Таро за животните

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Kalika написа:

kolevaani1 написа:

Какво се е случило с лисичето, което е идвало у дома да яде гранули?

Обърнатата 2 Жезли - Рицар Мечове - Рицар Чаши

Знам какво и се е случило, но исках да видя как Таро ще ми го опише.

Появата на Рицар Чаши и то на трета ми направи силно впечатление. Преди време бях питала, за малко коте, което го хвана лисица, не помня точно въпроса, но лисицата си я хвана, третата беше Рицар Чаши и първа Кралица Мечове, другата карта не помня.

Сега на трета е отново Рицар Чаши, да лисичето е мъртво, комшия ловец я застрелял.
      То не е за харесване такъв пост, пълно е с изроди навсякъде. Рицарите в подобни въпроси не ги разбирам - обърнатата 2 жезли - в случая също. Комбинацията е интересна, защо обърнатата 2 жезли и то на първа - не мога да разбера.
      Според мен просто е “victim of chance”, т.е животинчето се е оказало на грешното място в грешното време. О 2 жезли така ги разбирам- отдава се шанс, убиецът се е възползвал бързо по Рицар меча. Така виждам аз нещата. Макар че ,ако Ани не беше казала, че лисичето е убито, нямаше да го видя в картите сигурно. Единствено се сещам за написаното от теб, Калика , “чаши с жезли при животните води до летален изход”.

Жалко. Отвращават ме всички видове “ловци” и скапаните им “трофеи”. Не знам колко осакатен трябва да е един човек отвътре, че да изпитва удоволствие от преследването и убиването на невинни животни. Гадове.