Таро за животните

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Изглежда, че Съдбата / Провидението не дават нищо даром. Спасих живот, само за да разбера след известно време, че птичето е сляпо. Ще прогледне ли - Умереността, 10 жезли, Колелото на съдбата.
      Мисля си, че няма да се оправи - ще живее с този товар / недъг по 10 жезли, Колелото е като последна инстанция, стопира всякаква опция за развитие. Т.е. - ще си остане така..
    • Ще оцелее ли, ако го отделя от ятото (ако го взема аз да го дохранвам и да се грижа за него)? Питам, защото днес като видях, че е сляпо, видях и че е накълвано от другите - явно усещат, че е различно и не го приемат - 8 меча, Рицар пентакли, 7 жезли.
      Мисля, че ще се пребори, има воля за живот по рицаря с 7 жезли. Утре ще го преместя, преди да е станало късно.
    • Kalika написа:

Ще оцелее ли, ако го отделя от ятото (ако го взема аз да го дохранвам и да се грижа за него)? Питам, защото днес като видях, че е сляпо, видях и че е накълвано от другите - явно усещат, че е различно и не го приемат - 8 меча, Рицар пентакли, 7 жезли.
      Мисля, че ще се пребори, има воля за живот по рицаря с 7 жезли. Утре ще го преместя, преди да е станало късно.
      Не оцеля - замина си тази сутрин, точно на Коледа. С 10 жезли и 8 меча от комбинациите, трябваше да се сетя..
    • Колебаех се, дали да пиша... Като абонирана съм за тази тема, то и другите не ме вълнуват лично особено. Едното ми куче го блъсна кола. Подозират засегнат гръбнак, даже в прав текст ми се намекна за евтаназия. Питам, дали ще проходи отново - Колелото на съдбата, Кралица жезли, Страшният Съд. Казах си, че съм под стрес, че тези големи аркани са проективни, теглих пак (което не беше редно) - Колесницата, Рицар жезли, 5 пентакли.
      Изобщо не ми харесват картите, не знам какво да кажа.. Втората комбинация, според мен отразява случката - Колесницата + Рицар жезли - кучето е избягало и инцидента с кола. По 5 пентакли - няма да се възстанови напълно, но поне да е в някаква степен.
    • Kalika написа:

Колебаех се, дали да пиша... Като абонирана съм за тази тема, то и другите не ме вълнуват лично особено. Едното ми куче го блъсна кола. Подозират засегнат гръбнак, даже в прав текст ми се намекна за евтаназия. Питам, дали ще проходи отново - Колелото на съдбата, Кралица жезли, Страшният Съд. Казах си, че съм под стрес, че тези големи аркани са проективни, теглих пак (което не беше редно) - Колесницата, Рицар жезли, 5 пентакли.
      Изобщо не ми харесват картите, не знам какво да кажа.. Втората комбинация, според мен отразява случката - Колесницата + Рицар жезли - кучето е избягало и инцидента с кола. По 5 пентакли - няма да се възстанови напълно, но поне да е в някаква степен.
      По твоите карти, няма да проходи. Ще остане инвалид, не са проективни картите. Тази травма може да доведе и до много други проблеми, което е неизбежно. Това се вижда по Страшният съд.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Така, като се замисля, има въпрос, който почти 99% е сигурно, че няма да задам на Таро. А именно колко дълго ще живее котката ми.
      Не искам да знам, надявам се да е повече от предишните ми котки. Ако се разболее, ще се наложи да гледам.

Но е безкрайно депресиращо, защото не мога да променя нито една прогноза в Таро, дори и да преобърна света, особено ако се отнася до живот/битие/съществуване - смърт.
    • Ето и нещо положително :) .
      Ще взема ли котката - 6 пентакли, Колелото, 4 жезли.
      Тук въпросът не беше даже, дали ще я взема, защото вече го бях решила, а по-скоро - дали ще оживее, че да я взема.
      Колелото на съдбата - веднъж ни носи страдание, друг път се завърта в противоположна посока и вещае радост и надежда. Котката оцеля, вече е вкъщи.
    • Малечка ще оживее ли? 5 пентакли, Рицар чаши, 9 жезли. Мисля, че ще оживее, въпреки вродения дефект, виден по 5 пентакли (има недоразвита долна челюст). Ей така ми я натресоха и нея, а после - оправяй се! Рицарят с 9 жезли май се отнася за мен, а котето ще живее, въпреки недъга ❤
    • За въпроси за здраве при животни - чаши с жезли винаги ми дават мрачни прогнози, без изключение. При вчерашната комбинация ми изпаднаха и Страшният Съд със Звездата, но ги игнорирах в желанието си за различен изход. Малечка не оцеля, въпреки че се бори 2 седмици...
    • Kalika написа:

За въпроси за здраве при животни - чаши с жезли винаги ми дават мрачни прогнози, без изключение. При вчерашната комбинация ми изпаднаха и Страшният Съд със Звездата, но ги игнорирах в желанието си за различен изход. Малечка не оцеля, въпреки че се бори 2 седмици...
      Съжалявам.
      Така е, картите за животни се различават от тия за хората поради естествени причини. Неслучайно, рядко присъстват мечовете, които са характерни за нивото на човешка осъзнатост, каквато липсва в животинския свят. Т.е. при болни животни се откроява Линга Шарира само.
    • Тук е моята запазена тема :) . Само да вметна, че е може би единствената, при която Таро ми дава ясни и разбираеми отговори - може би, защото натрупах някакъв опит по такива въпроси.
      Та - взех си папагал, който съзрява полово на година и половина, две - преди това няма как да се определи пола, освен с днк анализ. Хрумна ми да питам Таро за пола, иначе трябва да съм в неведение следващите 2 години - Паж жезли, 4 жезли, Крал пентакли. Ако излезе женска, просто ще съм в ступор :)
    • Били ли са болни/заразени тия кози и овци дето ги изклаха?
      Щото, защитаваме ги, ама ако наистина са болни и пламне някоя епидемия... аман ни е системата.

Светът обърнат - крал жезли обърнат - 5 чаши

Мисля, че картите не казват дали са били болни или не. Просто съобщават факта, че са щели да бъдат изклани така или иначче. Това е решение на конкретен човек, който действа, за да се докаже.
      Не можете да живеете цял ден по сутрешната си програма. К.Г.Юнг
      La vie en rose
    • Armid написа:

Били ли са болни/заразени тия кози и овци дето ги изклаха?
      Щото, защитаваме ги, ама ако наистина са болни и пламне някоя епидемия... аман ни е системата.

Светът обърнат - крал жезли обърнат - 5 чаши

Мисля, че картите не казват дали са били болни или не. Просто съобщават факта, че са щели да бъдат изклани така или иначче. Това е решение на конкретен човек, който действа, за да се докаже.
      Теглих и аз
      7 Чаши - 4 Жезли - Обърната Рицар Мечове

Тази 7 Чаши ми вади очите на първа последвана от 4 Жезли , дали не показва болните мозъци, планове на някои хора, за да пристигнат други...
      Обърната Рицар Мечове, сякаш показва, че пристигането на другите се отлага, заради гнева на хората и да не ескалира допълнително.
      И от медиите знаем, че са гласели местността за емигранти, не се влияя от това, дори не вярвах че е така, но сега се замислям, дали няма някаква истина в това...
      Освен това картите са ниски, скоро ще се разбере...
      7 Чаши ми говори още за направени планове...