Таро за животните

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• Kalika написа:

kolevaani1 написа:

Какво се е случило с лисичето, което е идвало у дома да яде гранули?

Обърнатата 2 Жезли - Рицар Мечове - Рицар Чаши

Знам какво и се е случило, но исках да видя как Таро ще ми го опише.

Появата на Рицар Чаши и то на трета ми направи силно впечатление. Преди време бях питала, за малко коте, което го хвана лисица, не помня точно въпроса, но лисицата си я хвана, третата беше Рицар Чаши и първа Кралица Мечове, другата карта не помня.

Сега на трета е отново Рицар Чаши, да лисичето е мъртво, комшия ловец я застрелял.
      То не е за харесване такъв пост, пълно е с изроди навсякъде. Рицарите в подобни въпроси не ги разбирам - обърнатата 2 жезли - в случая също. Комбинацията е интересна, защо обърнатата 2 жезли и то на първа - не мога да разбера.
      Според мен просто е “victim of chance”, т.е животинчето се е оказало на грешното място в грешното време. О 2 жезли така ги разбирам- отдава се шанс, убиецът се е възползвал бързо по Рицар меча. Така виждам аз нещата. Макар че ,ако Ани не беше казала, че лисичето е убито, нямаше да го видя в картите сигурно. Единствено се сещам за написаното от теб, Калика , “чаши с жезли при животните води до летален изход”.

Жалко. Отвращават ме всички видове “ловци” и скапаните им “трофеи”. Не знам колко осакатен трябва да е един човек отвътре, че да изпитва удоволствие от преследването и убиването на невинни животни. Гадове.
    • Не зная дали това е правилната тема, но не намерих по-подходяща. От доста време в нашия град някой разхвърля отрова. Има много случаи на починали бездомни и домашни животни, в последните дни по няколко случая на ден. Миналата година вдигнах голяма олелия, ходих по всички възможни инстанции, събрах сигнали и изисках от кмета записи от камерите в града, които са в близост до местата на сигналите, пуснаха се няколко репортажа и уж случаите на отравяне спряха. Ама тая година пак избухна тоя ненормалник, или тия, в случай, че са повече от един. Във всяка група тагвам Община, кмет, ветеринара на общината- пълно мълчание. Та няма как да не се замисля- институциите знаят ли кой хвърля отрова? Теглих карти- Ас меч- магът обърнат- звездата обърната. Асото- значи ли, че въпроса е без значение? Тоест и да знаят, и да не знаят, пак не им пука? Мага е обърнат, не си прикрива следите много, а звездата накрая, все едно положението няма да се промени още много дълго. Моля ви за мнение, наистина е важно за мен това да спре и виновния да си понесе наказанието, а общинарите да си свършат работата.
    • Ако може,бих ви помолила, някой да изтегли комбинация по случая, защото не съм сигурна, че моите няма да покажат само проекция колко искам да разбера кой е или нагласата ми да си намеря изкупителна жертва, някой, когото да линчувам за назидание.
    • Кой пръска отрова?
      Справедливост - 4 пентакли - 5 чаши

По твоя обърнат Маг и моята Справедливост бих заключила, че това го правят самите институции, като община и т.н.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.
    • wolf написа:

Кой пръска отрова?

По твоя обърнат Маг и моята Справедливост бих заключила, че това го правят самите институции, като община и т.н.
      Мисля си го, не ми се иска да го повярвам... Един от последните случаи беше на детска площадка!
      Ще се разбере ли публично кой пръска отровата?
      6 жезли- 10 меча-4 чаши
      Е последната да не я бях обръщала
    • wolf написа:

Кой пръска отрова?

alissa написа:

wolf написа:

Кой пръска отрова?

Мисля си го, не ми се иска да го повярвам... Един от последните случаи беше на детска площадка!Ще се разбере ли публично кой пръска отровата?
      6 жезли- 10 меча-4 чаши
      Момичета, айде по-полека.
      Този/тези, които убиват животните са го правели и преди. Не се е пръкнал нов убиец.
      Тук медиите могат да помогнат - все някой нещо знае. Общината няма какво да направи особено, това е работа на полицията и на зоополицията, ако има такава на местно ниво.

Този така или иначе се е похвалил и го знаят много хора и тайно му се кефят. Издирете го тайно и го спукайте от бой.

Българинът почва да разбира от нещо, едва когато детето му пострада, заплашете ги така. И това да се направи в местната тв.
    • Mona написа:

wolf написа:

Кой пръска отрова?

alissa написа:

wolf написа:

Кой пръска отрова?

Мисля си го, не ми се иска да го повярвам... Един от последните случаи беше на детска площадка!Ще се разбере ли публично кой пръска отровата?6 жезли- 10 меча-4 чаши
      Момичета, айде по-полека.Този/тези, които убиват животните са го правели и преди. Не се е пръкнал нов убиец.
      Тук медиите могат да помогнат - все някой нещо знае. Общината няма какво да направи особено, това е работа на полицията и на зоополицията, ако има такава на местно ниво.

Този така или иначе се е похвалил и го знаят много хора и тайно му се кефят. Издирете го тайно и го спукайте от бой.

Българинът почва да разбира от нещо, едва когато детето му пострада, заплашете ги така. И това да се направи в местната тв.
      Има назначена Зоо полиция, голям смях, даже и телефона не си вдигат. Издирвам го от миналия октомври, от време на време пускат из ФБ някакви закани за саморазправа с бездомните, я антифриз, я пушки, но винаги са само закани и после "Ма то аз само си говоря, то не беше сериозно" . А боя ще му е най-малкия проблем. Но не може никой нищо да не е видял, нито една камера да не го е хванала ( в града има 28)