Таро за животните

• Изглежда, че Съдбата / Провидението не дават нищо даром. Спасих живот, само за да разбера след известно време, че птичето е сляпо. Ще прогледне ли - Умереността, 10 жезли, Колелото на съдбата.
      Мисля си, че няма да се оправи - ще живее с този товар / недъг по 10 жезли, Колелото е като последна инстанция, стопира всякаква опция за развитие. Т.е. - ще си остане така..
    • Ще оцелее ли, ако го отделя от ятото (ако го взема аз да го дохранвам и да се грижа за него)? Питам, защото днес като видях, че е сляпо, видях и че е накълвано от другите - явно усещат, че е различно и не го приемат - 8 меча, Рицар пентакли, 7 жезли.
      Мисля, че ще се пребори, има воля за живот по рицаря с 7 жезли. Утре ще го преместя, преди да е станало късно.
    • Kalika написа:

Ще оцелее ли, ако го отделя от ятото (ако го взема аз да го дохранвам и да се грижа за него)? Питам, защото днес като видях, че е сляпо, видях и че е накълвано от другите - явно усещат, че е различно и не го приемат - 8 меча, Рицар пентакли, 7 жезли.
      Мисля, че ще се пребори, има воля за живот по рицаря с 7 жезли. Утре ще го преместя, преди да е станало късно.
      Не оцеля - замина си тази сутрин, точно на Коледа. С 10 жезли и 8 меча от комбинациите, трябваше да се сетя..
    • Ново

Колебаех се, дали да пиша... Като абонирана съм за тази тема, то и другите не ме вълнуват лично особено. Едното ми куче го блъсна кола. Подозират засегнат гръбнак, даже в прав текст ми се намекна за евтаназия. Питам, дали ще проходи отново - Колелото на съдбата, Кралица жезли, Страшният Съд. Казах си, че съм под стрес, че тези големи аркани са проективни, теглих пак (което не беше редно) - Колесницата, Рицар жезли, 5 пентакли.
      Изобщо не ми харесват картите, не знам какво да кажа.. Втората комбинация, според мен отразява случката - Колесницата + Рицар жезли - кучето е избягало и инцидента с кола. По 5 пентакли - няма да се възстанови напълно, но поне да е в някаква степен.
    • Ново

Kalika написа:

Колебаех се, дали да пиша... Като абонирана съм за тази тема, то и другите не ме вълнуват лично особено. Едното ми куче го блъсна кола. Подозират засегнат гръбнак, даже в прав текст ми се намекна за евтаназия. Питам, дали ще проходи отново - Колелото на съдбата, Кралица жезли, Страшният Съд. Казах си, че съм под стрес, че тези големи аркани са проективни, теглих пак (което не беше редно) - Колесницата, Рицар жезли, 5 пентакли.
      Изобщо не ми харесват картите, не знам какво да кажа.. Втората комбинация, според мен отразява случката - Колесницата + Рицар жезли - кучето е избягало и инцидента с кола. По 5 пентакли - няма да се възстанови напълно, но поне да е в някаква степен.
      По твоите карти, няма да проходи. Ще остане инвалид, не са проективни картите. Тази травма може да доведе и до много други проблеми, което е неизбежно. Това се вижда по Страшният съд.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.