Обяви

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Мисля, че такава тема е полезна.
      За да не разводняваме другите теми, нека тук пускаме обяви за различни неща: от работа до вещи, каквото се сетите.

Първо: моята фирма търси кол център агенти на адвекватно работно време, трудов договор и възможност за кариерно израстване. Няма ограничение във възрастта.
      Ако имате интерес ми пишете на ЛС. Става дума за София.

Второ, продавам дизайнерски колан: нова колекция на Desigual. Не е употребяван. Ако искате снимки, ще пусна на ЛС.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Интересувам се от породата или кучета с подобен външен вид: бял териер. Обмислям да се сдобия с подобно. Харесва ми излъчването, което имат подобни кучета. Всъщност, ако някой би ми дал съвет, като за човек никога незанимавал се с отглеждане на кучета (имам и котки...) към какво да подходя, ще се радвам.
    • Didi wrote:

Интересувам се от породата или кучета с подобен външен вид: бял териер. Обмислям да се сдобия с подобно. Харесва ми излъчването, което имат подобни кучета. Всъщност, ако някой би ми дал съвет, като за човек никога незанимавал се с отглеждане на кучета (имам и котки...) към какво да подходя, ще се радвам.
      Имаш предвид Уест Хайленд бял териер ли? Цената им е около 500 лв, доколкото знам.

Моето мнение е, че има достатъчно бездомни кучета, които имат нужда от дом :)
    • Да, мисля че са около тази цена. Искам да е просто с подобна външност. Онзи ден едно куче ми се "хвърли" в краката, пред един магазин, и изведнъж ми просветна, че ще е хубаво да имам куче.
    • Продавам две репродукции на картини на Пол Гоген (90 x 90 см и двете) и репродукция на картината на Ванг Гог "Слънчогледи" (50 x 70 см). При интерес ще пусна и снимки на репродукциите.