Анализ/тълкуване на сън

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Анализ/тълкуване на сън

Здравейте, обръщам се към Вас с голяма молба за разтълкуване на съня ми. Сигурна съм, че този сън иска да ми каже, че трябва да направя нещо и в тази връзка догадките ми са много, а и не знам дали са правилните. Моля за помощ за вярното разтълкуване. Благодаря Ви!
      Ето и сънят ми : В нощта срещу Гергьов ден сънувам, че аз и починалия ми братовчед играем на лотарийни игри / търкаме върху определените места на билета, където могат да се появят печеливши символи/. Намираме се в един квартал, който не познавам. Гледайки пред себе си виждам три църкви наредени една до друга на сравнително близки разстояния. Аз възкликвам / с радостно усещане/, че виждам църквите една до друга, като повтарям : Църквите са три, Църквите са три и се разплаквам от възторг / радост и тъга, тържество, нещо като спасение, нещо като да съм била изгубена и намерена/ Явява ми се иконата на св. Богородица.....мисля си, че тя стои като знак на самите църкви, но не съм сигурна. Виждам я и по- близо пред мен, но във вид на икона.
      Събудих се, изпълнена с хиляди чувства. После отново заспах и сънувах:
      Врата пред мен / знам, че е врата в Университета в който работя/. Отключвам я и влизам.
    • Администраторска забележка: моля, когато създавате нова тема, да изписвате заглавието й с главни букви, както и да прегледате преди това други подобни теми, където може да пишете. Тази тема спокойно може да бъде част от другата тема за тълкуване на сънища, този път ще направя компромис. Приятно тълкуване.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • shemer wrote:

Нов член съм тук и се извинявам за неправилното ми публикуване! Благодаря за компромиса :)
      Няма проблем, нормално е :)
      Сънят ти е интересен, надявам се да се включат другите с анализ.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Нямам богат опит в тълкуването на сънища, но този сън ( отключването и преминаването през вратата ), ми напомня на инициация, някакъв издържан изпит, посвещаване. Образът на майката, на духовната майка, е силно подчертан - църквите, иконата на св. Богородица.
      Не мога да схвана значението на лотарийните игри и защо църквите са точно три ( в числото 3 виждам препратка към Светата Троица, но цялостност би имало при 4, затова се колебая ).
    • shemer wrote:

Здравейте, обръщам се към Вас с голяма молба за разтълкуване на съня ми. Сигурна съм, че този сън иска да ми каже, че трябва да направя нещо и в тази връзка догадките ми са много, а и не знам дали са правилните. Моля за помощ за вярното разтълкуване. Благодаря Ви!
      Ето и сънят ми : В нощта срещу Гергьов ден сънувам, че аз и починалия ми братовчед играем на лотарийни игри / търкаме върху определените места на билета, където могат да се появят печеливши символи/. Намираме се в един квартал, който не познавам. Гледайки пред себе си виждам три църкви наредени една до друга на сравнително близки разстояния. Аз възкликвам / с радостно усещане/, че виждам църквите една до друга, като повтарям : Църквите са три, Църквите са три и се разплаквам от възторг / радост и тъга, тържество, нещо като спасение, нещо като да съм била изгубена и намерена/ Явява ми се иконата на св. Богородица.....мисля си, че тя стои като знак на самите църкви, но не съм сигурна. Виждам я и по- близо пред мен, но във вид на икона.
      Събудих се, изпълнена с хиляди чувства. После отново заспах и сънувах:
      Врата пред мен / знам, че е врата в Университета в който работя/. Отключвам я и влизам.
      Починалият ти братовчед ти изпраща сигнали от отвъдното. За душата няма смърт. Покойниците ни напътстват от там. Имаш нужда от душевен мир, от покой. Църквата е убежище, където да останеш сам с мислите си и да се събереш след разпилявяне. Вратата е вход към вътрешното ти аз. Щом влизаш - ще се намериш.
      Fiat Lux!