Лекарите в България

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Лекарите в България

Това за мен е една от най-сложните и важни професии.

За мен тези хора, са недооценени като зпалащане и това не е новина. Друго ме дразни, че хора, които нищо не разбират от тази професия, си позволяват да обвиняват лекарите в некадърност, в печалбарство и в не знам какво.
      Аман от простотиите, които се леят във форуми, например като в бг мама, плюят по лекари и по системата, сякаш те са идеални. Не, не са.

Тази сгрешена диагноза, онази сгрешена - и това го казва лаик, които е чел само форуми.

Намирам хората за ужасно неблагодарни и твърде изискващи, а като са такива и не им изнася лечението в България, да тръгнат по врачки или да дават пари в чужбина. И без това, всеки случай, който изисква по 30 000 еверо вече става национална кампания.
      Питам се аз, като сте толкова зле и нямате пари, продайте имотите си? Защо те са ви свидни?

Докато не се научим да уважаваме труда на лекаря, нищо няма да научим и докато противопоставяме уменията на докторите изобщо, то всички врачки ни се радват :)
      Наскоро една пуйка беше казала на една друга жена, че всичко ще е ок с плода й и че ще роди здраво бебе ... Въпреки прогнозите на лекарите, е това е невъзможно.
      Е, всеки получава каквото заслужава. Когато не се лекува навреме.

Лекарите са номер едно!
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.