Таро и Зачатие/Бременност

• Ново

kolevaani1 написа:

Бременна ли е?

2 Пентакли -Колесница - Отшелникът

Знам отговора, затова постнах тези карти, ако не знаех, че жената е бременна, щях да кажа категорично че не е, но тя е вече близо 4 месец.
      Не знам как да свържа картите с бременност, освен ако не показват нещо друго. Имате ли идеи?
      Искам да акцентирам върху по-сенчест проблем, по-скрит и по-нетипичен за гледането с Таро. Дори е добре някъде това да се обсъди специално.

Проблемът идва от спецификата на Времето в Таро: кога ти си задала въпроса, след като вече знаеш или преди да знаеш, че е бременна. Много е важно да се установи кога е проведено гледането - преди да знаеш или вече питащият знае отговора какъв е. Това е чиста методология в картите и се отнасят, пак повтарям до времето, до отрязъка от време, в който се гледа. А именно картата Отшелникът упоменава този процес.

Малко е объркващо, но границата е доста тънка и деликатна.
      По-скоро Отшелникът говори за чудене и осмисляне на някакъв факт (от самия питащ), не това, че тази карта показва бременност за друг човек. Просто няма как, такава карта да говори за период на бременност.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Ново

Mona написа:

kolevaani1 написа:

Бременна ли е?

2 Пентакли -Колесница - Отшелникът

Знам отговора, затова постнах тези карти, ако не знаех, че жената е бременна, щях да кажа категорично че не е, но тя е вече близо 4 месец.
      Не знам как да свържа картите с бременност, освен ако не показват нещо друго. Имате ли идеи?
      Искам да акцентирам върху по-сенчест проблем, по-скрит и по-нетипичен за гледането с Таро. Дори е добре някъде това да се обсъди специално.
      Проблемът идва от спецификата на Времето в Таро: кога ти си задала въпроса, след като вече знаеш или преди да знаеш, че е бременна. Много е важно да се установи кога е проведено гледането - преди да знаеш или вече питащият знае отговора какъв е. Това е чиста методология в картите и се отнасят, пак повтарям до времето, до отрязъка от време, в който се гледа. А именно картата Отшелникът упоменава този процес.

Малко е объркващо, но границата е доста тънка и деликатна.
      По-скоро Отшелникът говори за чудене и осмисляне на някакъв факт (от самия питащ), не това, че тази карта показва бременност за друг човек. Просто няма как, такава карта да говори за период на бременност.
      Знаех, че е бременна, когато зададох въпроса. Желанието ми беше, да видя как ще опише Таро наличието на бременност, защото искам да науча повече комбинации, или карти които преобладават при бременност. Тази тема силно ме вълнува и искам да знам повече.
      Затова много ме учудиха тези карти, затова казах че тези карти нее ми говорят за бременност. Но съм забелязала,че Отшелникът често се появява, когато има някакъв проблем, не казвам физически, а изобщо. Но жалко нямам много комбинации, да имам над какво да умувам, съпоставям.

Ясно, да, тук контра пункта е, че аз знам за бременноста и, ако не знаех, тогава картите щяха да ми отговорят на въпроса, а тук картите са уловили мен явно, разсъждавам върху доста неща и то задълбочено, правя преоценки върху някои факти, особено по един наболял проблем... Трудно бих разбрала, че Отшелникът излиза заради мен (питащия) ... Много хляб още има да ям...

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().