Козметиката, която ползвате

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Ми просто не ползвай спирала, какъв е проблема?
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Никакъв грим не нося. Само по поводи и то не много тежък. Винаги подчертавам основно устните, защото са ми най-силният акцент във визията, поне така смятам де :D
      Искам да съм с теб. Но това е сякаш комета да се въргаля с куче.
    • От години не ползвам грим, нямам никаква нужда от това.
      Адски е тъпо да бъдеш някой друг, който не си ти.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Mona написа:

От години не ползвам грим, нямам никаква нужда от това.
      Адски е тъпо да бъдеш някой друг, който не си ти.
      На повечето ми приятелки, клепачите са увиснали, още от 25-годишна възраст. Отврат. И тук няма кремове, които да спасят положението, освен ботокс.
      А най-важното за кожата е да диша и да се храни с малко мазнини, ни с малко въглехидрати. Т.е. забравете за сладкото.
    • И без никакво месо. Ако можете.
    • Имам проблемна кожа, даже се шегувам с приятелки, че от акнето директно ще мина към бръчките. Бях спряла за известно време захарта - никаква захар, включително и плодове. Резултатът беше видим още на първата седмица - тенът на кожата видимо се избистри. Така до един детски рожден ден, на който се наядох с торта и прекъснах режима - още на следващия ден се опъпчих.
      Иначе съм си правила различни хранителни експерименти - при ниско-въглехидратната, високо-мазнинната диета, много бързо се свалят килограми и се аформя хубав релеф, без да гладуваш, но това не е за мен - повръща ми се от месо.
    • Kalika написа:

Имам проблемна кожа, даже се шегувам с приятелки, че от акнето директно ще мина към бръчките. Бях спряла за известно време захарта - никаква захар, включително и плодове. Резултатът беше видим още на първата седмица - тенът на кожата видимо се избистри. Така до един детски рожден ден, на който се наядох с торта и прекъснах режима - още на следващия ден се опъпчих.
      Иначе съм си правила различни хранителни експерименти - при ниско-въглехидратната, високо-мазнинната диета, много бързо се свалят килограми и се аформя хубав релеф, без да гладуваш, но това не е за мен - повръща ми се от месо.
      Просто не трябва да ядеш никакви въглехидрати.
    • Mona написа:

Kalika написа:

Имам проблемна кожа, даже се шегувам с приятелки, че от акнето директно ще мина към бръчките. Бях спряла за известно време захарта - никаква захар, включително и плодове. Резултатът беше видим още на първата седмица - тенът на кожата видимо се избистри. Така до един детски рожден ден, на който се наядох с торта и прекъснах режима - още на следващия ден се опъпчих.
      Да, предимно ниско - въглехидратни зеленчуци и по малко плодове - това е оптималния вариант, до който достигнах (+ яйца и малко млечни).
    • Лятото се чувствам супер с плодове на 90%, нищо друго не мога да ям почти. Децата ми също гледам, че избират повече плодове, особено единия е натурален вегетарианец, без да му насаждам каквито и да било размисли.
      Лошото е, че сега зимата много ми се услажда тестяно...
      Иначе за козметика и аз почти не ползвам. Понякога си викам - ей, станала съм на еди-колко-си години, не е ли време за малко мазила и мацала... даже се ентусиазирам и купувам нещо. След 1-2 ползвания се ужасявам как хората се мазотят така всеки ден и, честно, не разбирам защо. И не че искам да се хваля, но виждам много млади момичета, видимо по-млади от мен с 10-тина години, а изглеждат като лелки, кожата им е захабена, да не говорим за отпуснатото тяло.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Аз ползвам много малко грим. Даже преди години повече се гримирах,сега като че ли ме домързява малко. :D Повече от 5 минути ми се струва като губене на време. Ежедневно в никакъв случай. Тези тежки пудри и тонове фон дьо тени са ми много противни. Лицето накрая изглежда като маска. Особено като попадна на make-up tutorials във фейсбук се ужасявам. Главно млади момичета. Не знам на кого подражават и чий стандарт за красота преследват,но ефектът е шашкащ. Колкото да се изравни тенът,ок,но да мажеш 5 цвята с 10 четки направо не го разбирам. Твърде неестествено е и личи ужасно много. С нарисуваните вежди -още повече.
      Никога не съм имала големи проблеми с кожата,но от сладко и аз съм забелязала,че се омазнява. Избягвам шоколадови изделия. Мазно и пържено съвсем не мога да ям,гнус ме е направо. Млечни продукти не ям от години поради здравословни причини и вече дори не ми се дояжда. От месото не съм се отказала съвсем,но не наблягам. Преди година тренирах сериозно, бях бегач на дълги разстояния и това ми промени диетата драстично. Вече не тренирам сериозно,но още спазвам режима. Свиква се.
    • Kalika написа:

Mona написа:

Kalika написа:

Да, предимно ниско - въглехидратни зеленчуци и по малко плодове - това е оптималния вариант, до който достигнах (+ яйца и малко млечни).
      То е малко извън темата, ама напоследък чета изказвания на много медици, които препоръчват да се ядат често яйца, стига разбира се, организма да ги понася добре.
    • За сметка на малкото грим, харесвам хубавия маникюр. Пробвала съм и ноктопластика, и гел лак. Кофти ми е да си гледам ръцете и ноктите, ако не са направени хубаво.
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Момичета, открих една вълшебна маска за лице на марката Nu Skin! Маската се казва Epoch Glacial Marine Mud и съдържа 50 минерала. Невероятна е, наистина. Кожата става гладка, като на бебе, порите се свиват, кожата на лицето не се изсушава, напротив, става мека, хидратирана и няма нужда от кремове. Не знам дали я продават в България, може да си я поръчате от сайта на марката, но ви я препоръчвам силно!