Таро и Зачатие/Бременност

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ще забременея ли до края на годината?
      Асо жезли/ 3 жезли/ Висша жрица
      Ако не бяха за мен конкретно картите, бих казала, че жената много иска да забременее. Всъщност не е така. Не ми е чак фикс идея, но ми се иска. И все пак мисля, че картите казват, че въпреки желанието, няма да забременея, или поне няма да е скоро.
    • ljubavi написа:

Ще забременея ли до края на годината?
      Ако не бяха за мен конкретно картите, бих казала, че жената много иска да забременее. Всъщност не е така. Не ми е чак фикс идея, но ми се иска. И все пак мисля, че картите казват, че въпреки желанието, няма да забременея, или поне няма да е скоро.
      По тези карти не виждам бременност до края на годината. Няма и голямо желание даже, по-скоро има някаква мъглява идея за забременеване, която според мен не си обсъждала сериозно с мъжа си.
      Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.
    • Ceca написа:

ljubavi написа:

По тези карти не виждам бременност до края на годината. Няма и голямо желание даже, по-скоро има някаква мъглява идея за забременеване, която според мен не си обсъждала сериозно с мъжа си.
      Не сме го обсъждали, да. Не правим и опити дори. Не мисля и да правим все още де. По-скоро околните се шегуват вече честж на тая тема и аз от любопитство реших да питам картите.
    • Ще имат ли В. и С. общи деца ?

3 жезли - Об. 2 жезли- 9 Пентакли

9 Пентакли бетонира съдбата на последна позиция, обусловена от железни първи два малки аркана, макар и жезли, всеки е на мястото си... Така трябва да бъде, може дори да се случи по-скоро от евентуално предвижданото. Не виждам как няма да стане. Няма Голям Аркан, който да затлачва нещата, който да говори за стари натрупвания или проблеми. Да видим... Работа по въпроса няма, да уточня, само разговори, на никого не му се експериментира на този етап от живота. Друга комбинация за мъжа ми е била (при негов изричен въпрос) : Об. 4 чаши - Кралица Пентакли - Магът. Тоест, отново да, нов период, нова любов, каквото иска, ще получи...
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • ljubavi написа:

Ами според мен е възможно. Първите две са активни карти - случването, а последната е пасивна, точно периода на бременност. Срещала съм подобни комбинации, които са показвали бременност, особено с Жрица и Асо Жезъл.
    • Sha написа:

ljubavi написа:

Ами според мен е възможно. Първите две са активни карти - случването, а последната е пасивна, точно периода на бременност. Срещала съм подобни комбинации, които са показвали бременност, особено с Жрица и Асо Жезъл.
      Ще разберем до края на годината. ;)
    • Бременна ли е жената Х?
      Жената разправя на всеки, че е бременна, че и на лайфове се пуснала и казва, че е бременна.
      ..... - 4 Мечове - Обесеният

Падаше Кралица Мечове 2 пъти и трети път беше Обърната
      Не помня първата карта от комбинацията, но при тези две карти, аз не виждам как е възможно да има бременност. Особено при наличие на 4 Мечове.
      Има вече деца, не е бездетна.

Истината ли казва същата жена, че е бременна?
      Умереността - Дяволът - Рицар Жезли
      С този Дявол, не може да говорим за истина изобщо и като прибавим Рицар Жезли говори напред - назад без да мисли.

Допълвам поста тук защото са свързани въпросите.

Мъжът правил ли е секс с жената Х през определения период, когато твърди, че е забременяла?
      10 Мечове - 4 Мечове- 4 Пентакли
      Ясни карти.

Няма секс, няма бременност.

Мнението бе променено 1 път, последно от kolevaani1 ().