Директен маркетинг и реклама

• Директен маркетинг и реклама

Ако имате някакви въпроси относно пазарните механизми на директния маркетинг, ще се радвам да ви бъда от полза. И изобщо да обсъждаме подобни проблеми.
      Визирам промоции, намаления, рекламни кампании, трикове и способи. Независимо дали се отнася до DRTV реклама, печатни медии или retail.

Много потребители не знаят правата си, други прекаляват с претенциите.
      Би било добре да изясним тези неща в един свободен диалог.

Например разликата между този .... шоп или другия, най-вече от рекламните спотове от тв.

Въпрос, знаете ли в какъв срок може да върнете стока, ако е закупена онлайн?
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Боже, какво нещо измислих. Нали отскоро и аз съм в рекламата, понякога пиша и си се хиля сама на глупостите.
      Жрица, обучена на ритуалите на древните ацтеки, маи, инки и подобни, предлага метод на изчисление на специален код, чрез който да разберете дали определен мейл е лъжа или не (от онези дето ви пишат че сте спечелили еди-колко си пари...) При това жената предлага да ви изпрати личното ви "ацтекско име", което ще ви трябва, за да пуснете кода в действие. (Срещу скромна сума, разбира се.)
      И не само това ! Подарява ви специален "автентичен магически медальон на богатството на ацтекската богиня на реколтата Шимекоатл." Дошъл направо от Ел Дорадо. Има само няколко, така че побързайте. Смях...
      Никога не съм си представяла, че един ден ще ми плащат, за да си фантазирам и да лъжа на кило. :D Не се гордея особено, но още по-срамно е, че има хора дето вярват, и то дотолкова, че подобен бизнес процъфтява !!!
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."