4 въпроса към Себе си

Използваме бисквитки. Продължавайки да разглеждате сайта вие се съгласявате с употребата им. Детайли

• 4 въпроса към Себе си

Правя темата в този форум неслучайно, хем е за забавление, хем ще покаже и други неща. И може да се замислим и за по-сериозни неща. А и не е нужно да се коментира, освен ако няма желание затова. Но би било добре да има и анализи като обобщение на отговорите на въпросите.

Идеята ми е следната: да се представите с видео - музика (песен, саундтрак, друг тип мултимедия) или със стих, име на книга (каквато и да е тя) или пък с ваши лични изречения или пък отделни думи, или с образ (снимка, картина и т.н., независимо дали ще са метафори, абстракции или реални хора, като звезди) и да отговорите на следните 4 въпроса:

Кой/коя съм аз? (опит за реална самооценка на това, което си мислим, че изначално сме)

Кой/коя искам да съм?

В какъв свят искам да живея? (от конкретен пейзаж, през къщи, държави ... до абстракции)

Какво най-много ми липсва?

Дано ви е интересно :)
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Нека първа да съм аз, коректно е.
      Ако ви се анализира нещо от образите, не се притеснявайте, ако ли не, не е :)

Коя искам да съм?

В какъв свят искам да живея?
      Et in Arcadia ego ...

Какво най-много ми липсва?
      Пари.
      Copyright © 2015 Mona Vendor. Всички права запазени.
    • Кой/коя съм аз? - Робот.
      Кой/коя искам да съм? - Робот, който не се поврежда толкова лесно.
      В какъв свят искам да живея? - Свят, където са възможни космически пътешествия.
      Какво най-много ми липсва? - Самотата.
    • Кой/коя съм аз? Ученик.

Кой/коя искам да съм? Учител.

В какъв свят искам да живея? В свят лишен от лицемерие .

Какво най-много ми липсва? Увереност.

Всеки ден се уча да бъда неграмотна по твоята азбука.