнимата бременност,неочаквано?
    • Moon написа:

Roxelane написа:

Mona написа:

Но нали не е било желание, след като е пила Ескапел ? Мен заради това ме заблуди Кралицата Чаши на първа, която реших, че после се преобразува в Кралица Пентакли.А Колесницата каква роля има тук ? Не мога и не мога да си я преведа тази карта, на толкова различни и странни места се появява...
      Не е желана бременността в случая.Моят ход на мисли беше като на Roxelane.
      Един вид,че Колесницата показва много бързо,неочаквано развитие,промяна и трансформира Кралицата чаши в Кралица пентакли. На мен също ми е трудна Колесницата.Обикновено ми показва бързо случващи се събития или чакан дълго резултат.Другото,което ми идва наум е,че жената е имала тези проблеми от известно време,не е знаела и сега с идването на Колесницата,проблемът е излязъл наяве чрез мнимата бременност,неочаквано?
      В случая - да, но по принцип - не. Картите са ме научили да не вярвам на хората.
      Нищо лично. Онова, което ми казва Таро е по-важно от това, което пита човека: отговорите на Таро винаги обхващат много повече послания, отколкото човекът предполага и най-вече за които мисли.
      Дано всичко е ок с твоята приятелка.
    • Ето още един въпрос, но за други хора. Жената Х ще забременее ли от мъжът У?

Паж Чаши - 4 Чаши - 2 Пентакли

Жената много го желае, но се вижда по 4 Чаши, че е разочарована от това, че все още не може да се случи. Губи надежда и се отчайва. Тук Пажът според мен, показва, в какво се корени мъката ѝ, а именно че желае дете. Но какво показва 2 Пентакли, поначало си помислих че дава продължение на мъката ѝ, но после се замислих, че картите са ниски, което за мене значи, че ще има промяна в сегашната ситуация, положение.
    • kolevaani1 написа:

Бременна ли е?

Паж Чаши - Обърната 8 Жезли - Жрецът

Как мислите? Отговорът го знам, по късно ще се включа, пробвайте се :)
      Не ! Въпреки Пажът :) Жрецът ми е твърде платоничен, а 8 жезли Обърната - "стрелите" не са уцелили :whistling:
    • kolevaani1 написа:

Бременна ли е?

И според мен не е.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • kolevaani1 написа:

Бременна ли е?

Бременна е. Мен също ме озадачиха картите. Тестът за бременност показва ясно изразени 2 чертички.
      По един Паж не можем да съдим за наличието на бременност по принцип. Тогава какво показват тези карти? Жената ще се омъжва август месец по план. Тук единствено Пажът подсказва за дете, но въпреки това по тези карти, нямаше да предположа, че има бременност. Защо такива карти, няма 7 Пентакли, няма Императрицата.. поне аз не виждам карти, които показват бременност ?(
    • единственото, което мен ме озадачи е Папата на последна позиция, защото имам записано, че винаги дава положителен отговор, но не ми се стори релевантно тук.
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Странна работа ! И аз не мога да разбера - първо, Папата какво изобщо търси тук, второ, 8 жезли защо е обърната, и трето, защо при положителен отговор имаме несериозна карта като Паж Чаши на първа позиция ??
    • Няма какво да разбирате, картите изобщо не отговарят на въпроса дали е бременна или не е. А че най-накрая е постигнала целта си: и да се омъжи, и да има дете. За да бъде ценена в обществото, като повечето жени. Това показват картите.

Толкова пъти е говорено, че няма никакво значение какво питаме ние Таро, а какво Таро ни отговаря.
    • Бременна ли е шефката ми?

10 чаши + крал мечове+ луната

Четох, че луната означава майчинство, бременност. Бих казала, че е бременна. По крал мечове, може би не е било планирано.

Не, че няма да се разбере след месец, два, ако е или не е, но пусто любопитство...;)
    • LaVerite написа:

Бременна ли е шефката ми?

10 чаши + крал мечове+ луната

Четох, че луната означава майчинство, бременност. Бих казала, че е бременна. По крал мечове, може би не е било планирано.

Не, че няма да се разбере след месец, два, ако е или не е, но пусто любопитство...;)
      Все пак, в комбинацията нямаш само една карта :)
      Крал меча в случая говори за проблем.
    • LaVerite написа:

да, аз крал мечове го видях като не планувано, а не като проблем ;)
      особено след 10 чаши.
      това е като на филм: всички са усмихнати, докато разберат, че клоунът не е точно клоун.
    • Armid написа:

рицар чаши мисля показва, че ще е момче.

LaVerite написа:

Бременна ли е жената?

6 меча 9 пентакли рицар чаши

Според мен, да. По 6 меча, жената се е решила най-накрая. Понеже тя има едно болно дете и я беше страх. По 9 пентакли, си мисля че показват буквално в случая 9 месечната бременност. Пентаклите отговарят на елемента земя, а земята ражда плодове. В такъв смисъл ми е тази карта, че отразява раждане на плод. А рицар чаши показват приближаването на събитието, скоро ще е раждането.

Alfa_Kentavar написа:

Жената се е лекувала за да забременее(6 меча). Но не съм сигурна с този Рицар чаши накрая дали ще има раждане, чашите не водят до материализиране на 9 пентакли.

Давам обратна връзка, бременна е била, днес сее родило бебето, момиче е. Дано е здраво!
    • LaVerite написа:

Armid написа:

рицар чаши мисля показва, че ще е момче.

LaVerite написа:

Бременна ли е жената?

6 меча 9 пентакли рицар чаши

Според мен, да. По 6 меча, жената се е решила най-накрая. Понеже тя има едно болно дете и я беше страх. По 9 пентакли, си мисля че показват буквално в случая 9 месечната бременност. Пентаклите отговарят на елемента земя, а земята ражда плодове. В такъв смисъл ми е тази карта, че отразява раждане на плод. А рицар чаши показват приближаването на събитието, скоро ще е раждането.

Alfa_Kentavar написа:

Жената се е лекувала за да забременее(6 меча). Но не съм сигурна с този Рицар чаши накрая дали ще има раждане, чашите не водят до материализиране на 9 пентакли.
      Давам обратна връзка, бременна е била, днес сее родило бебето, момиче е. Дано е здраво!
      Не помня кога си задала този въпрос, но 9 пентакли не е означавала в никакъв случай 9 месеца бременност, а това, че го е искала отдавна. Означава и още нещо, но то не е особено добро.