Хорарни карти

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rossa wrote:

Ще успее ли мъжът А да убеди мъжа Б да направи нещо?
      28.03.2016, 21:08, Пловдив
      Предварително благодаря за отговорите.
      Незнам до колко съм права , но ти ще ми кажеш :
      1.Въпросът е материално ориентиран , касае работа /повишение ?

2. Мъжът " А " ти е съпруг / партньор ?
    • Lilith wrote:

Rossa wrote:

Незнам до колко съм права , но ти ще ми кажеш :1.Въпросът е материално ориентиран , касае работа /повишение ?

2. Мъжът " А " ти е съпруг / партньор ?
      И за двата въпроса си права.
    • Хора, къде са ми ключовете?

Ползвам сега едни резервни с ключодържател, но моите си не знам къде съм ги запиляла и не излизат от никъде. Страх ме е да не съм ги изхвърлила някъде без да искам. Понеже имам такава склонност, пословична разсеяност. Предварително благодаря!
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Направих карта по часа, когато си публикувала въпроса 11.04.2016 г.,11:44 часа,Пловдив.
      С посоките и местоположенията не успявам да се оправя.
      Асц.Рак, час на Слънцето. Картата е нерадикална, може да не отразява вярно ситуацията. Независимо от това ще се пробвам, надявам се поне да има обратна връзка.
      Ключовете ги гледам по първи дом. Луната е в Близнаци, на купсидата на 12 дом. При служебни документи някакви, между листове вероятно. 12 дом в картата се пада на юго-изток.

ПП. Прочетох въпроса на 11.04.2016 г в 20:44 часа, но по същото време издирвах за себе си торба с разклонител и кабел за принтер, които носех със себе си при пътуването, които липсват сега.........хахаааа. :D
    • Rossa wrote:

Зададох въпрос в таро онлайн. Ако има възможност, бих искала и тук да поставя същия въпрос:
      28.03.2016, 21:08, Пловдив
      Предварително благодаря за отговорите.
      Всъщност А успя да убеди Б. На този етап има обещание за съдействие.
    • rossin wrote:

Направих карта по часа, когато си публикувала въпроса 11.04.2016 г.,11:44 часа,Пловдив.

Ключовете ги гледам по първи дом. Луната е в Близнаци, на купсидата на 12 дом. При служебни документи някакви, между листове вероятно. 12 дом в картата се пада на юго-изток.

ПП. Прочетох въпроса на 11.04.2016 г в 20:44 часа, но по същото време издирвах за себе си торба с разклонител и кабел за принтер, които носех със себе си при пътуването, които липсват сега.........хахаааа. :D
      Ключовете се намериха зад една кутия за обувки. Явно бяха паднали от шкафа за обувки, на който обикновено си държа ключовете, на земята и се бяха скрили между стената и кутията за обувки. По-сложно не можах да го напиша :D

Случайно ги открих, докато разчиствах. Подозирам, че хорарът не е излязъл вярно, защото и преди това си задавах същия въпрос, но не намерих време да публикувам във форума...

Стаята, в която са открити е с източно изложение, но посоката на самия ключ спрямо прозореца ми се пада западна... Големи филми.

Благодаря, че разчете хорара и за напред ще публикувам карта.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Ох, rossin, съвсем изключих да ти дам обещаната обратна връзка за хорара. Имаше наистина кратка временна раздяла, но отново събиране впоследствие.
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Вчера получих въпрос, който мисля е доста показателен, от астрологична гледна точка.

Въпрос: Какъв ще е резултата от изследванията?
      03.10.2016 14:35h Плевен

Какво мислите?
      "Для каждого из них есть срок названный, и для каждого срока - запись." - Ибн Сина
    • Къде са парите?
      Имах едни пари, които подмятах (дааа, не ми прави чест) и стояха на плота в кухнята. Преди време ги преместих някъде, но не си спомням къде :<
      Къде са?

Ако възприема Луната като символ на изгубеното/потуленото (в слуая парите), мисля че е вероятно да са при другите пари, там да съм ги оставила, въпреки че нямам спомен за такова нещо.
      Images
      • kyde sa.gif

52.81 kB, 670×471, viewed 66 times
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Зададох въпроса и в Таро Онлайн, но бих искала и тук,защото това е нещо ново, което открих в този форум и ми е много интересно. Въпросът ми е- ще заживеем ли с В. заедно другата година? Час 14:32, дата- 17.11 гр. София. Благодаря ви!
    • Бележка за всички, изкушени в изучаването на хорарите! Опитните я знаят вече, но все пак тук четат и новаци.

При сигнификатор на лице, предмет, или ситуация, който е тронов, ужким силен, но ретрограден, могат да се очакват доста проблеми.

Ретроградието не е за подценяване, дори при есенциално силна планета.

Тук все едно казах: "Небето е синьо", но понякога базовите неща трябва да се повтарят.
      DIGNITY ALWAYS WIN.