Важна тема Високи карти /дворцови/

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Armid написа:

Moon написа:

Какво мисли един човек за мен?
      4 жезли, Крал жезли, Крал чаши

Направо се учудих на картите, при положение, че човекът открито страни от мен и не ми говори. Винаги съм се чудила дали го отвръщавам или някакви комлекси му се отключват покрай мен, обаче с тези карти... Мен ме няма никаква в тях.
      Видно е, че не му е все едно, обаче малко не схващам. На такива карти бих казала, че има чувства, желания, даже замисъл за нещо по 4 жезли, дворцовите са Крале- Крал жезли е деен на средна позиция, Крал чаши е емоционален... а в действителността е едно нищо- никакво отношение, никакъв диалог. Чудя се дали картите не показват моето мнение, но за този човек не мога нищо да кажа, камо ли в подобен смисъл... Освен да има някакви мераци, за които не знам. ?(
      Ще се радвам на странични мнения от вас, аз съм в шах. :D
      Според мен, единственото положително е, че те има за равна, иначе "чувства, желания, даже замисъл за нещо..." едва ли. Смята те за ирационална, хлъзгава, за него си човек, на когото не може да разчита, страни от теб, защото не намира допирни точни и не намира логика в действията ти. Просто си неговата противоположност.
      Мерси за включването, Армид! Значи в комбинацията той е представен като Крал жезли, а аз като Крал чаши. Така го разбрах аз. Няма допирна точка между двамата. Така 4 жезли застава по средата.