Таро и Зачатие/Бременност

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Аз съм абсолютен начинаещ, но някак си се осмелявам.. ще ми се да дам мнение. Което може да е мнооого далеч от адекватното тълкуване. Но е усещане, силна вълна на възприятие от картите в случая: жената ще роди детето си.
    • eur wrote:

Здравейте! Сънувах сън, в който мой близък ми се хвали, че приятелката му е бременна в 8 месец. В действителност няма как да е в 8 месец, но е възможно да е бременна от скоро или скоро да забременее. Може ли да изтеглите карти с въпрос, дали жената е бременна или скоро ще забременее? Случвало ми се е да сънувам подобно нещо и след време действително да се случи. Интересно ми е, дали и сега сънят ми подсказва бъдещето и какво мислят картите по въпроса?
      Картите, които се паднаха са 1. асо пентакли - обърната, 2. 9 мечове - обърната, 3. императрицата.
      Според мен асо пентакли и деветка мечове показват, че към момента бременност няма, но императрицата, която е точно символ на плодородието и разширяване на семейството показва, че бременност и бебе ще има.
    • eur wrote:

eur wrote:

Здравейте! Сънувах сън, в който мой близък ми се хвали, че приятелката му е бременна в 8 месец. В действителност няма как да е в 8 месец, но е възможно да е бременна от скоро или скоро да забременее. Може ли да изтеглите карти с въпрос, дали жената е бременна или скоро ще забременее? Случвало ми се е да сънувам подобно нещо и след време действително да се случи. Интересно ми е, дали и сега сънят ми подсказва бъдещето и какво мислят картите по въпроса?
      Картите, които се паднаха са 1. асо пентакли - обърната, 2. 9 мечове - обърната, 3. императрицата.Според мен асо пентакли и деветка мечове показват, че към момента бременност няма, но императрицата, която е точно символ на плодородието и разширяване на семейството показва, че бременност и бебе ще има.
      Бременност няма, Императрицата означава и зацикляне. Но 9 меча на 2-ра позиция ми говорят за страх и притеснение от страна на питащя. Все едно тази бременност би разбила съкровенно желание, цел към която се стремиш.
    • Питащия съм аз, но въпросът не се отнася до мен и не ме касае пряко. Случвало ми се е и друг път да сънувам подобни сънища и след време да се окаже в действителност, че хората/човекът ще си имат бебе. Ще почакаме и ще видим, какво ще се случи :)
      Alissa, благодаря за отговора и тълкуването!
      ПП Това, което мога да кажа като подробности е, че моят приятел има вече 2 деца (от 2 майки) и според мен не иска да има повече, докато жена му няма деца и е съвсем логично тя да иска.

The post was edited 2 times, last by eur ().

• Meerjungfrau, чудесна новина! През последните дни много ми се искаше да те попитам.. какво е станало, как са се развили/развиват нещата. И се надявах да пишеш.. Благодаря, че го стори! Толкова, наистина толкова много се радвам! Така искрено пожелах сбъдване на тази жена.. но и някак си почувствах сбъдване в картите. Да са честити :thumbup: