Различни култури и нации

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Различни култури и нации

Много обичах всички култури и всички нации, те бяха твърде интересни и различни, докато не разбрах, че като жена, за да съм приета в някои общества, трябва да ходя с чаршаф на главата и с потури на краката.
      Да се усмихвам на тъпи негри, да именно на негри, от Западна Африка, че съм жена и че не съм обрязана и че историята на тутси и хуту ми е тотално непонятна ...

Че съм европеец, който иска да запази своята идентичност и днес, някои лицемери, ме убеждават, че това е погрешно ...
      Плюя на вашите либерални ценности, продажници на Европа, заспали християнски скопци, които сте забравили как викингите сееха огън и жупел и не се крият, когато техните сестри днес са изнасилвани от мюсюлманската паплач.
      Когато Гюнтер беше жив, а високите бели мъже - еталон.

Когато чуя мюезина от някоя джамия, сърцето ми се свива, свива се и ще се пръсне.
      Благодаря на Господ, че съм откачен любопитко и че имам пари, за да видя истината по света, която е отвратителна. Каква полза?
      Винаги ползата е истината.
      Събудете се!
      Pulvis et umbra sumus.

• Либерализъм, "толерантност", политическа коректност, да не обидим различния, etc...

Ето един много добър коментар под видеото, от преди 3 дена:
      Hapad Yamatt преди 3 дни (редактиран)
      Since we're speaking our minds..... Why is it accepted that white people should feel bad about, take responsibility for, and make amends for slavery when none alive had anything to do with it? It's still okay to joke about Germans being Nazis, and it's accepted that they should feel awful for WWII/The Holocaust. However, when someone even hints that there's something wrong with the Muslim faith, they are immediately labelled a racist and shut down with cries of "religion of peace." Multiple terrorist attacks and atrocities in the last decade were committed all in the name of this religion. I'm not implying that modernized Muslims are terrorists, I'm just saying the people of today have a shitty double standard. We should be able to say that Muslim is an extreme religion that often results in terrorism or we should accept that white people have nothing left to repay for slavery. If we can't even have a dialogue about what the problem is, how the fuck do we stop these attacks?
      DIGNITY ALWAYS WIN.

Мнението бе променено 1 път, последно от curi0us ().

• В дори не толкова разкошните ни градове вече се разхождат "бесове", искам да кажа фанатици, подвластни на вероизповеданието си, изразяващо се в носене на забрадки и покриващо всички възможни опасни за излагане на показ телесни части. Вие как мислите, харесват ли ви жените от тази религия и начинът им на себеизразяване, ако това може да се нарече така? Много сме, различни сме, но някои критерии за красота не могат да се променят...не, те не могат, независимо колко векове ще минат и колко мисли под надслов ще се положат в хрониките. За мен женската красота "под прикритие" е кастрирана красота.
      Да, и като се замисля, на днешния свят започва да му призлява от необходимостта пълноценни индивиди да се асоциират с културата на дребния, закърнял индивид, и да слизат до нивото му.
    • Еми, общо взето повечето култури и нации са си уродливи образувания откъдето и да ги погледнеш. Някои са толкова зле, че само още като ги погледнеш и почваш да си викаш... "Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!".