Имаш милиони? Какво ще правиш с тях?

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• По повод видеото, мисля, че хората са гнусни. Всички, които веднага като пиявици са почнали да му пишат за услуги и помощ, както и жените, които изведнъж са решили, че са влюбени в този мъж.

Гнусни, противни същества без никакъв морал и свян, ето това мисля.
      DIGNITY ALWAYS WIN.
    • Ама като го гледам човечеца, ще вземе да се ожени за някоя, сигурно не може да отказва.

Всъщност едно от най-неприятните неща е гледането в чуждата паничка. Някой има пари, и веднага "обществото" започва да се занимава с неговите пари - колко имал, как ги бил изкарал, ама заслужавал ли ги(!), какво щял да ги прави, я дай насам един милион...
      Ако разбираш всичко, значи си грешно информиран. Японска пословица
      La vie en rose
    • Аз понеже вече имам малък собствен бизнес, бих си направила всичко, свързано с него, за което в момента нямам възможност.

Болна ми е темата за бебета, проблеми със зачеване и бих инвестирала в разработки на лекарства и като цяло всякакви медицински практики, които да помагат в тази посока. Също и за превенция и лечение на психични проблеми - никой, ама никой, не обръща внимание на това...

Не знам, дали това е подходящата тема, но все пак.... прави ли ви впечатление, че в световен мащаб има множество примери за личности, който сами са постигнали стабилно богатство и в последствие даряват всичко и започват от нулата, иначе ще луднат? Мой любим пример за това е Геше Майкъл Роуч. Той е бил в бизнеса с брилянти. Продал всичко и към момента е духовен учител, написал е любимата моя книга "Шлифоващият диаманти" - за това как може един бизнес като този с брилянтите, да бъде подчинен на духовните практики и морал като цяло. Та, прави ли ви впечатление, че такива хора просто се отказват от всичко в някакъв момент?