Таро Конструкции от други форуми

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Нещо за имената и за тяхната смяна.

Трябва да си неимоверно прост, за да не можеш да забележиш или да разбереш, че смяната на едно име с друго, не означава промяна на профила, и че това не са нито два, нито 100 нови профила.
      Пак повтарям, трябва да си злобна и долна душа, покварена от завистта, че да не разбереш, че има софтуер за весели хора, които могат да сменят имената си както си искат ...

В моя сайт, това може да направи всеки - всеки може да промени името си както иска и никой няма да го обвинява за това, защото това е лична волеизява. Тук злобарски коментари, размахвания с пръст от разни дефицитни админи от мъжки пол, не се приемат.
      Аз не ги приемам.

Всеки е свободен да променя името си, както му е угодно и както му харесва. Свободата е това - днес си Паж, ала утре си Рицар.
      А вдругиден си Кралица.

Наздраве!
    • Върнахте ме пак на темата за тия патици.
      Наистина голяма простотия се шири навсякъде. Простотия и неграмотност.
      Даже не ги разбрах какъв им е проблема в бг мама, защо изведнъж решиха да нападат.
      4 чаши+4 меча
      Никога няма да мръднат и на йота в развитието си. Но разбират от всичко.
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Във фейса случайно, преди няколко дена видях пост на страница -Ани и Таро... Това не съм аз казвам, защото брат ми ме бъзика страница ли съм си направила.
      Така и видях също че съм я била харесала , имаше някаква игра, пишеш" Ново начало" като коментар, това беше свързано с новолунието нещо, така и не разбрах , и въпросната Ани дава тълкуване. Та реших да пробвам, днес получих тълкуването си като коментар към моя коментар.
      Изтеглена е една карта 7 Пентакли, ето и тълкуването, копирвам го.:

"Някакво много силно чувство ми се появи за майката или за жена, чието мнение ти е важно и има силно влияние в живота ти. Сякаш всичко, което правиш, носи отпечатък на това, че искаш да докажеш на тази жена и на себе си, че можеш да постигнеш нещо голямо. Отношението ти към успеха и парите е резултат на средата, в която си отраснала и ти влияят много силно. Сякаш не показваш напълно истинската си същност и има нещо, което стои потиснато в теб. Предстои ти да откриеш личната си стойност (която няма общо с материалното, а с теб като човек) и да се усетиш независима от другите и тяхното мнение. Това какво те мислят за теб и как те възприемат възприемат, не определят стойността ти. Но все ми е това усещане, че има жена, която е много важна за теб и ти се опитваш да бъдеш такава, каквато тя очаква, а това само пречи да разкриеш истинската себе си.
      (Посланието е интуитивно и може да се отнася до настояща ситуация, бъдеща ситуация или да е съвет.)"

Мога да кажа само, че интуицията и не работи изобщо, абе изобщо нищо общо няма, чудя се от къде ги измисли тези глупости...
      Няма нужда да коментирам, всичко е на лице, нямам думи. Но наистина се чудя, къде в тази карта видя всички тези неща :D
    • kolevaani1 написа:

Във фейса случайно, преди няколко дена видях пост на страница -Ани и Таро... Това не съм аз казвам, защото брат ми ме бъзика страница ли съм си направила.
      Така и видях също че съм я била харесала , имаше някаква игра, пишеш" Ново начало" като коментар, това беше свързано с новолунието нещо, така и не разбрах , и въпросната Ани дава тълкуване. Та реших да пробвам, днес получих тълкуването си като коментар към моя коментар.
      Изтеглена е една карта 7 Пентакли, ето и тълкуването, копирвам го.:

"Някакво много силно чувство ми се появи за майката или за жена, чието мнение ти е важно и има силно влияние в живота ти. Сякаш всичко, което правиш, носи отпечатък на това, че искаш да докажеш на тази жена и на себе си, че можеш да постигнеш нещо голямо. Отношението ти към успеха и парите е резултат на средата, в която си отраснала и ти влияят много силно. Сякаш не показваш напълно истинската си същност и има нещо, което стои потиснато в теб. Предстои ти да откриеш личната си стойност (която няма общо с материалното, а с теб като човек) и да се усетиш независима от другите и тяхното мнение. Това какво те мислят за теб и как те възприемат възприемат, не определят стойността ти. Но все ми е това усещане, че има жена, която е много важна за теб и ти се опитваш да бъдеш такава, каквато тя очаква, а това само пречи да разкриеш истинската себе си.
      (Посланието е интуитивно и може да се отнася до настояща ситуация, бъдеща ситуация или да е съвет.)"

Мога да кажа само, че интуицията и не работи изобщо, абе изобщо нищо общо няма, чудя се от къде ги измисли тези глупости...
      Няма нужда да коментирам, всичко е на лице, нямам думи. Но наистина се чудя, къде в тази карта видя всички тези неща :D
      Представи си какво ще е за 2 карти, а камо ли за 3??