Таро и Зачатие/Бременност

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• С каква цел задаваш въпроса си относно тази жена ?
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Въпросът беше как се чувства мъжът във връзката и как се чувста жената във връзката. Изненадах се от нейните карти, защото е бременна и очаквах по-позитивни карти. Затова реших да споделя и тук.
    • Как така хем се изненада от картите, хем си подозирала, че е хойкала и сега я е страх ? Просто ми е любопитно.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
    • Ахаа....
      тя е изневерявала и тъй като предният отговор на Allisa беще, че има притеснения относно бащата, го разбрах в този смисъл. Моята първоначална интерперетация беше, че се притеснява за детето
    • Не, грешно се разбрахме. Сега се изясни, че отговорът на Алиса те е накарал да мислиш така, а не че си го мислила по принцип. Не, не е изневерявала, или поне няма такова нещо в картите. Предполагам че страда и се тревожи, защото е чула клюки по негов адрес
      А може и ти да си Пажът в смисъл, че проявяваш нездраво любопитство с някаква цел, и картите да са проективни - да ти се иска жената да не се чувства ок.
      .
    • Здравейте на всички,аз съм съвсем нова тук и с радост ви следя.От дълги години се мъча да забременея ,но все не става.Имам карти ,но съм начинаеща и не мога да ги тълкувам все още.Въпросът ми бе за зачатие до август месец:
      Теглих преди време три,първа позиция не я помня ,втората беше 9 пентакли изпадна и паж пентакли,третата беше Крал пентакли.
      Днес теглих :
      6 пентакли ,10 чаши,6 чаши
      Моля ако някой може да ми обясни как се тълкуват тези подредби ще съм му безкрайно благодарна.
    • MikiEmi wrote:

Здравейте на всички,аз съм съвсем нова тук и с радост ви следя.От дълги години се мъча да забременея ,но все не става.Имам карти ,но съм начинаеща и не мога да ги тълкувам все още.Въпросът ми бе за зачатие до август месец:
      Теглих преди време три,първа позиция не я помня ,втората беше 9 пентакли изпадна и паж пентакли,третата беше Крал пентакли.
      Днес теглих :
      Моля ако някой може да ми обясни как се тълкуват тези подредби ще съм му безкрайно благодарна.
      Здравей и добре дошла. Предполагам, че си чела всички материали в сайта, ако, не ти препоръчвам да го направиш. Щом си начинаещата е добре да започнеш с по-прозаични въпроси, въпросите за здраве и в частност за бременност/ женско здраве са голяма лъжица за 99% от хората, включително и за мен.
      Лично за мен втората подредба не показва скоро бременност, показва твоите надежди и възделения.
      Да не забравяме и, че честото теглене на един и същи въпрос опорочава отговора и често в такива ситуации излизат 7 чаши, 10 чаши и други чаши, показващи илюзорността на желаното.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid wrote:

MikiEmi wrote:

Здравейте на всички,аз съм съвсем нова тук и с радост ви следя.От дълги години се мъча да забременея ,но все не става.Имам карти ,но съм начинаеща и не мога да ги тълкувам все още.Въпросът ми бе за зачатие до август месец:
      Днес теглих :
      Здравей и добре дошла. Предполагам, че си чела всички материали в сайта, ако, не ти препоръчвам да го направиш. Щом си начинаещата е добре да започнеш с по-прозаични въпроси, въпросите за здраве и в частност за бременност/ женско здраве са голяма лъжица за 99% от хората, включително и за мен.Лично за мен втората подредба не показва скоро бременност, показва твоите надежди и възделения.
      Да не забравяме и, че честото теглене на един и същи въпрос опорочава отговора и често в такива ситуации излизат 7 чаши, 10 чаши и други чаши, показващи илюзорността на желаното.
      Разбирам напълно и ще прочета , благодаря за бързия отговор!