Таро за животните

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• пак аз и пак за Каролина.
      Днес видях кръв и веднага я заведох, не ми се стори нормално, още повече, че имаше и лоша миризма. Гледаха я на видеозон - казаха, че имала гной в матката. Взеха й кръв - оказа се че въпреки непрекъснатите противопаразитни, които давам, има и дирофилария - паразити, които се пренасят от комарите, т.е. това вече я прави рисков пациент при операция. Сложиха й инжекция с хормони, което щяло да спомогне за изтичане на гнойта, отделно антибиотик, но препоръчаха операция, отстраняване на матката и яйчниците и изобщо изчистване на всичко.

Какво е здравословното й състояние? Рицар меч Кралица меч (която се оказа обърната, въпреки, че не гледам с обърнати карти) - 6 пентакли

Ще преживее ли операция? Глупак - Паж жезли - Крал чаши

Наличието на Рицар меч и Кралица меч е сигнал за женски проблеми при хората, но дали е така при животните?
      А за втория въпрос завършваща Крал чаши не ми харесва никак, отнасяне по водите..
      Моля ви да се включите и много моля, ако може Мона също да каже мнение. Това куче имаше сълзи днес на ветеринар, просто сърцето ме боли да я гледам така тъжна.
      • Навиците най-напред са паяжина, после стават здрава мрежа. Испанска пословица
    • Armid написа:

пак аз и пак за Каролина.

Днес видях кръв и веднага я заведох, не ми се стори нормално, още повече, че имаше и лоша миризма. Гледаха я на видеозон - казаха, че имала гной в матката. Взеха й кръв - оказа се че въпреки непрекъснатите противопаразитни, които давам, има и дирофилария - паразити, които се пренасят от комарите, т.е. това вече я прави рисков пациент при операция. Сложиха й инжекция с хормони, което щяло да спомогне за изтичане на гнойта, отделно антибиотик, но препоръчаха операция, отстраняване на матката и яйчниците и изобщо изчистване на всичко.

Какво е здравословното й състояние? Рицар меч Кралица меч (която се оказа обърната, въпреки, че не гледам с обърнати карти) - 6 пентакли

Ще преживее ли операция? Глупак - Паж жезли - Крал чаши

Наличието на Рицар меч и Кралица меч е сигнал за женски проблеми при хората, но дали е така при животните?
      А за втория въпрос завършваща Крал чаши не ми харесва никак, отнасяне по водите..
      Моля ви да се включите и много моля, ако може Мона също да каже мнение. Това куче имаше сълзи днес на ветеринар, просто сърцето ме боли да я гледам така тъжна.
      Първо изчакай да видиш как ще подейства консервативното лечение, Крал чаши е мекият вариант на Краля меча за подобни проблеми: Кралят меча говори за задължителна оперативна намеса, а Кралят чаши - за медикаментозно лечение: и за хората, и за животните.

Трябвало е да я кастрираш, но както и да е. Изчакай да видим как ще подействат лекарствата, дирофиларията е много упорито заболяване, но се лекува.
      Препоръчвам ти НЕПРЕМЕННО да се свържеш с Animal hope Варна, те имат огромен опит с подобни котки и кучета, ще те насочат за съвет, а и работят с полеви почти доктори, които са виждали всичко. Казах Animal hope Варна, защото ти си от там.
      facebook.com/animal.hope.bg/?fref=ts

Действай и не се шашкай нито за миг.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Mona написа:

6 меча, 2 чаши, 4 меча

Котето си отива, въпреки усилията на десетки хора. Много често, в такива ситуации, си безсилен.
      Ставаше дума за обгореното коте Гари, кеото тази сутрин е починало. Въпреки, че знаех какво ще се случи, ми е адски болно.
      facebook.com/LetsAdoptBulgaria…635052020/?type=3&theater

А онзи, който му е причинил това безумно страдание, ДА ПУКНЕ!
    • Толкова е мъчително, невероятно, БЕЗУМНО, че се случват такива неща.
      ДА ПУКНЕ, ДА, И В СЪЩИТЕ МЪКИ !
      "— А сега ми кажи защо говориш непрекъснато за добри хора? Ти да не би всички да наричаш така!
      — Всички — отвърна арестантът, — зли хора на света няма.
      — За пръв път чувам такова нещо — усмихна се Пилат..."
    • Благодаря ви за думите и съветите.

А това да се мъчи беззащитно животно е толкова долно, че няма как да се опише. Човеците сме долни същества. Не ми се вярва при животните полярната мечка, например, да хване някое малко животинче и да го измъчва за кеф. Трябва да е много увреден тоя човек, който се наслаждава на агония на животно. Заслужават истинско наказание такива.
    • Armid написа:

Благодаря ви за думите и съветите.

А това да се мъчи беззащитно животно е толкова долно, че няма как да се опише. Човеците сме долни същества. Не ми се вярва при животните полярната мечка, например, да хване някое малко животинче и да го измъчва за кеф. Трябва да е много увреден тоя човек, който се наслаждава на агония на животно. Заслужават истинско наказание такива.
      Какво стана с Каролина?
    • Добре е, стабилизира се. Пие лекарства и, което е най- важното - храни се, даже вчера отмъкна няколко сладки :) Има настроение, върти опашката, като я изведа бяга, не е омърлушена като в началото. Днес ще я водя пак на доктор да я види, но така или иначе операцията няма да се размине, консултирах се и с други ветеринари и хуманни лекари и казаха, че с гной в матката операцията е задължителна.
    • Днес ще е операцията на Каролина.
      как ще мине операцията?
      8 меча - 2 чаши - Влюбените
      8 меча не ме притеснява толкова много тук, показва тлеещата гной в тялото, нещо, което не е от днес. Затова е и операцията.
      2 чаши с Влюбените - ами мисля, че по време на операцията ще има някакво решение да се взима. 2 чаши - разделение, стъпало към нещо и от там избор, който трябва да се направи на непредвидено обстоятелство.
      Не ми харесват много тия карти, ама така е, Таро си казва какво е, не ни пита харесва ли ни или не.
      Стискайте палци днес за Каролина. <3
    • какво е здравословното състояние на Каролина
      10 жезли 6 жезли 3 чаши
      Ще се оправи ли Паж чаши - Папата - Смъртта
      Ще умре ли - 10 жезли- 9 чаши - Справедливост

Продължава сагата, за съжаление, пак започна да куца, пак я водих на ренген. Има проблем с последния прешлен. Притискали се нервни окончания, което води до това куцане, по-скоро не усещане на задните крака.

Не ми харесва 10 жезли в комбинациите, знам че при животните показва летален изход.
    • Armid написа:

какво е здравословното състояние на Каролина
      10 жезли 6 жезли 3 чаши

Продължава сагата, за съжаление, пак започна да куца, пак я водих на ренген. Има проблем с последния прешлен. Притискали се нервни окончания, което води до това куцане, по-скоро не усещане на задните крака.

Не ми харесва 10 жезли в комбинациите, знам че при животните показва летален изход.
      Вече си разбрала защо не съм ти отговорила, специално за себе си говоря.
      Какво да ти кажа при наличието на 10 жезли, какво ...
    • Mona написа:

Armid написа:

какво е здравословното състояние на Каролина
      10 жезли 6 жезли 3 чаши

Вече си разбрала защо не съм ти отговорила, специално за себе си говоря.Какво да ти кажа при наличието на 10 жезли, какво ...
      Така е, а последно непрекъснато ми излизаше и Звездата.
      Всичко беше пълно с метастази. Влоши се много бързо.
    • Здравейте,
      Имам куче от няколко дни, кучето е на 5 години, гледано много лошо от предишните собственици. От почти 48 часа не е ходила до тоалетна, притеснявам се да не се натрови. Казаха ми да изчакам до утре и ако е все така - да я водя на ветеринар.
      Ще се оправи ли сама (без лекар) - Колесницата, Глупакът, Кралица чаши.
      Надявам се Глупакът с Кралица чаши да показва излишни притеснения от моя страна и животното да не се влоши.
      Какво е здравословното й състояние към момента - 6 жезли, Рицар меча, Крал жезли. Мисля, че все пак е добре. Има страх от мъже, може да са я били мъже - дали Рицар меча с Крал жезли не говори именно затова ? Дано не е някакъв бързо развиващ се болестен процес по тези карти..
    • Kalika написа:

Да, наистина. Аз се уплаших, че може да получи отравяне на кръвта или има някакъв проблем с бъбреците.
      Аз нали ти казах, че всичко ще е наред.
      Досега не си спомням да съм грешала в прогнозите си.
    • Дали едно коте ще се оправи (днес го видях, много тежък конюнктивит, страхувам се, че ще остане сляпо) - Умереността / Баланс, Кралица меча, Магът / Трикстер. Мисля, че тук Умереността не е никакъв баланс, ами напротив - изгубено време в колебание. По кралицата с Магът - надявам се поне едното око да се спаси, да се надлъже ситуацията един вид. Дано не е нещо лошо, че дворцови мечове за животни - нямам положителни впечатления.
    • Kalika написа:

Дали едно коте ще се оправи (днес го видях, много тежък конюнктивит, страхувам се, че ще остане сляпо) - Умереността / Баланс, Кралица меча, Магът / Трикстер. Мисля, че тук Умереността не е никакъв баланс, ами напротив - изгубено време в колебание. По кралицата с Магът - надявам се поне едното око да се спаси, да се надлъже ситуацията един вид. Дано не е нещо лошо, че дворцови мечове за животни - нямам положителни впечатления.
      Ще се оправи.