Важна тема Проективност

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• ljubavi написа:

Какво ще се случи в отношенията на двама души след скандал?
      РИЦАР ЖЕЗЛИ - 9 ЧАШИ - 3 ЧАШИ
      Публикувам го тук, за да питам права ли съм, че тази подредба е проективна тъй като на 2-ра и 3-та позиция са чаши? :saint: :saint:
      Не са ти проективни картите, просто са отразили времето/ случването на скандала.
      И друг път, като ти се паднат подобни карти: жезли и чаши, имай едно наум - винаги става дума за истерия или за истерични, свръхемоционални, парадоксални и нелогични действия, думи и мисли.

Интересното в подобни комбинации е, че хората после винаги съжаляват и дори изпитват срам, но казана дума - хвърлен камък.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Mona написа:

ljubavi написа:

Какво ще се случи в отношенията на двама души след скандал?
      РИЦАР ЖЕЗЛИ - 9 ЧАШИ - 3 ЧАШИ
      Публикувам го тук, за да питам права ли съм, че тази подредба е проективна тъй като на 2-ра и 3-та позиция са чаши? :saint: :saint:
      Не са ти проективни картите, просто са отразили времето/ случването на скандала.И друг път, като ти се паднат подобни карти: жезли и чаши, имай едно наум - винаги става дума за истерия или за истерични, свръхемоционални, парадоксални и нелогични действия, думи и мисли.

Интересното в подобни комбинации е, че хората после винаги съжаляват и дори изпитват срам, но казана дума - хвърлен камък.
      Мнооого ти благодаря! Записвам си! :thumbsup:
    • Ще започна ли работа на длъжност, за която кандидатствах - Слънцето, 9 пентакли, Крал меча. Такива хубави карти, но Слънцето на първа май разваля всичко. Много ме е яд! До седмица ще знам резултата. Единствената ми надежда е, че става въпрос за работа, свързана с дете (Слънцето ), но здравия ми разум е на мнение, че комбинацията е проективна.
    • Не са проективни картите, просто отговарят на друг въпрос.
      jọwọ gbogbo àwọn tí ó fẹràn oorun, lọ si ipamo ki o si gbagbe mi - wo awọn ẹmi rẹ nija ilana ati ìbànújẹ, kọrin ìbànújẹ songs nipa awọn owurọ ti aye - emi o si lọ, emi o si tẹle Papa Legba ...
    • Аз съм запомнила от Мона, че на първа позиция Слънцето е като карта-килър. И някакси във случаите до сега, в моите тегления, това се е доказвало, т.е. каквато и да било комбинация с първа Слънце - няма бъдеще. Може би и да има изключения, не съм се замисляла, но за сега не съм имала изключения. :)
      • Утре ще задуха утрешният вятър. Японска пословица
    • Armid написа:

Аз съм запомнила от Мона, че на първа позиция Слънцето е като карта-килър. И някакси във случаите до сега, в моите тегления, това се е доказвало, т.е. каквато и да било комбинация с първа Слънце - няма бъдеще. Може би и да има изключения, не съм се замисляла, но за сега не съм имала изключения. :)
      Ами и при мен е така (с първа карта Слънце) и затова много се разочаровах. Работата перфектно ме устройва, говорих с подателя на обявата, но има и други кандидати преди мен - вероятно ще се спре на някой друг.
    • Mona написа:

Не са проективни картите, просто отговарят на друг въпрос.
      Може ли подсказка - в каква насока? Аз ги разделям - Слънцето + 9 пентакли / Крал меча и не откривам никаква съвместимост.
    • Kalika написа:

Mona написа:

Може ли подсказка - в каква насока? Аз ги разделям - Слънцето + 9 пентакли / Крал меча и не откривам никаква съвместимост.
      В насока, че си отлагала социални ангажименти, за сметка на емоционални (всичко, свързано с емоционалния свят на човек и тук разбира се не говоря за отношениния между хората).

Подсказката е, че живеем в материален, пргаматичен свят, от който ти се отдалечила рязко.
      Това визирам и то доста деликатно.
    • И за да се върнеш В СВЕТА, ще трябва да си избодеш очите - като митът за Пещерата на Платон, това е.
    • Mona написа:

Kalika написа:

Mona написа:

В насока, че си отлагала социални ангажименти, за сметка на емоционални (всичко, свързано с емоционалния свят на човек и тук разбира се не говоря за отношениния между хората).
      Подсказката е, че живеем в материален, пргаматичен свят, от който ти се отдалечила рязко.
      Това визирам и то доста деликатно.
      Да, това е точно така. Сигурно затова ми е толкова трудно - да се завърна в рационалния, прагматичен свят.
    • Мона, идва ми да те разцелувам ! Одобриха ме, от другата седмица почвам работа. Още не мога да повярвам! За пръв път ми се случва комбинация, започваща със Слънцето да даде добър резултат и то толкова скоро.
    • Kalika написа:

Ще започна ли работа на длъжност, за която кандидатствах - Слънцето, 9 пентакли, Крал меча. Такива хубави карти, но Слънцето на първа май разваля всичко. Много ме е яд! До седмица ще знам резултата. Единствената ми надежда е, че става въпрос за работа, свързана с дете (Слънцето ), но здравия ми разум е на мнение, че комбинацията е проективна.
      Мисля, че е редно да дам обратна връзка по тази комбинация. Правилата на Мона са закон ☺. Със Слънце на първа - не започнах на конкретното работно място, въпреки че отначало ме одобриха. Но - всяко зло за добро (помня от Таро архива, че беше коментирано съчетанието - 9 пентакли / Крал меча като подарък). Намерих си много по-добра работа, макар и с известно закъснение ☺.