Елекции за козметични процедури

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• 28.07.18г, 10:00ч, София

Ден на Сатурн, час на Слънцето.

Дневна карта, асц. Дева

Венера в Дева е в съвпад с асцендента. Венера в Дева по принцип е в падение, но това, че е съединена с асцендента определено й дава сили, и казано по нашенски е "на добро". Може да се каже че описва и процедурата, защото микроблейдингът е много фино, пипкаво упражнение по рисуване на вежди, което само по себе си е Меркуриево и Девино, хехе.
      Управител на Асц. Дева е планетата Меркурий. Меркурий е ретрограден, което е кофти, намира се в знак Лъв - в този знак няма достойнства, и е подчинен е на Слънцето. Слънцето, обаче, от своя страна, е силно - намира се в своята обител (Лъв), в средносилен дом. Часът на процедурата се управлява от това силно Слънце, така че дотук картинката изглежда наред, и обещаваща за добър резултат от процедурата. Може би не блестящ и неповторим, но добър и не такъв, от който ще се срамуваш после.

Искам да разгледам дневните управители на картата, според триплицитета (който е земен, защото асц. ни е земен) - Венера, Луна, Марс. От тях най-силна е Венера, както и по-горе споменахме. Луна и Марс са в съединение, в знак перегрин, в средносилен дом. Марс е ретрограден. Съединението е подчинено на Сатурн в Козирог, който макар и ретрограден има есенциално достойнство, тъй като е на трон, а освен това и в ъглов дом. Демек няма да има поразии. Сатурнът вижда и асцендента, и Венерата чрез тригон. Отново - проблеми не се очакват.

Човекът, който ще ти свърши работа (козметик) разглеждам по 6 дом. Върхът на 6-дом е в знак Водолей. Управителят на Водолей е Сатурн, разбрахме вече, че е достатъчно стабилен и вижда както асцендента (теб), така и Венера, която е в съвпад с асц.
      Дори да разгледаме козметика по 7-ми дом, пак няма проблем, защото Управителя на 7ми, макар и не особено силен, също те вижда.

В общи линии, не мисля, че ще имаш кой знае какъв проблем с процедурата. Малко ме притеснява, че има доста отношения между планетите, не се откроява единна силна планета, способна изцяло сама да свърши работата, но общата посока е към положително развитие. Имаме подкрепа от повечето диспозитори, имаме устойчив Сатурн, неговото влияние, в положението, в което е сега, не може да е лошо. Сатурн в Козирог, бидейки в обител, на трон, рядко вреди.
      Може би ще има някакво туткане или някакво протакане и досаждане, но резултатът ще е добър. Резултатът ще ти хареса.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • curi0us, изумително, просто ме остави без думи! Толкова подробен отговор!, Благодаря ти от сърце, благодаря,че отдели време да разгледаш въпрос на напълно непознат потребител с толкова яснота и подробности!
      Успокои ме! :)

Това, което мога да направя е да дам обратна връзка след процедурата, ако не се приеме за спам.