Рожден ден на сайта

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Рожден ден на сайта

Скоро, на 20-ти февруари се навършва точно 1 година от стартирането на сайта.
      На този ден миналата година, той стартира на безплатна платформа, беше активен за около два месеца, докато не се купи новата платформа Woltlab, разработена от немски програмисти.

Много хора искат да направят свой собствен сайт, но да знаят - никак не е лесно. Изискват се труд, постоянство, понякога магарешки инат, пари и много отдаденост.

Много неща, които бяха първоначално замислени, не са направени, визирам блогове и галерия, но постепенно и това ще се добави към основния сайт.
      Отсега може да препоръчате добри програмисти, защото повтарям, тази платформа няма кирилизация и всичко се прави на ръка/превежда се, работи се с кодове с хиляди редове и трябва да се внимава в "граматиката". А добри програмисти не се намират под път и над път.

Нарочно не направих оптимизация на сайта - т.е. да бъде добре индексиран в гугъл, не става дума за пари, а за реален интерес от страна на потребителите. Отделно, не исках и да правя пряка връзка между страницата във фейсбук и сайта: пълно е с таро и астрологични страници, които лично на мен никак не ми харесват. Навсякъде искат пари за гледане, нещо с което няма никога да се съглася.

Т.е. това пространство е за хора, които наистина искат да споделят своите таро и астро преживелици, своите музикални предпочитания, пътешествия, мисли за живота, откровения - свободно място за свободни хора.

Благодаря, че се регистрирахте в сайта, че споделяте, че пишете, че ви има!
      Бъдете здрави, бъдете себе си, инатливи, смели и готини :)
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Много се радвам, че има такъв сайт, много ми допада, много нови неща научавам и за мен е критерий дали нещо е правилно или неправилно (в Таро), защото има наистина много сайтове, където намирам едно бърборене без никаква обосновка.
      Благодаря на създателите на сайта и на всички, които пишат, всичко ми е много ценно :love:
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Забравих, че на 20-ти февруари направихме цели две години :)
      Мислех, мислех и ... забравих.

На патерица да честитя рождения ден на сайта, който се роди и направи за ок. 3 месеца.
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Ха ! Честит Рожден Ден и браво на заслужилите ! :)
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."