How do I revive Tarot? Lessons.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• How do I revive Tarot? Lessons.

Темата е нова за ефира на Таро :) Не, не просто нова, тя е пионер в науката за картите, това е едно друго Таро, отвъд познатото ни Таро, то е докосване с тороидалната същност, с неговият паралелен и нечовешки свят. Нечовешки означава просто различен, нищо повече. Нито добър, нито лош. Просто друг.

Извън съмненията трябва да остане, че преди да започнем да се опитваме да оживяваме картите, то трябва да можем да сме сигурни в прогнозите си и да имаме 100% прогностика. И освен това, Таро за нас да е молитва на душата, вопъл на забравения човек - такъв, какъвто древните са познавали.

Та, първо ви трябва вашата колода карти, не друга, т.е. поне работа с нея 5 години, опит с големи гледания, опит с гранични ситуации, опит със смъртта и болестите, опит в реалността, загуба на илюзии, приемане на живота и на кръвта ...

Хващате картата, която и да е, прави карти и чакате да се случи :D Независимо с коя ръка и ако до 40 секунди картата, не започне да се огъва, се откажете.
      След това, обратният процес по отгъването, отнема двойно повече време.
      Всичко това е придружено с болезнена горещина, понякога силно сърцебиене/тахикардия и разни други неща. Отварят се разни портали и не е особено приятно, ако не си подготвен.

НО, ако искате да подсилите ефекта, то обърнете Ас пентакли, него не го пипайте да му влияете.
      Надявам се да знаете, че ви давам оръжие, с което се убиват хора.

Успех.
      23 март 2016
      Stay soft. It looks beautiful on you.
    • Малко офф топик, но за мен е важно - Мона, вече на няколко пъти срещам "тороидална същност", моля те да обясниш този термин. Без срам си признавам, че не го знаех до сега, рових, за да разбера какво точно означава и в голямата си част намирам обяснения свързани с физиката. По-скоро като "тороидална форма" - т.е. във формата на кравай, в което се създава и удържа високотемпературна плазма. А "тороидална същност"?
      Нима животът не е само капчица роса?
      La vie en rose
    • Armid wrote:

Малко офф топик, но за мен е важно - Мона, вече на няколко пъти срещам "тороидална същност", моля те да обясниш този термин. Без срам си признавам, че не го знаех до сега, рових, за да разбера какво точно означава и в голямата си част намирам обяснения свързани с физиката. По-скоро като "тороидална форма" - т.е. във формата на кравай, в което се създава и удържа високотемпературна плазма. А "тороидална същност"?
      "тороидалната същност" е способността на материята да се огъва, приеми го просто като израз, определящ дадено свойство и склонност към протяжност на време-пространството, в други теми съм писала доста за тороидалните полета.
    • Mona wrote:

Това ми звучи плашещо . Аз не вярвам ,какъвто и да е ритуал да може да предизвика смърт , освен ако не съществува предразположеност , и друг фактор ,тоест ако ти си здрав ,ако енергийната ти същност е здрава -това на практика е невъзможно
    • Lilith wrote:

Mona wrote:

Това ми звучи плашещо . Аз не вярвам ,какъвто и да е ритуал да може да предизвика смърт , освен ако не съществува предразположеност , и друг фактор ,тоест ако ти си здрав ,ако енергийната ти същност е здрава -това на практика е невъзможно
      то си Е плашещо.
      на практика всичко е възможно, по-скоро на теория не е, но не приемай всичко буквално, физическата смърт не е толкова страшна, колкото смъртта на душата, затова става въпрос ..
    • Че и душата не умира толкова лесно, нали?

Аз лично не искам никога да правя убийства, нито физически, нито психически, нито магии, нито нищо. Нямам това право и смятам, че не е редно...
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Mona wrote:

Lilith wrote:

Mona wrote:

то си Е плашещо.на практика всичко е възможно, по-скоро на теория не е, но не приемай всичко буквално, физическата смърт не е толкова страшна, колкото смъртта на душата, затова става въпрос ..
      Тялото е тленно -душата не е . Тя е свободна. Душата не умира в буквален смисъл ,но може да се изгуби ,да се лута ,да се скита..или да бъде окована ...Тогава ,ако не е напуснала тялото , човек полудява ,обладан от демони и бесове ..
      Това ли имаш предвид ?

Единственото безсмъртно " нещо" е душата .
    • Mona wrote:

то си Е плашещо.на практика всичко е възможно, по-скоро на теория не е ...
      Ако на практика всичко е възможно ... тогава събуди мъртвец -предизвикателство ,всички сме чували истории за вампири , ако това ти се струва прекалено сложно -тогава по -простичкият вариант -извади човек от кома ...

Процесът от живота към смъртта е ясен . От смъртта към живота , ето това вече е ...интересно...
    • Lilith wrote:

Mona wrote:

Ако на практика всичко е възможно ... тогава събуди мъртвец -предизвикателство ,всички сме чували истории за вампири , ако това ти се струва прекалено сложно -тогава по -простичкият вариант -извади човек от кома ...
      Процесът от живота към смъртта е ясен . От смъртта към живота , ето това вече е ...интересно...
      Изобщо не е небходимо да оживяваш мъртвец, целта на оживяването на картите няма никаква връзка с безсмислени експерименти.
    • curi0us wrote:

Че и душата не умира толкова лесно, нали?

Аз лично не искам никога да правя убийства, нито физически, нито психически, нито магии, нито нищо. Нямам това право и смятам, че не е редно...
      А кой ти казва, че оживяването на картите е магия? И изобщо що за проективност и тук, в тази тема?

Квантовата физика, магия ли е или е наука?
    • Mona wrote:

Lilith wrote:

Mona wrote:

Ако на практика всичко е възможно ... тогава събуди мъртвец -предизвикателство ,всички сме чували истории за вампири , ако това ти се струва прекалено сложно -тогава по -простичкият вариант -извади човек от кома ...Процесът от живота към смъртта е ясен . От смъртта към живота , ето това вече е ...интересно...
      Изобщо не е небходимо да оживяваш мъртвец, целта на оживяването на картите няма никаква връзка с безсмислени експерименти.
      Каква е целта на оживяването на картите ? Нека да изясним за да бъде ясно и да няма заблуди . Нали предизвиквало смърт

The post was edited 1 time, last by Lilith ().

• Lilith wrote:

Mona wrote:

Lilith wrote:

Mona wrote:

Ако на практика всичко е възможно ... тогава събуди мъртвец -предизвикателство ,всички сме чували истории за вампири , ако това ти се струва прекалено сложно -тогава по -простичкият вариант -извади човек от кома ...Процесът от живота към смъртта е ясен . От смъртта към живота , ето това вече е ...интересно...
      Каква е целта на оживяването на картите ? Нека да изясним за да бъде ясно . Нали предизвиквало смърт
      Всяко знание е и оръжие, сега по-ясно ли става.

Няма цел (така, както се разбира думата), това е част от развитието на общуването с Таро на едно ново, по-високо ниво. А който е достигнал до там, че да го прави, той знае и защо.
      Когато човек иска да разбере нещо повече за непозната и далечна страна, от разкази няма да усети нито миризмата на въздуха, нито да се разходи по улиците й, просто трябва да я посети. Лично. Все едно дали ще е разочарован или очарован после.

Това е.